Завжди на варті безпеки: огляд розумної Wi-Fi розетки TP-Link Tapo P100

Завжди на варті безпеки: огляд розумної Wi-Fi розетки TP-Link Tapo P100

Знайома ситуація, коли вийшовши з дому ви ловили себе на думці, чи не забули вимкнути якийсь побутовий пристрій з мережі (наприклад, плойку, праску тощо). І доводилось кожен раз повертатись в оселю аби в цьому переконатись. Напевно, таке траплялось з більшістю. Тому компанія TP-Link подбала про спокій своїх користувачів та представила розумну міні Wi-Fi розетку Tapo P100, яка може керувати пристроями через фірмовий застосунок у смартфоні та навіть створювати ефект присутності вдома, якщо це необхідно. Детальніше про особливості Tapo P100 нижче в огляді.

Показати все

Основні характеристики

 • Дистанційне керування - миттєво вмикайте і вимикайте підключені пристрої через застосунок Tapo, де б ви не знаходилися
 • Розклад - створіть розклад для автоматизації роботи пристроїв
 • Таймер - створюйте списки таймерів зворотного відліку для підключених пристроїв
 • Голосове керування - управляйте розумною розеткою голосовими командами за допомогою Amazon Alexa або Google Assistant
 • Режим «Немає вдома» - автоматично вмикає або вимикає пристрої в певний час, створюючи видимість, що вдома хтось є.
 • Компактний дизайн - невеликий розмір дозволить уникнути загромадження сусідніх розеток
 • Просте налаштування і користування - не потрібно окремий центр управління

Комплектація

Розумна міні Wi-Fi розетка Tapo P100 знаходиться у компактній маленькій коробці, що оформлена у фірмовому стилі бренду TP-Link. На зворотній стороні упаковки є QR-код за допомогою якого можна легко завантажити застосунок Tapo для керування розеткою зі смартфона чи планшета.

Щодо комплектації, то вона доволі мінімалістична. Так, до комплекту входить: розетка Tapo P100, гарантійний талон та інструкція. Слід зазначити, що після придбання Tapo P100 виробник TP-Link надає кожному гарантійне обслуговування товару протягом двох років, що також є додатковим плюсом.

Зовнішній вигляд

Дизайн Tapo P100 мінімалістичний та цілком звичний для таких пристроїв. Розетка має невеликі габарати (51х72х40 мм) та особисто мені нагадала адаптер живлення (але це на перший погляд).

Корпус Tapo P100 зроблений  з вогнестійкого АБС-пластику та має приємний матовий білий колір, що буде гармонійно виглядати з іншими пристроями для розумного дому від бренду TP-Link, такими як Wi-Fi камера Tapo C100 та C200.

Щодо функціонала, то на лівій грані Tapo P100 розташовується кнопка увімкнення живлення.

З фронтальної сторони Tapo P100 знаходиться логотип бренду та індикатор роботи пристрою, підсвічування якого можна відімкнути.

Під час роботи Wi-Fi розетка не займала зайвого простору, що дозволило безперешкодно користуватись сусідніми розетками.

Налаштування та управління

Для налаштування Tapo P100 необхідно завантажити фірмовий додаток TP-Link Tapo, що доступний на iOS 9.0 та Android 4.3. Сам процес налаштування розумної розетки P100 надзвичайно простий.

Так, перше з’єднання пристрою відбувається за допомогою Bluetooth, а після підключення необхідно вести пароль Wi-Fi мережі та зачекати, коли застосунок перевірить наявність оновлень. Потім додаток запропонує назвати розетку та вибрати місце, де вона буде розташовуватись. І все, розумна розетка готова до роботи.

Тож можна спокійно вимкнути будь-який побутовий прилад, просто натиснувши на екран свого смартфону. Крім того, у додатку TP-Link Tapo доступно декілька розумних функцій:

Розклад – дозволить налаштувати вмикання і вимикання приладів в залежності від часу (приміром, від заходу до світанку). Це дуже корисна функція, адже дозволить зберегти споживання електроенергії вдома.

Режим «немає вдома» – дозволить створювати імітацію присутності в оселі, наприклад, вмикаючи лампу на столі. До слова, вона буде робити це довільно, а не у визначений час. Подібна функція може налякати небажаних осіб.

Таймер – є останнім режимом, проте тут нічого незвичного. Максимальне значення якого 23 години 59 хвилин.

Також у застосунку ведеться статистика часу роботи розетки Tapo P100, що є зручним. Проте не вистачає даних про кількість спожитої енергії приладом, тому можна цей момент вдосконалити.

Безпека

Tapo P100 може використовуватись лише в домашніх умовах, оскільки її робоча температура становить від 0 до 35℃. Також виробник зазначає, що Tapo P100 пройшла суворий контроль якості лабораторії TP-Link та має сертифікацію світових агентств. Розетка має автоматичне збереження налаштувань при відключенні живлення або при втраті з'єднання.

Висновок

Отже, Tapo P100 є дійсно якісною розумною розеткою, яка здатна автоматизувати деякі домашні процеси, зекономить час та подбає про ваш спокій. А також дасть можливість створити своєрідну екосистему розумного дому від TP-Link, адже має спільний застосунок з розумними Wi-Fi камерами Tapo C100 та C200 та добре з ними співпрацює.

Технічні характеристики

 • Код товару: TAPO-P100-1-PACK
 • Тип: розумна розетка
 • Живлення: 220-240В
 • Системні вимоги: Android 4.3 або вище, iOS 9.0 або вище
 • Робоча температура: 0°C - 35°C
 • Робоча вологість повітря: 10–90 %, без утворення конденсату
 • Протокол: IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (тільки для сполучення)
 • Тип бездротового зв'язку: 2,4 ГГц
 • Максимальне навантаження: 2300 Вт, 10 А
 • Комплектація: розумна міні Wi-Fi розетка P100; посібник по швидкому налаштуванню
 • Матеріал: полікарбонат
 • Розміри: 51 x 72 x 40 мм
 • Колір: білий
comments powered by Disqus
 
Top