Геймерський ноутбук із двома екранами ROG Zephyrus Duo 15 доступний в Україні

Геймерський ноутбук із двома екранами ROG Zephyrus Duo 15 доступний в Україні

Ультратонкий геймерський ноутбук із двома екранами створений на базі нової платформи Intel

Особливості

  • ROG ScreenPad Plus. Додатковий 14,1-дюймовий екран із сенсорним інтерфейсом.
  • Система охолодження AAS Plus. 28,5-мм повітрозабірник, що відкривається, забезпечує посилення повітряного потоку на 30% у порівнянні зі звичайною системою AAS.
  • На максимальній роздільній здатності. Два варіанти основного дисплея із сертифікацією PANTONE Validated: для геймерів (частота оновлення 300 Гц, час відгуку 3 мс) і для розробників контенту (роздільна здатність 4K, колірне охоплення 100% Adobe RGB).
  • На повній швидкості. Високопродуктивна відеокарта, до моделі GeForce RTX 2080 SUPER для ігор з ультрависокими значеннями FPS, завдань 3D-моделювання та машинного навчання.
  • Для продуктивної роботи. Новий високопродуктивний процесор Intel Core 10-го покоління (до моделі Core i9), до 48 ГБ пам’яті 3200 МГц, два SSD в масиві RAID 0, інтерфейс Thunderbolt 3.

Компанія ASUS і бренд Republic of Gamers (ROG) повідомляють про початок продажу в Україні потужного геймерського ноутбука ROG Zephyrus Duo 15, створеного на базі нової процесорної платформи Intel, в ультратонкому корпусі якого встановлено два високоякісних дисплеї.

У Zephyrus Duo 15 використовується інноваційна система охолодження Active Aerodynamic System (AAS) Plus, яка при розкритті кришки ноутбука відкриває у верхній частині пристрою великий повітрозабірник для підвищення ефективності охолодження. Ця система також нахиляє в напрямку користувача допоміжний сенсорний екран ROG ScreenPad Plus, розташовуючи його під максимально зручним для роботи кутом. Завдяки цій унікальній конструкції в тонкому корпусі Zephyrus Duo 15 вдалося помістити неймовірно потужну конфігурацію, що поєднує в собі флагманський процесор Intel нового покоління Intel Core i9-10980HK і відеокарту NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER з 8 ГБ відеопам'яті GDDR6.

ROG ScreenPad Plus: безмежні можливості

Додати другий дисплей в ультратонкий ігровий ноутбук, де важливий кожен міліметр товщини –непросте завдання. Такий екран має бути і достатньо великим, щоб бути дійсно корисним, і в той же час розташовуватися в межах легкої досяжності користувача.

При відкритті кришки ноутбука допоміжний сенсорний екран ROG ScreenPad Plus нахиляється під кутом 13° до користувача для зручності перегляду зображення й покращення взаємодії. Плавний рух переміщення панелі регулюється унікальним шарніром, який синхронізує рух двох екранів з високою точністю. Щоб запобігти дотику екранів під час відкривання кришки, шарнір має спеціальні напрямні, які затримують розкриття додаткового дисплея.

14,1-дюймова панель в Zephyrus Duo 15 є найбільшим другим дисплеєм, який коли-небудь використовувався в серійному геймерському ноутбуку. Ця IPS-панель відзначається широкими кутами огляду й роздільною здатністю 3840 x 1100, а також може похвалитися високою піксельною щільністю, завдяки чому забезпечується відтворення найдрібніших деталей.

Додатковий екранний простір надає переваги в різних сценаріях використання ноутбука. ROG ScreenPad Plus допомагає перетворити основний дисплей на ще більш комфортне середовище для ігор, геймерських трансляцій і створення контенту. Наприклад, під час гри або перегляду фільму на нього зручно вивести вікно месенджера або поштового клієнта. Сенсорний екран підтримує активний стилус ASUS Pen.

ROG співпрацює з розробниками ігор, такими як Techland, над оптимізацією їх продуктів під можливості ROG ScreenPad Plus. Зокрема, у грі Dying Light 2 на другий екран буде виводитися командний чат, а також сенсорні елементи керування для зручного перемикання між предметами інвентарю та квестами. У співпраці з Overwolf розроблені спеціальні програми для таких ігор, як League of Legends, Fortnite і CS:GO, які дозволяють відображати на другому екрані статистику в реальному часі, рекомендації та багато іншого.

Творці мультимедійного контенту, що використовують у своїй роботі відеоредактор Avid, зможуть використовувати ScreenPad Plus для відображення панелей інструментів, шкали часу і довідкових матеріалів, звільняючи місце на головному екрані для візуалізації проєкту.

