Вивчайте світ мистецтва разом із планшетами Huion HS611!

Вивчайте світ мистецтва разом із планшетами Huion HS611!

Графічні планшети, що народжені із натхнення радістю та кольором - Huion HS611, тепер на складі ERC. Тому хутко знайомтесь із ними та обирайте за улюбленим кольором!

Показати все

10 неймовірних особливості та переваг

1.     Оригінальне оформлення покаже ваш справжній колір. На відміну від інших графічних планшетів, Huion HS611 доступний в трьох колірних рішеннях: коралово червоний, зоряно синій і космічно сірий, це робить планшет не тільки більш привабливим, але також пропонує оригінальний вибір користувачам, які віддають перевагу індивідуальності.

2.       Ваш майстер музики. Медіа панель HS611 дозволяє управляти фоновою музикою і вільно перемикатися між програмами, не перериваючи робочий процес і створюючи приємну робочу атмосферу.

3.       Ідеальний партнер для творчості. Тонкий (7.3 мм) і легкий (550г) графічний планшет легко транспортувати для малювання поза домом.

4.       Нехай ідеї випливають з цифрового пера без батареї PW500. Цифрове перо PW500 також є у трьох відповідних Huion HS611 кольорах. Крім того, вдосконалена технологія звільняє PW500 від батареї і зарядки, створюючи зручність для різного виду творчості.

5.       Швидке і плавне введення ліній. Частота відгуку в 266 PPS, що підтримує швидке і плавне введення ліній, дозволяє втілити будь-яку творчу ідею без будь-якої затримки.

6.       Точна передача кожної деталі. Підтримка нахилу в ± 60 ° і передові 8192 рівня чутливості натиску дозволяють кожній створеній лінії відображатися на екрані живо і витончено.

7.       Зручна і компактна петля для пера. Міцна й еластична петля для пера HS611 виготовлена з поліуретанового волокна, спеціально для більш зручного і гнучкого тримання стилуса.

8.       Зручність, що забезпечується програмованими кнопками. Запрограмуйте кнопки (10 кнопок)  і сенсорну панель заздалегідь, щоб створити оптимальний робочий процес і збільшити ефективність. 

9.       Переставний порт Типу-С реалізує легке підключення. HS611 обладнаний переставним портом Типу-С, що дозволяє реалізувати просте підключення до інших пристроїв навіть в темряві, що надасть можливість вловити ідею в будь-який момент.

10.   Чудова сумісність з пристроями. Huion HS611 підтримує пристрої, що працюють на Windows 7, macOS 10.12, Android 6.0 і вище. Приготуйтеся втілити свої ідеї. (IOS тимчасово не підтримується.)

Отож, поспішайте забрати цю неймовірну новинку та вже сьогодні реалізовуйте свої творчі здібності та таланти!

comments powered by Disqus
 
Top