ASUS анонсує глобальну кампанію Rate Your Gear

ASUS анонсує глобальну кампанію Rate Your Gear

Користувачам продукції ASUS пропонується залишати відгуки про материнські плати серії Z490, вибрані моделі відеокарт, моніторів, роутерів і периферії ASUS в обмін на призи.

Показати все

ГОЛОВНЕ

  • Нагороди за реальні відгуки: користувачам пропонується поділитися своїм досвідом використання продукції ASUS, щоб отримати приз.
  • Період дії: кампанія ASUS Rate Your Gear проходить із 22 травня по 31 серпня 2020 року й відкрита для користувачів ASUS по всьому світу.
  • Безліч продуктів: у рамках кампанії користувачі можуть залишити відгук про новітні материнські плати серії Z490 та безліч інших продуктів ASUS.

Компанія ASUS оголошує про старт глобальної кампанії Rate Your Gear, яка запрошує власників новітніх материнських плат серії Z490 та інших вибраних продуктів ASUS ділитися своїми враженнями від використання пристроїв. Кожен учасник, який надасть відповідний за критеріями оцінки відгук в онлайн-мережах MOYO та інших магазинах, що беруть участь у кампанії, буде нагороджений спеціальними призами.

Rate Your Gear: отримання відгуків користувачів із метою вдосконалення продукції

Компанія ASUS прагне отримати зворотній зв'язок від користувачів, щоб використовувати їхній реальний досвід для подальшого покращення та вдосконалення своїх продуктів. ASUS також впевнена, що практичний досвід користувачів допоможе зорієнтувати інших споживачів у процесі вибору та прийняття рішення про покупку пристроїв. Саме для цих цілей і створювалася кампанія ASUS Rate Your Gear.

Кампанія діє з 22 травня 2020 року по 31 серпня 2020 року включно й відкрита для учасників з усього світу. Щоб взяти в ній участь і отримати приз, учасники повинні написати оригінальний відгук про відповідний продукт ASUS і розмістити його на вебсайті мережі MOYO та інших магазинах-учасників кампанії. При цьому серійний номер продукту може бути використаний тільки одним користувачем. Продукти, на які поширюються умови кампанії, включають нову серію материнських плат ASUS Z490, а також різні відеокарти, монітори, маршрутизатори й периферійні пристрої під торговими марками ASUS і Republic of Gamers (ROG).

Подробиці кампанії, зокрема повний список продуктів і магазинів, можна знайти на спеціальному вебсайті: ASUS Rate Your Gear.

Материнські плати ASUS серії Z490: готові до участі в Rate Your Gear

Запуск глобальної кампанії ASUS Rate Your Gear збігся з появою в продажу нових материнських плат ASUS серії Z490 - і моделі цієї серії беруть участь у даній кампанії, за їх огляди користувачі зможуть отримати приз.

Материнські плати ASUS серії Z490 призначені для встановлення новітніх процесорів Intel® Core™ 10-го покоління та пропонують безліч функцій, в основі яких лежать технології штучного інтелекту: інтелектуального розгону AI Overclocking, охолодження AI Cooling, налаштування мережевих параметрів AI Networking.

ASUS AI Overclocking використовує власний алгоритм для прогнозування оптимальної тактової частоти та налаштувань напруги для материнської плати, допомагаючи користувачам максимально розігнати свій процесор одним натисканням кнопки. ASUS AI Cooling автоматично керує вентиляторами, підключеними до материнської плати, і контролює їх, забезпечуючи оптимальні налаштування залежно від поточного навантаження й температури системи. Функція AI Networking (з ПЗ GameFirst VI) використовує технології штучного інтелекту для оптимізації налаштувань мережі для плавності гри в інтернеті.

Про компанію ASUS

Будучи всесвітньо відомим виробником кращих материнських плат, ПК, моніторів, відеокарт і маршрутизаторів, компанія ASUS прагне до світового лідерства в галузі інноваційних технологій. Беззаперечно слідуючи девізу «У пошуках неймовірного», понад 5000 першокласних інженерів-розробників у штаті компанії працюють над створенням «розумних» технологій майбутнього, приносять комфорт і радість кожному користувачеві. У 2018 році компанія ASUS завоювала кілька тисяч престижних міжнародних нагород, увійшла в рейтинг найбільш шанованих компаній світу за версією журналу Forbes, у сотню провідних міжнародних технологічних компаній за версією інформаційно-аналітичного агентства Thomson Reuters і в число компаній, що викликають найбільше захоплення, за версією видання Fortune.

 

comments powered by Disqus
 
Top