8-дюймовий планшет Huawei MatePad T, обіцяє добре потіснити ринок бюджетних планшетів!

8-дюймовий планшет Huawei MatePad T, обіцяє добре потіснити ринок бюджетних планшетів!

Новий 8-дюймовий планшет Huawei MatePad T (8”) забезпечує достатню продуктивність для повсякденних завдань і має доступну ціну. Він працює на базі восьмиядерного процесора та оснащений акумулятором високої ємності у 5 100 мА*год.

Дизайн

Huawei MatePad T (8”) має ультратонкі грані зліва і справа розміром усього 4,9 мм, завдяки чому співвідношення екрана до корпусу становить понад 80%. Huawei MatePad T (8”) має елегантну металеву задню поверхню із піскоструменевою обробкою, що надає йому глянсового вигляду. Huawei MatePad T (8”) доступний у синьому кольорі (Deepsea Blue).

Продуктивність

Новий планшет розроблений для різних сценаріїв використання — від виконання робочих завдань до ігор. Huawei MatePad T (8”) оснащений восьмиядерним процесором із частотою 2,0 ГГц. Акумулятор великої ємності у 5 100 мА*год забезпечує безперервне відтворення відео протягом 12 годин або до 600 годин у режимі очікування із вимкненим екраном.

Окрім того, MatePad T (8”) підтримує режим Eye Comfort, що оптимізує колірну температуру екрана. Користувачі також можуть налаштувати цей параметр відповідно до їхніх потреб.

EMUI 10 — інтелектуальний досвід використання пристроїв

Завдяки інтерфейсу користувача EMUI 10.0.1 у планшеті Huawei MatePad T (8”) реалізовано безліч інтелектуальних функцій. Операційна система Android оптимізована для швидкого відгуку та забезпечує комфортне читання з екрана. Новий журнальний режим також підвищує комфорт при читанні. Застосування пастельної колірної палітри Моранді (Morandi) робить інтерфейс користувача EMUI 10 більш елегантним і привабливим.

Безпечний простір для дітей

Новий планшет Huawei MatePad T (8”) — ідеальний помічник у навчанні дітей. Він підтримує додаток Kids Corner, що є безпечним простором для навчання і розваг. Функція батьківського контролю дозволяє дорослим керувати доступом до контенту і додатків, а також обмежувати час використання пристрою. Kids Corner підтримує чотири режими захисту очей, зокрема фільтр синього кольору, сповіщення про положення, сповіщення про нерівну дорогу, режим електронних книг.

Ціна і доступність

Новий Huawei MatePad T (8”) з’явиться в Україні з 12 червня. Деталі щодо цін наведені нижче:

Конфігурація

Ціна

MatePad T8 Wi-Fi 2/16 ГБ

2 799 грн

MatePad T8 LTE 2/16 ГБ

3 299 грн

 

comments powered by Disqus
 
Top