Відчуйте справді захоплюючий звук разом з акустичними новинками від SONY

Відчуйте справді захоплюючий звук разом з акустичними новинками від SONY

Як же приємного проводити дозвілля у близькому колі та ще й з найкращими сучасними технологіями. Вечір із новим фільмом, "марафон" із цікавим серіалом, прослуховування музики, вболівання за улюблену команду або запальні вечірки – аудіопанель Sony HT-G700 або акустична система SONY MHC-V13 зроблять кожну мить вільного часу незабутньою. До речі, новинки вже доступні для замовлень на складі ERC.

Показати все

Аудіопанель SONY HT-G700

Ця 3.1-канальна звукова панель Sony HT-G700 забезпечує потужний об’ємний звук і чітке мовлення завдяки технології Dolby Atmos і DTS:X, створюючи унікальну атмосферу, щоб ви могли повністю поринути в улюблені телепередачі й фільми. Три передніх динаміки наповнять будь-яке приміщення віртуальним об’ємним звуком завдяки передовій системі Vertical Surround Engine: аудіопанель може поширювати звук у вертикальній площині, роблячи його тривимірним без стельових або спрямованих угору колонок.

Крім того, на аудіопанелі HT-G700 достатньо просто натиснути кнопку Immersive AE, і завдяки технології покращення звучання серіали, фільми та навіть звичайні стереозаписи наблизяться до рівня 7.1.2-канального об’ємного звуку. Спеціальний центральний динамік забезпечує чітке звучання голосів, зокрема шепоту, у ваших улюблених серіалах і голлівудських блокбастерах. А музика буде лунати ще виразніше та глибше.

Виберіть найкращі налаштування, адже HT-G700 обладнано окремими кнопками для кожного режиму звуку: Авто, Стандартний об’ємний, Кіно, Музика, Ніч або Голос. Оберіть потрібний режим та відчуйте всю яскравість і багатство звучання.

Технічні характеристики

 • Модель: HT-G700
 • Звукова система: технології Dolby Atmos і DTS:X
 • Вихідна потужність (загальна): 400 Вт
 • Канали підсилювача: 3.1-канальна
 • Функція Immersive AE для віртуального 7.1.2-канального звуку
 • Розмір основного блока – лише корпус (ШхВхГ): 980 x 64 x 108 мм

Аудіосистема SONY MHC-V13

Звукова аудіосистема SONY MHC-V13 складається з одного блока, що забезпечує вражаючий об’ємний звук завдяки двом потужним високочастотним динамікам і функції JET BASS BOOSTER. Тому музика лунатиме на більшій відстані і всі гості зануряться в насичене чисте звучання. А кольорові хвилі від підсвічування колонки створять незабутню атмосферу нічного клубу або музичного фестивалю.

Завдяки входу для мікрофона MHC-V13 ідеально підходить для вечірок із караоке. Крім того, ви можете підключити гітару до входу для мікрофона й використовувати систему як підсилювач гітари. Для цього потрібно вибрати один із трьох режимів: Clean (для чистого звуку), Overdrive (для ефекту спотворення гітарного звучання) або Bass (для бас-гітари).

До слова, зручний додаток Fiestable дозволить легко керувати аудіосистемою MHC-V13 за допомогою смартфона або голосу. А зручна й міцна конструкція  MHC-V13 витримає будь-яку вечірку, навіть найшаленішу!

Технічні характеристики

 • Модель: MHC-V13
 • Об’ємний звук із потужних високочастотних динаміків
 • Плейліст для вечірки та рейтинг у караоке в додатку Fiestable
 • Ручка для безпечного та зручного транспортування
 • Міцна конструкція із захисними пластинами для кутів
comments powered by Disqus
 
Top