Система охолодження AAS Plus

Сучасні процесори розкривають весь свій потенціал,  якщо дотримуються певні температурні умови, яких особливо складно досягти в системах із тонким корпусом. Запропонована декілька років тому в першому ноутбуку серії ROG Zephyrus активна аеродинамічна система охолодження (AAS), яка розкриває великий повітрозабірник під час відкривання кришки ноутбука, здійснила справжню революцію в підходах до охолодження надтонких ноутбуків. Різні реалізації цієї конструкції сприяють підсиленню повітряного потоку за рахунок розкриття вентиляційного отвору шириною від 7 до 10 мм у нижній частині ноутбука уздовж всього його корпусу.

Але в Zephyrus Duo 15 використовується інша концепція. Система AAS Plus нахиляє сенсорний дисплей під кутом до користувача, відкриваючи повітрозабірник шириною в 28,5 мм у верхній частині корпусу, тому вентилятори втягують усередину корпусу більш прохолодне повітря в порівнянні з оригінальною AAS. Цей масивний повітрозабірник сприяє підсиленню потоку повітря на 30% у порівнянні з попередніми реалізаціями AAS, покращуючи ефективність охолодження й знижуючи навантаження на компоненти системи охолодження. Зниження потреби в розсіюванні теплоти означає також зменшення рівня шуму: тепер він складає не вище 46 дБ(A) в режимі Turbo та 43 дБ(A) в режимі Performance.

Ігри на максимальній роздільній здатності

Zephyrus Duo 15 може бути обладнаний одним із двох варіантів основного дисплея: на базі швидкої ігрової панелі з частотою оновлення 300 Гц і часом відгуку 3 мс або на базі панелі ультрависокої роздільної здатності (4K UHD).

Дисплей із частотою оновлення 300 Гц у змозі надати ентузіастам кіберспорту додаткову перевагу над суперниками. Ця частота оновлення перевершує рекомендований для серйозних турнірів стандарт, сприяючи неймовірно плавному відображенню ігрових сцен. Час відгуку у 3 мс забезпечує чітке зображення без розмиття для точного відстеження рухомих цілей.

Для користувачів, що професійно працюють із графікою, пропонується дисплей із роздільною здатністю 4K UHD та колірним охопленням 100% Adobe RGB, що відтворює високоякісне зображення з максимальною деталізацією.

Обидва дисплеї відкалібровані у фабричних умовах, а точність їх передачі кольору підтверджує сертифікат PANTONE® Validated. Вони також підтримують технологію NVIDIA® G-SYNC®.

На повній швидкості

Швидкість і плавність відображення ігрової графіки гарантує новітня відеокарта NVIDIA® GeForce® RTX 2080 SUPER™. Завдяки вдосконаленому охолодженню та технології ROG Boost графічний процесор може досягати пікового значення тактової частоти в 1330 МГц у режимі Turbo.

Революційна мікроархітектура Turing™ графічних процесорів GeForce RTX поєднує традиційні CUDA-ядра для програмованих шейдерів з RT-ядрами для трасування променів і тензорними ядрами для штучного інтелекту. Все це дозволяє досягти в комп’ютерній грі більш реалістичного освітлення, затінення та відображень. Ця обчислювальна потужність може також використовуватися для прискорення виконання інших завдань: від створення контенту до 3D-моделювання та машинного навчання.

Для продуктивної роботи

8-ядерний процесор Intel® Core™ i9 10-го покоління працює на тактовій частоті до 5,3 ГГц і завдяки технології Hyper-Threading може задіяти до 16 паралельних потоків. Zephyrus Duo 15 готовий до роботи в багатозадачному режимі, пропонуючи до 48 ГБ високошвидкісної оперативної пам'яті DDR4-3200.

Два твердотільних NVM-накопичувачі з інтерфейсом PCIe® 3.0 x4 підтримують конфігурацію RAID 0, яка забезпечує блискавичне завантаження системи й швидкий доступ до даних. Сховище загальним обсягом до 2 ТБ надає геймерам і творцям контенту можливість взяти із собою будь-куди бібліотеку ігор та професійне портфоліо.

Порт USB-C™ з підтримкою Thunderbolt™ 3 пропонує універсальні можливості для підключення до ноутбука широкого спектра сучасної периферії. Геймери й розробники контенту можуть використовувати цей інтерфейс для підключення високошвидкісного сховища даних, зовнішньої відеокарти, кількох моніторів з послідовним підключенням або мультифункціональної док-станції за допомогою одного кабелю. Володіючи максимальною теоретичною пропускною здатністю до 40 Гбіт/с, що в 4 рази вище, ніж у USB 3.1 Gen 2, інтерфейс Thunderbolt 3 впорається з підключенням декількох вимогливих до швидкості інтерфейсу пристроїв і зовнішніх дисплеїв з роздільною здатністю до 8K.

