Ноутбуки ASUS TUF Gaming A15/A17 доступні в Україні

Ноутбуки ASUS TUF Gaming A15/A17 доступні в Україні

Ноутбуки ігрової серії TUF Gaming тестуються згідно з американським військово-промисловим стандартом MIL-STD-810H.

21 травня 2020 р. в Україні з’явилися нові моделі популярної серії ігрових ноутбуків ASUS TUF Gaming – 15-дюймова TUF Gaming A15 (FA506) та 17-дюймова TUF Gaming A17 (FA706). Ці новинки, що працюють на базі 7-нм мобільних процесорів AMD Ryzen 4000-серії, відмінно підходять не тільки для ігор, але й для широкого кола завдань.

Сучасний процесор доповнено в ноутбуках FA506/FA706 двоканальною пам'яттю DDR4-3200, яка відрізняється підвищеною продуктивністю й енергоефективністю. Її висока пропускна здатність і великий обсяг (до 32 гігабайт) особливо знадобляться для багатозадачного режиму, коли користувач працює відразу в декількох додатках одночасно.

FA506/FA706 – справді універсальні пристрої, які готові забезпечити високу швидкість у широкому спектрі програм, будь то ігри, стрімінг чи щось інше. Новітні процесори AMD Ryzen 7-4800H та  Ryzen 5-4600H ідеально підходять для багатозадачності, а відеокарта NVIDIA до моделі GeForce RTX 2060 здатна видати високу частоту кадрів у більшості популярних ігор. Для швидкого завантаження програм призначений твердотільний накопичувач обсягом до 1 ТБ, підключений через шину PCIe.

Модель FA506 може оснащуватися IPS-дисплеєм із високою частотою оновлення (до 144 Гц) з підтримкою технології Adaptive-Sync. Крім того, до ноутбука можна підключити один або два зовнішніх монітори, використовуючи інтерфейси HDMI 2.0b і USB 3.2 Gen 2 Type-C. Останній використовується в режимі DisplayPort 1.4 і підтримує монітори з технологією G-SYNC.

Цікавою особливістю нових моделей є можливість оснащення їх акумулятором збільшеної ємності – 90 Вт·год. У поєднанні з енергоефективністю процесора Ryzen це забезпечує тривалий час автономної роботи – до 12,3 години в режимі відтворення відео.

Належність до серії TUF – гарантія високої продуктивності та надійності. Щоб гарантувати стабільну роботу та довговічність системи, у новинці реалізовано систему охолодження з двома потужними вентиляторами та трьома радіаторами з тепловими трубками. Технологія самоочищення перешкоджає накопиченню пилу всередині корпусу. Система охолодження може працювати в декількох режимах, призначених для різних сценаріїв використання ноутбука, які відрізняються один від одного рівнем продуктивності й шуму. Відповідно до умов стандарту MIL-STD-810H, під час розробки пристрої перевірялися в тесті на падіння з невеликої висоти, вплив вібрації, роботу в умовах екстремально високої та низької навколишньої температури та високої вологості.

Ноутбуки пропонуються у двох варіантах дизайну: стриманому сірому (Fortress Gray) та агресивному чорному з яскраво-червоними гранями (Bonfire Black). Шестигранна текстура елементів нижньої панелі допомагає ноутбуку міцно стояти на поверхні столу й візуально поєднується з ребрами жорсткості, виконаними у вигляді шестикутників на всьому корпусі. Шліфований метал робочої області варіанту Fortress Gray не тільки привабливо виглядає, але й стійкий до забруднень.

У комплект ноутбуків можуть входити ігрові аксесуари з аналогічним оформленням. Рюкзак TUF Gaming має великий внутрішній простір із декількома відділеннями, у яких можна переносити і сам ноутбук, і супутні периферійні пристрої. У комплекті може бути також довговічна й ергономічна миша TUF Gaming M5.

ЦІНА ТА ДОСТУПНІСТЬ

Модель TUF Gaming A15 вже доступна в Україні за ціною від 23 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top