Huawei MateBook D: Ультралегкі ноутбуки із FullView-дисплеєм!

Huawei MateBook D: Ультралегкі ноутбуки із FullView-дисплеєм!

Лептопи Huawei забезпечують революційний кросплатформний досвід користування, дозволяючи працювати одразу з декількома пристроями через єдиний екран. Ноутбуки вирізняються ультралегким корпусом, дисплеєм Huawei FullView Display та високою продуктивністю. Також Huawei MateBook D 14 і Huawei MateBook D 15 оснащені низкою нових функцій, таких як Huawei Share.

«Розробляючи ПК-продукти, ми залишаємося вірними нашій місії — надавати користувачам доступ до інноваційних технологій і функцій, що досі були недоступними. У серії Huawei MateBook D головний акцент ми зробили на зручності користування. Ці ноутбуки не лише стильні, потужні та інтелектуальні, вони є чудовим інструментом для різних сценаріїв використання — і для роботи, і для розваг», — коментує Ван Інфень (Wang Yinfeng), президент продуктової лінійки ПК і планшетів підрозділу Huawei Consumer BG.

Дисплей та дизайн

Дисплей Huawei MateBook D 14 обрамлений трьома ультравузькими рамками товщиною усього 4,8 мм, а Huawei MateBook D 15 — товщиною 5,3 мм. Співвідношення екрана до корпуса складає 84% (Huawei MateBook D 14) і 87% (Huawei MateBook D 15). Легкі ноутбуки мають витончений дизайн. Із вдосконалень моделей — тонші рамки та нове розташування камери, що дозволило зменшити форм-фактор ноутбуків. Розміри Huawei MateBook D 14 — усього 322, 5 мм x 214,8 мм x 15,9 мм. Huawei MateBook D 15 — 357,8 мм × 229,9 мм × 16,9 мм. Вони забезпечують комфортний перегляд контенту при невеликих габаритах.

Антивідблисковий IPS-екран обох ноутбуків із співвідношенням сторін 16:9 і роздільною здатністю Full HD (1920×1080) має максимальний кут розкриття на 178° . Це забезпечує високий комфорт перегляду будь-якого контенту при будь-якому положенні екрана. Також екран Huawei MateBook D сертифікований TÜV Rheinland. Він мінімізує шкідливе синє світло та краще захищає очі від перевтоми.

Продуктивність

Huawei MateBook D 14 і Huawei MateBook D 15 оснащені 12-нм мобільним процесором AMD Ryzen™ 5 3500U, що забезпечує достатньо високу продуктивність, стабільність та надійність роботи пристрою. Вбудований графічний процесор AMD Radeon Vega 8 гарантує високу швидкість обробки відео.

Нові ноутбуки підтримують ефективну систему охолодження — вентилятор Huawei Shark Fin. Huawei Shark Fin Fan 2.0 оптимізує повітряний потік для швидкого охолодження та високої продуктивності ноутбука.

Huawei MateBook D 14 також забезпечує тривалий час автономної роботи. Ємність акумулятора — 56 Вт*год (номінальне значення), що гарантує до 9,5 год відтворення відео 1080p без підзарядки. Таким чином, ноутбук можна взяти з собою у дорогу, не переймаючись про його заряд.

До комплекту серії Huawei MateBook D входять портативний багатофункціональний зарядний пристрій 65 Вт USB-C та кабель USB-C-USB-C. Зарядний пристрій можна також використовувати для смартфонів та планшетів Huawei із портом USB-C. Він захищений від перегрівання та автоматично призупиняє процес підзарядки, якщо температура досягає порогового значення.

8 ГБ двоканальної пам’яті DDR4 дозволяють новим ноутбукам Huawei працювати з більшістю додатків з високим навантаженням. Накопичувач (SSD) у новому ноутбуці підключений до материнської плати через високошвидкісний інтерфейс PCIe. Модуль WLAN із двома антенами ефективно приймає WLAN-сигнал для підвищеної швидкості та стабільності з’єднання. Окрім того, широкий спектр інтерфейсів може одночасно підтримувати декілька потреб введення-виведення, включаючи передачу даних, підключення периферійних пристроїв і зарядку акумулятора.

Мультиекранна взаємодія

Нова серія Huawei MateBook D підтримує функцію Huawei Share. Це дозволяє Huawei MateBook D та смартфону Huawei ділити один дисплей, на якому користувачі можуть перетягувати файли з одного користувацького інтерфейсу в інший та переглядати контент смартфона безпосередньо на ноутбуці. Периферійні пристрої, підключені до ноутбука, також можуть використовуватися для навігації смартфоном. Це надає користувачам ноутбука безперешкодний доступ до мобільних додатків без необхідності міняти пристрій.

Обидві моделі представлені у «Сірому» кольорі (Space Grey). Рекомендована ціна на Huawei MateBook D 15 (конфігурація R5/8ГБ/256ГБ/Windows Home) — 15 999грн, на Huawei MateBook D 14 (конфігурація R5/8ГБ/512ГБ/Windows Home) — 17 999 грн. При покупці ноутбуків з 14 до 30 серпня покупець отримає бездротові навушники Freebuds 3i у подарунок.

comments powered by Disqus
 
Top