HUAWEI FreeBuds 3i – стильний звук у твоїх вухах!

HUAWEI FreeBuds 3i – стильний звук у твоїх вухах!

Для когось музика – сенс життя, а для когось - це один із способів розважитись! Однак до якої категорії людей ви б не відносились, якість звучання – це завжди актуальне питання! Але чим більша якість звучання музики, тим більша і ціна. Тому виникає одвічне питання боротьби між якістю та вартістю!

Отож побачимо як на це питання буде відповідати компанія HUAWEI зі своїми новими навушниками для середнього цінового сегмента - FreeBuds 3i!

Особливості:

  • Активне приглушення шумів
  • Система з трьома мікрофонами
  • Просте з'єднання
  • Потужний звук
  • Реагування на дотик
  • Комфорт і стиль

Дизайн

Зовнішній вигляд навушників FreeBuds 3i зовсім відрізняється від свого старшого брата  FreeBuds 3. Але дещо спільне у них є, і це білий глянцевий пластик та форма краплі на продовгуватому наконечнику. У всьому іншому – це новий витвір мистецтва.

Як на мене,  така нова форма навушників FreeBuds 3i має більшу ергономічність і завдяки цьому, більш зручно розташовується у вушній раковині. А це у свою чергу дозволяє якісніше зануритись у світ музики та відмежувати зайві шуми.

Також зауважу про габарити, адже навушники зовсім не відчуваються при носінні. Водночас вони фіксуються досить надійно, щоб відчувати комфорт та безпеку під час руху. Тим паче є варіанти змінних амбушур під різні вуха.

Навушники ховаються у продовгуватий глянцевий футляр, що нагадує кейс для окулярів. Правда, він значно менший та доволі компактний. Так, у кишеню його не покладеш, але у невеликий відділ рюкзака чи сумки – легко!

На кришці футляра хизується стильний напис HUAWEI. Спереду футляра є невеликий індикатор, що блимає під час підключення гаджету та показує процес зарядки (зелений – футляр заряджений, жовтий – синхронізація, а червоний – замалий заряд). Позаду футляру – рознім USB Type-C для підзарядки та кнопка синхронізації пристроїв.

До слова, якщо ви щасливий власник смартфону HUAWEI, то він сам ідентифікує гарнітуру та запропонує її під'єднати.

Функціонал

Бездротові навушники Huawei FreeBuds 3i використовують внутрішньоканальну посадку, яка сама по собі досить добре відсікає зовнішні звуки, а 10 мм динамічні драйвери, забезпечують непоганий об'ємний звук. Отож високі та низькі частоти тут на своїх місцях. Крім того, тут можна почути та відчути непогані баси. Тому звучання Huawei FreeBuds 3i дійсно вражає. Та я нагадую, що це навушники, які представлені у бюджетному форматі.

Варто виділити активну систему шумозаглушення, яка працює тут на основі двох зовнішніх і одного внутрішнього мікрофонів, яка дозволяє зменшити рівень шуму до 32 дБ.

На кожному навушнику Huawei FreeBuds 3i знаходиться два мікрофони для захоплення голосу, що в цілому позитивно позначається на передачі мови. Під час телефонних дзвінків співрозмовники не скаржаться на чутність вашого голосу, але якщо записати його через навушники, то буде виразно відчуватись металеві нотки та невеликі спотворення.

HUAWEI AI Life

Підключати навушники та користуватись ними можна без додаткових програм. Та завдяки застосунку HUAWEI AI Life можна значно розширити можливості керування вашими Huawei FreeBuds 3i. Правда, цей застосунок, доступний тільки для смартфонів на ОС Android.

Через програму також можна змінювати управління, навушники реагують на торкання зовнішньої частини випромінювачів. За допомогою натискання та утримування вмикається й вимикається шумозаглушення, а подвійним постукуванням - перемикаються треки. Але через AI Life можна поміняти дії, причому призначити по два на кожен навушник.

Заряд акумулятора

Ємність акумулятора навушників Huawei Freebuds 3i становить 37 мАг, цього вистачить до трьох годин прослуховування музики з активною системою шумозаглушення. Правда, якщо її вимкнути, то можна додати ще півгодини до автономності навушників.

Через комплектний кейс заряджаються навушники майже годину. Сам же кейс має батарею ємністю на 410 мАг, а це забезпечує до 14,5 годин відтворення музики.

Комплектація

У коробці крім самих навушників, на вас чекає:

  • зарядний кейс для транспортування навушників,
  • кабель USB Type-C,
  • 4 пари амбушур різного розміру,
  • документація (інструкція користувача та гарантійний талон).

Висновок

Навушників Huawei Freebuds 3i – це оптимальний баланс між ціною-якістю та красою-функціональністю. Адже у такому неймовірно компактному і стильному гаджеті поєднались непогана автономність, достатньо якісний звук, функція шумозаглушення та безклавішне керування. Тому із впевненість можна сказати, що якщо є бажання прокачати свій смартфон, отримати максимум від улюблених треків та зробити це не за всі гроші світ, то рекомендуємо вам придивитись до цієї новинки - Huawei Freebuds 3i!

comments powered by Disqus
 
Top