Карти пам’яті SanDisk SDXC Ultra: знімайте, зберігайте та передавайте більше, ніж будь-коли!

Карти пам’яті SanDisk SDXC Ultra: знімайте, зберігайте та передавайте більше, ніж будь-коли!

Повністю бути зосередженим на зйомці та не хвилюватись за результат. Все це стало можливим, адже відтепер користуватись картами SanDisk SDXC Ultra 64GB та 128GB стало ще зручніше! Так, лінійка SD карт Ultra оновлює швидкість читання до 100 MB/s. Новинки від SanDisk вже доступні для замовлень на складі ERC.

Показати все

З використанням карт пам’яті SanDisk SDXC Ultra 64GB та 128GB у вас з’явиться прекрасна нагода зберігати ще більше фотографій та відео в форматі Full HD, а також копіювати їх на комп'ютер ще швидше, ніж раніше.

Дані карти пам’яті ідеально підходять для компактних цифрових фотоапаратів і відеокамер базового та середнього рівня, забезпечуючи швидкість читання до 100 MB/s. Тому ви зможете швидше переносити відзняті світлини та радувати оточуючих достойним контентом.

До слова, нові карти SanDisk SDXC Ultra 64GB та 128GB готові до будь-яких екстремальних умов завдяки своїй міцній конструкції. Наприклад, вони стійкі до впливу вологи, різноманітних температур, рентгенівських променів та навіть ударів. Тож ви зможете насолоджуватися будь-якими пригодами, не турбуючись про надійність карти пам'яті. Крім того, на етикетці можна робити позначки, щоб шукати потрібну карту було ще зручніше.

Технічні характеристики

  • Код товару: SDSDUNR-064G-GN6IN, SDSDUNR-128G-GN6IN
  • Тип: SDXC
  • Об`єм: 64 ГБ; 128 ГБ
  • Призначення: для фото- і відеокамер
  • Клас швидкості (SD): Class 10; UHS-I U1
  • Швидкість читання даних: 100 Мб/сек
comments powered by Disqus
 
Top