Яскраві еко-новинки для дітей від Janod

Яскраві еко-новинки для дітей від Janod

Чудова та яскрава новина для всіх дітей та їх батьків, адже до нас приїхали чарівні та кольорові іграшки із натуральних та природніх матеріалів від французького бренду іграшок - Janod. Нагадувати, що це за бренд ми не будемо, оскільки він вже надзвичайно популярний та відомий серед поціновувачів натуральних іграшок та виховання дітей за унікальною методикою легендарної Марії Монтессорі.

Показати все

Отож давайте знайомитись із цими новинками!

Крісло-гойдалка «Поні»

Код товару: J08023

Крісло-гойдалка «Поні» – це просто ідеальна іграшка для дітей, що чудово підходить для вивчення балансу вашої дитиною. Таке крісло стане хорошим помічником для батьків активних дітей. І будьте певні, що з таким кріслом-гойдалкою діти надовго будуть занурені у свій захопливий світ і дадуть вам трохи часу на власні справи. Але це не точно.

Розмір крісла-гойдалки: 62 x 33,5 x 43,5 см.

Рекомендований вік: від 1 року.

Книга для купання «Субмарина»

Код товару: J04716

Книга для купання із фігуркою підводного човна допоможе не тільки весело провести час, а і буде сприяти розвитку уяви вашої дитини. Тепер малеча зможе відправитися за пригодами зі своїм підводним човном, який перенесе її в найвіддаленіші глибини моря, щоб зустріти морських жителів. І хто знає, можливо саме ваша дитина знайде і відкриє королівство русалок?

Розмір книги: 15 x 2,2 x 11,3 см

Рекомендований вік: від 1 року.

Магнітний набір «Сад»

Код товару: J05463

Цей яскравий магнітний набір допоможе вашій малечі досліджувати та пізнавати світ, розвивати дрібну моторику рук та просто весело проводити час. Складається цей чудовий набір із дошки-основи та 70 магнітних елементів, серед яких овочі, фрукти, комахи і тварини, яких можна зустріти в саду.

Розмір дошки: 42 x 1 x 30 см.

Набір адаптований для дітей від 3-х років.

Набір для творчості «Тварини з помпонами»

Код товару: J07910

За допомогою цього креативного набору дитина самостійно або з вашою допомогою зможе зробити трьох милих тваринок з помпонами. Якими, до речі, можна прикрасити свою кімнату або пограти. Для цього просто дотримуйтесь інструкцій в буклеті, щоб крок за кроком створити 3-х тварин (лисиця, мишка, кролик). Коробка набору для творчості містить: 2 картонних гуртка, 4 кульки з вовни, 2 фетрові дошки, одну дошку з блискучої штучної шкіри, 9 чорних намистин, 3 міні-помпона, трохи чорної нитки, один кольоровий лист та буклет з інструкціями.

Рекомендований вік: від 8 років.

 

Скретч-карти «Динозаври»

Код товару: J07889

Ці веселі скретч-карти із зображеннями динозаврів розвиватимуть дрібну моторику, терпіння і увагу до деталей вашої дитини. Адже принцип скретч-карт дуже простий: кожна карта покрита кольоровими чорнилами, які потрібно лише видряпати. Таким легким способом дитина поступово створює свою картинку, а потім може з гордістю показувати її у своїй дитячій кімнаті! В упаковці п’ять зображень різних динозаврів та одна дерев'яна паличка.

Рекомендований вік: від 5-ти років.

Розмір набору: 20,8 х 24,5 см.

Двосторонній мольберт «сірий / жовтий»

Код товару: J09630

Дивовижно-неймовірний мольберт із натурального дерева від Janod - ідеально пасуватиме для навчання та розвитку творчості дітей. Розвиваючий набір допоможе вашій малечі підготуватися до школи: вивчити абетку, цифри, слова, а також основи математики. Мольберт виготовлений з натурального дерева, яке дуже якісно оброблене і безпечне для дитини. А сам набір містить безліч аксесуарів: 6 кольорових круглих магнітів, магнітна лінійка, крейда (10 шт.), маркер, рулон паперу та губка.

Висота мольберта регулюється в діапазоні від 91 до 126 см, а розмір робочої поверхні становить: 47х47,5 см.

Рекомендований вік: від 3-х років.

Магнітний набір Janod «Дерево»

Код товару: J05461

Вигадувати неймовірні історії з магнітним деревом Janod - це так легко! А ще - це ідеальний спосіб в ігровій формі вивчати назви лісових тварин. Оскільки цей набір включає в себе 30 магнітів із різних тварин та рослин. Також цими магнітами можна прикрасити саме дерево з набору і дати волю своїй уяві. А після гри дерево можна закрити.

Розмір: 46 х 1 х 32 см,

Рекомендований вік: ідеально підходить для дітей від 3 років.

Розвиваюча іграшка «Вчимося називати час»

Код товару: J05076

Котра зараз година? Цей навчальний набір призначений для всіх дітей, які вивчають час і його хід. Дерев'яний годинник має ручку-опори, яку можна використовувати для перенесення і регульовані стрілки, які дуже плавно рухаються. У наборі також є картки (14 шт.) та маркери (2 шт.), завдяки яким діти можуть активно опановувати та закріпити свої знання у вивченні часу.

Розмір іграшки: 25 х 3 х 23,8 см,

Рекомендований вік: від 5-ти років.

Пазл навчальний «Зникаючі види тварин»

Код товару: J02676

Цей дивовижний гігантській освітній пазл дозволить дитині дізнатися про тварин, які знаходяться під загрозою зникнення. Крім того, до комплекту входить навчальний буклет, щоб дослідити види звірів та зрозуміти причини їх зникнення. У наборі є 200 елементів, а також 50 картонних тварин.

Розмір навчального пазлу: 99 х 69 см,

Рекомендований вік: від 6-ти років

Пазл навчальний «Сонячна система»

Код товару: J02678

Цей фантастичний картонний пазл, який складається з 100 елементів Сонячної системи. Набір також включає в себе навчальну книгу, щоб пізнати та дослідити всі планети, супутники та зірки, які є в нашій галактиці. Самі ж шматочки пазла - матові, за винятком планет, які мають блискучу фарбу, щоб вони виділялися над іншими елементами навчального пазлу.

Розмір навчального пазлу: 70 х 49 см;

Рекомендований вік: ідеально підходить для дітей від 5 років.

Дошка двостороння з підставкою та аксесуарами

Код товару: J09631

Гарна двостороння портативна дошка для малювання. Дитині її легко переносити та розміщувати на будь-якій поверхні завдяки нековзкій опорі. Одна сторона - це типова чорна дошка для крейди, а інша - біла маркерна дошка, що легко стирається. Набір включає: дві товсті крейди, один маркер і гумку.

Розмір дошки: 54 х 23 х 41 см.

Рекомендований вік: від 3-х років.

Ось ми і познайомились з нашими новинками від Janod. А для того, щоб стати щасливим їх власником потрібно просто обрати товар, що вам сподобався і придбати, поки він ще є в наявності!

comments powered by Disqus
 
Top