Звіт із подробицями від Courtside про нові функції гри, що надійдуть із оновленням до нового покоління NBA 2K21

Звіт із подробицями від Courtside про нові функції гри, що надійдуть із оновленням до нового покоління  NBA 2K21

Демо-версія буде доступна з 24 серпня! Нижче ви знайдете усі деталі та подробиці про оновлення геймплею (ігрового процесу) у новому поколінні NBA 2K21, на які ви так чекали!

Директор відділу, що займається розробкою та вдосконаленням ігрового процесу (геймплея) NBA 2K, Mike Wang у своєму офіційному блозі пролив світло на  деталі, що стоять за інноваціями та натхненням до цьогорічного оновлення геймплею та виведенням його на істотно новий якісний щабель, інформаційний пост - NBA 2K21 Current-Gen Gameplay Courtside Report (Звіт про вдосконалення до геймплею нового покоління у NBA 2K21 Courtside). Перейти до офіційного блогу Mike Wang можна за посиланням: https://nba.2k.com/news/nba-2k21-current-gen-gameplay-courtside-report.

Деякі з найбільших змін цього року включають:

  • Значні зміни до Pro Stick, що дозволять отримати нові механіки дриблінгу
  • Заміну лічильника знімків з часової смуги на систему націлювання
  • Нові прийоми бросків, нові фірмові стилі оборонних рухів гравців, покращення до відчуття присутності під час виконання прийому «bigs in the paint»  та багато іншого.
  • Завдяки спортивній зірці цього покоління гри Damian Lillard  гравці тепер зможуть грати за нового, більш високого та прудкого розігруючого захисника (6'8) та заробити ще більше ігрових очків.  

Ми також раді повідомити, що демо-версія NBA 2K21 вийде вже 24 серпня для PlayStation 4, Xbox One та Nintendo Switch.

Напередодні довгоочікуваного випуску оновлення ми також поділимось великою кількістю цікавої інформації стосовно MyTEAM, MyCAREER та ще більшою кількістю цікавих деталей про геймплей нового покоління NBA 2K21.

 

comments powered by Disqus
 
Top