Кінець епохи РТ, початок ери е-самокатів!

Кінець епохи  РТ, початок ери е-самокатів!

Стів Джобс казав, що цей продукт відіграватиме роль у житті більшу, ніж ПК. Деякі називали цей продукт найхайповішим продуктом з часів Apple Macintosh. І цей продукт, уявіть, не з родини Apple!

Показати все

Це був "Segway Human Transporter", показаний вперше у Нью-Йорку у грудні 2001 р. Двоколісне, самоврівноважене особисте транспортне щось під назвою Segway PT. Тепер, майже за 20 років після появи першого, так званого, професійного Segway PT, який з успіхом використовували поліцейські багатьох країн чи працівники аеропортів і туристичних компаній, оголошено про припинення його виробництва. Легенда йде у історію.

Показово, що одною з проблем було те, що продукт Segway PT був такою мірою якісний, що він не зношувався (як це трапляється з маловідомими е- гіробордами, роверами та скутерами). І, навіть, за 20 років після початку виробництва Segway PT був з тим самим початковим дизайном, проте все ж мав сучасний вигляд.

Segway PT прямо і опосередковано призвів до появи численних всіляких різновидів самоврівноважених транспортних засобів: гіро та ховербордів та одноколіснх скейтбордів та електросамокатів - це його нащадки. Тож, спадщина Segway PT живе, оскільки епоха міської мобільності починає врешті формуватися, коли електронні самокати, колеса та електронні мопеди дедалі більше помітно вулицями міст.

Segway Ninebot зараз володіє понад 70% світового ринку електро самокатів, отримавши перемогу у «Великій війні виробників самокатів» 2018 року. Segway е-самокат (e-Scooter) робить свою роботу набагато дешевше, ніж Segway PT. Тож малий електросамокат Segway буквально з’їв велетня й перегорнув сторінку історії. Segway PT помер, Хай живе Segway e-Scooter (електросамокат)!

comments powered by Disqus
 
Top