Bosch IXO VI: незамінний помічник для побутових справ!

Bosch IXO VI: незамінний помічник для побутових справ!

Давно шукали універсальний прилад, який допоможе вирішити найрізноманітніші завдання? Надійний шуруповерт Bosch IXO VI саме такий девайс! Так, IXO VI створений не лише для закручування шурупів, а й має 10 різноманітних насадок у комплекті (наприклад, штопор, насадку для подрібнення спецій, фен для розпалювання гриля, насадку для різання та багато іншого). Новинка від Bosch вже доступна для замовлень на складі ERC.

Показати все

Акумуляторний шуруповерт Bosch IXO VI - відмінне співвідношення стилю, краси та функціональності. Дана модель шуруповерта представлена у двох кольорах - зеленому (класичному) та рожевому (colour edition).

Досягти повного контролю над інструментом досить просто - швидкість шуруповерта регулюється завдяки зміні сили натискання пускової кнопки. Тож тепер можна забути про відколи, пошкоджені гвинти та зірвані головки шурупів. Просто підберіть свою швидкість для кожного матеріалу. Індикація рівня заряду зручно розташована зверху на корпусі та має три світлодіода.

Заряджати Bosch IXO VI зручно за допомогою спеціальної станції або через рознім micro USB. Процес починається одразу, як шуруповерт розміщено в лотку для заряджання. Це дає змогу підтримувати IXO VI повністю зарядженим і готовим до використання.

Крім того, за допомогою насадок IXO перетворюється на універсальний девайс для дому та саду. Приміром, за допомогою Bosch IXO VI ви зможете працювати у важкодоступних місцях, свердлити, різати картон та тканини, розпалювати багаття, молоти спеції та навіть відкорковувати улюблену пляшку вина. Завдяки цьому шуруповерт Bosch IXO Colour знайде гідне місце не тільки в гаражі домашнього майстра, але і на кухні у будь-якої господині.

Технічні характеристики:

  • Модель: Bosch IXO VI Colour, Bosch IXO VI
  • Код товару: 0.603.9C7.022, 0.603.9C7.020
  • Тип: шуруповерт
  • Тип патрона: швидкозажимний
  • Підсвічування: LED (холодне біле)
  • Регулювання швидкості: за допомогою сили натискання
  • Максимальний крутний момент: 3 Нм / 4,5 Нм
comments powered by Disqus
 
Top