EasyPay стане партнером із запуску NFC-платежів на смартфонах Huawei в Україні!

EasyPay стане партнером із запуску NFC-платежів на смартфонах Huawei в Україні!

Компанія Huawei представить послугу безконтактної оплати за допомогою NFC на своїх смартфонах вже в 3 кварталі 2020 року. Партнером із запуску виступить українська фінансово-технологічна компанія EasyPay.

Huawei оголосила про запуск безконтактних платежів на всіх своїх смартфонах в Україні ще в травні. Старт проєкту запланований на ІІІ квартал 2020 року. Проєкт є самостійним рішенням від EasyPay на основі технології «комунікації ближнього поля» (Near Field Communication, NFC) та буде представлений під брендом EasyPay. Технологічно проєкт є незалежним від комерційних банків.

У рамках стратегічного партнерства компаній Huawei та EasyPay послуга NFC-платежів буде спершу представлена ексклюзивно на смартфонах Huawei.

«Партнерство із Huawei — надзвичайно важливий крок не лише для EasyPay, але й для всього фінтех-ринку України. Це визнання нашого потенціалу, інновацій та революційних технологічних рішень. EasyPay робить фінтех-продукт, який щоденно допомогає людям вирішувати їхні фінансові завдання. Ми мріємо змінити платіжні звички українців та втілити в життя технології, які зроблять фінансове життя наших користувачів більш зручним, комфортним та безпечним. Синергія із Huawei, лідером мобільної індустрії, дозволить нам зробити це швидко та ефективно», — говорить Олексій Авраменко, СЕО та засновник компанії EasyPay.

comments powered by Disqus
 
Top