Масою менше 1 кг: бізнес-ноутбук ASUS ExpertBook B9 доступний в Україні

Масою менше 1 кг: бізнес-ноутбук ASUS ExpertBook B9 доступний в Україні

Рекордно легкий і тонкий 14-дюймовий ноутбук із високою продуктивністю для мобільних професіоналів

Показати все

Компанія ASUS оголошує про доступність в Україні ноутбука ExpertBook B9 (B9450), що поєднує високу продуктивність із підвищеною міцністю та привабливим дизайном. Ця модель є найлегшою в сегменті ноутбуків для корпоративних користувачів, а нова серія ExpertBook є подальшим розвитком лінійки продуктів ASUSPRO, що додає до її професійної надійності інноваційні функції, які потребує сучасний діловий світ.

Товщина корпусу ноутбука ExpertBook B9 становить 14,9 мм, а маса – від 870 грамів. Завдяки тонкорамковій конструкції 14-дюймовий дисплей NanoEdge удалося помістити в корпус, який відповідає за розміром типовим 13-дюймовим моделям. Відносний розмір екрана – 94%, а товщина рамок дисплея становить усього 4 мм. Час автономної роботи ноутбука з акумулятором 66 Вт∙год досягає 24 годин без дозаряджання.

Для мобільних професіоналів

Ноутбук ExpertBook B9 може похвалитися витонченим й одночасно стриманим дизайном з обробкою в чорному кольорі. Його цілісний корпус виготовлений з магнієво-літієвого сплаву, що робить пристрій більш міцним, але при цьому і більш легким у порівнянні з попередніми моделями, виконаними з магнієвого сплаву.

Серед особливостей пристрою також можна відзначити екранний шарнір ErgoLift, що встановлює клавіатуру на оптимальний для рук користувача кут, масив із чотирьох мікрофонів дальньої дії з технологією шумозаглушення, що забезпечує відмінну якість голосового зв’язку, а також світлову смужку в передній частині корпусу, яка сигналізує про роботу системи голосового керування (Microsoft Cortana або Amazon Alexa). Аудіосистема ноутбука розроблялася спільно з фахівцями фірми Harman Kardon: інтелектуальна обробка аудіосигналу дозволяє спрямованим вниз динамікам видавати чистий звук із мінімальним рівнем шумів.

Високопродуктивна конфігурація

ExpertBook B9 володіє сучасною конфігурацією, яка в максимальній версії включає в себе процесор Intel Core i7 десятого покоління, 16 ГБ оперативної пам'яті LPDDR3, два твердотільних накопичувачі (до 2 ТБ, M.2, PCIe 3.0 x4) і бездротовий модуль Wi-Fi 6. Ноутбук сертифікований згідно з програмою Project Athena від Intel, яка задає стандарти для сучасних мобільних пристроїв, зокрема з точки зору швидкості відгуку на дії користувача, часу автономної роботи, наявності повноцінного комплекту інтерфейсів.

Для підключення зовнішнього монітора на лівій панелі ExpertBook B9 має повнорозмірний роз’єм HDMI. Поруч розміщено пару портів Thunderbolt 3, які, окрім електроживлення й передачі даних, також підтримують виведення зображення. Інтерфейс дротової мережі Ethernet, який може стати в нагоді для віддаленого адміністрування або умов, які погіршують роботу мережі Wi-Fi, доступний у вигляді роз'єму micro-HDMI. На правій панелі корпусу є порт USB 3.1 Gen2 і аудіороз’єм 3,5 мм.

Захист корпоративного рівня

Про особливу надійність моделі ExpertBook B9 свідчить тестування згідно з військовим стандартом MIL-STD-810G, що включає в себе тести на падіння, удари, вібрацію, роботу при екстремальних температурах і високій вологості, наявності пилу й піску. Захист від фізичних впливів доповнено повноцінною системою інформаційної безпеки, що включає криптопроцесор TPM 2.0 і вбудовану ІЧ-камеру для автентифікації за допомогою розпізнаванню особи. Основна веб-камера має шторку, що запобігає випадковому ввімкненню відеозв'язку.

Ноутбук ExpertBook B9 призначений для роботи цілий день, тому його двохелементний акумулятор ємністю 33 Вт·год розрахований на 12 годин, а опціональний акумулятор ємністю 66 Вт·год – на цілих 24 години без дозаряджання при тому ж навантаженні. Обидві версії акумулятора підтримують прискорене заряджання: від 0% до 60% усього за 39 хвилин.

Інтеграція з MyASUS

Ноутбук ExpertBook B9 поставляється з попередньо встановленим програмним забезпеченням MyASUS останньої версії. Серед нових можливостей – зв’язок із мобільними гаджетами за допомогою функції Link to MyASUS. Підключивши ноутбук до смартфона, можна буде обмінюватися між пристроями файлами та URL-посиланнями, отримувати віддалений доступ до даних, застосовувати функції дублювання й розширення екрана, використовуючи дисплей смартфона як допоміжний.

ЦІНА ТА ДОСТУПНІСТЬ

Ноутбук ASUS ExpertBook B9 (B9450) уже доступний в Україні за ціною від 47 299 грн.

comments powered by Disqus
 
Top