Екосистема Huawei Mobile Services: досягнення та перемоги за І півріччя 2020 року

Екосистема Huawei Mobile Services: досягнення та перемоги за І півріччя 2020 року

Екосистема продовжує зростати та розвиватися — нею вже користуються 700 млн користувачів Huawei в усьому світі, що на 32% більше, ніж минулого року. Глобальна кількість зареєстрованих розробників Huawei сягнула 1,6 млн — на 76% більше, ніж минулого року.

В Україні екосистема HMS також стрімко зростає. Кількість активних користувачів на місяць (MAU) платформи AppGallery в Україні становить 699 тис. В маркеті вже доступні 400 українських додатків.

NFC-платежі: співпраця з EasyPay

Наразі Huawei готує до запуску NFC-платежі разом з українським фінтехом EasyPay. За планом послуга стане доступною у ІІІ кварталі 2020 року.

EasyPay також анонсував сервіс швидких онлайн-оплат для користувачів смартфонів Huawei. Сценарій використання буде близьким до Google/Apple Pay на вебсайтах мерчантів та у їхніх мобільних додатках. Щоб здійснити платіж, достатньо буде клікнути кнопку «EasyPay+Huawei» на сайті магазину чи будь-якого іншого мерчанта. Запуск планується цього року разом з безконтактними оплатами.

Petal Search: зручний пошук мобільних додатків

Для кращого користувацького досвіду Huawei представила спеціальний віджет для пошуку додатків — Petal Search. З його допомогою користувачі можуть знайти всі потрібні додатки, недоступні в AppGallery, через рядок пошуку на головному екрані смартфона. Пошуковик попередньо встановлений на нових смартфонах серії Huawei P40, а користувачі інших моделей можуть завантажити його в AppGallery.

Стратегія GLOCAL: розширені можливості для українських розробників

Huawei посилює підтримку для партнерів-розробників додатків в Україні, надаючи можливість вийти на глобальний рівень. У рамках стратегії розвитку додатків GLOCAL (GLOBAL + LOCAL) кожен локальний додаток стає частиною екосистеми та може бути додатково представлений на інших світових ринках в AppGallery. Зокрема український додаток для прогнозу погоди та опадів RainViewer вже з’явився на глобальному ринку та отримав маркетингову підтримку в країнах Європи. Найближчим часом планується промо додатку в Таїланді.

Нові додатки в AppGallery

У період з липня до серпня 2020 р. були представлені додатки Bolt, Photo Studio, Marvel Strike Force, гра Motorball від Noodlecake Studio, Spoko, Rainviewer, Orbia, Wormate.io, Last Outpost. Серед топових додатків AppGallery в Україні вже є: «Нова Пошта», Monobank, Privat24, Megogo, Portmone, «Дія», prom.ua, divan.tv, izi.ua, lanet.tv, Telegram, Viber та ін. До найпопулярніших ігор входять WoT Blitz, Lords Mobile, Game of Thrones та Asphalt 9.

Для усіх користувачів

 • місяць оплати комунальних послуг без комісії через сервіс Portmone (з 1 серпня до 29 вересня 2020 року).

Для нових користувачів

 • місяць безкоштовного доступу до Megogo, Divan.tv, Sweet.TV;
 • 15 тижнів — до lanet.tv;
 • 3 місяці — до Deezer Premium.

Бонуси та подарунки в  іграх

 • World of Tanks Blitz — 14 днів преміум-акаунта та мерчендайз для Huawei Р40 і Huawei Р40 Pro;
 • Lords Mobile — бонуси у грі на суму 830 грн;
 • Rise of Kingdoms — бонуси у грі на суму 600 грн;
 • AFK Arena — подарунковий набір вартістю 3 300 грн;
 • AFK Arena — вітальний подарунок вартістю 600 грн;
 • Champions Manager Mabaska — вітальний подарунок вартістю 830 грн;
 • Rise of Kings — подарунок вартістю 475 грн;
 • Days of Empire — вітальний подарунок для нових гравців вартістю 950 грн;
 • Game of Sultans — вітальний подарунок для нових гравців вартістю 1300 грн;
 • Legacy of Discord — вітальний подарунок для нових гравців вартістю 1600 грн;
 • Guns Of Glory — подарунковий набір вартістю 600 грн.

Також у Huawei AppGallery діє програма лояльності. Користувачі можуть збирати бали Huawei в акціях та розраховуватися ними у Huawei AppGallery, Huawei Themes і Huawei Mobile Cloud. Бали Huawei — віртуальна одиниця, еквівалентна гривні.

comments powered by Disqus
 
Top