Система охолодження

Для підвищення ефективності тепловідведення, замість стандартної термопасти на процесор Zephyrus Duo 15 наноситься рідкий метал Thermal Grizzly. Нанесення такого матеріалу – тонка робота, яка зазвичай виконується вручну. Але це не підходить для масового виробництва, тому для автоматизації цього «ювелірного» процесу було замовлено нестандартне обладнання. Після відточування цього підходу в межах виробництва ігрового трансформера ROG Mothership тепер він упроваджується у всій лінійці ноутбуків із процесорами Intel Core 10-го покоління H-серії.

У модулі охолодження використовується п’ять теплових трубок, які відводять теплоту від процесора, графічного процесора й схеми живлення. Кожен із чотирьох радіаторів має високу щільність ребер для збільшення площі теплообміну. Два вентилятори n-Blade забезпечують циркуляцію повітря за допомогою надлегких лопаток, виготовлених зі спеціального рідкокристалічного полімеру, досить міцного, щоб витримувати високі швидкості обертання. Вимоги до охолодження залежать від завдання, тому Zephyrus Duo 15 має декілька режимів (Silent, Performance, Turbo), оптимізованих для різних потреб. Користувачі можуть перемикатися між режимами роботи за допомогою зручного сполучення клавіш або автоматично завдяки попередньо налаштованим профілям, доступним через утиліту ROG Armoury Crate.

Портативний ігровий ноутбук

Незважаючи на потужну начинку, Zephyrus Duo 15 має дуже тонкий і легкий корпус, товщина якого становить всього 20,9 мм, а маса – 2,4 кг. Міцний магнієво-алюмінієвий корпус із анодованим покриттям відрізняється чіткими лініями, які надають йому професійного вигляду.

Zephyrus Duo обладнаний акумулятором підвищеної ємності 90 Вт·год, що дозволяє довше працювати за ноутбуком в автономному режимі. Завдяки підтримці технології USB Power Delivery ноутбук здатний заряджатися за допомогою компактного адаптера живлення з інтерфейсом USB-C потужністю 65 Вт. Якщо батарея розряджена, і поблизу немає вільної розетки, користувачі можуть зарядити ноутбук від сумісного мобільного акумулятора з інтерфейсом USB.

Сучасні інтерфейси

Повний набір інтерфейсів дозволяють працювати на цьому ігровому ноутбуку як на повноцінній робочій станції. Порт USB 3.2 Gen 2 з Thunderbolt 3 підтримує режими Power Delivery і DisplayPort 1.4 і може використовуватися для підключення монітора з технологією G-SYNC. Вихід HDMI 2.0b здатний передавати сигнал з роздільною здатністю 4K UHD і частотою оновлення 60 Гц на сумісні монітори й телевізори. Три USB-порти Type-A призначені для підключення додаткових периферійних пристроїв, зокрема миші, геймпада і шолому віртуальної реальності.

Для повсякденної роботи та цифрових розваг необхідно мати підключення до високошвидкісної бездротової мережі, тому Zephyrus Duo 15 оснащений сучасним модулем Wi-Fi 6 (802.11ax). У поєднанні із сумісним маршрутизатором Wi-Fi 6 пікова пропускна здатність інтерфейсу досягає 2,4 Гбіт/с, при цьому цей стандарт оптимізований для використання в середовищі з великою кількістю клієнтів. Порт Gigabit Ethernet на задній панелі забезпечує мінімальні затримки для серйозних багатокористувацьких баталій.

Наявність двох аудіороз’ємів (для гарнітури і мікрофона) спрощує підключення зовнішнього мікрофона для таких завдань, як ігрові трансляції, а ЦАП ESS Sabre припаде до смаку геймерам з високоякісними навушниками. Цей ЦАП класу Hi-Fi характеризується низьким рівнем шумів і спотворень, забезпечуючи чистий звук у широкому динамічному діапазоні та віртуальне 7.1-канальне об’ємне звучання для занурення у гру або віртуальні світи.

ЦІНА І ДОСТУПНІСТЬ

В Україні вже доступна конфігурація ROG Zephyrus Duo 15 із процесором Intel® Core i9-10980HK, відеокартою NVIDIA® GeForce RTX 2080 SUPER™, 32 ГБ оперативної пам’яті DDR4 3200 МГц і двома SSD обсягом 1 ТБ кожен у масиві RAID 0. Її ціна становить 134 999 грн. Інші конфігурації ноутбука очікуються вже незабаром за ціною від 99 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top