2K випустить BioShock, XCOM 2 і Borderlands на Nintendo Switch

2K випустить BioShock, XCOM 2 і Borderlands на Nintendo Switch

У студії 2K games оголосили про випуск BioShock, XCOM 2 і Borderlands на Nintendo Switch. Реліз уже легендарних серій відбудеться 29 травня 2020 року.

«Ми у великому захваті щодо запуску найбільших франшиз на платформі Nintendo Switch… BioShock, XCOM 2 та Borderlands – наші одні з найбільш успішних ігор із мільйонами шанувальниками у всьому світі. Їхній запуск на Nintendo Switch означає, що ми додаємо елемент мобільності до цих ігор, а відтак геймерів-шанувальників легендарних серій стане ще більше», –  повідомила Меліса Белл, старший віце-президент і керівник відділу маркетингу в 2К.

Кожна колекція міститиме комбінацію базових ігор і завантажуваних доповнень. Детальну інформацію про кожну серію дивіться нижче:

BioShock: The collection

Насолоджуйтесь незабутніми світами та монументальними історіями видання на Nintendo BioShock: The Collection, подорожуйте до прекрасних, зловісних міст Rapture і Columbia у виданнях BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered та BioShock Infinite. BioShock: The Collection на Nintendo Switch містить:

  • BioShock Remastered: найкраща гра за версією BAFTA Gaming Awards 2007. Досліджуйте підводне місто Rapture, притулок для найбільших розумів суспільства. Додатковий контент з BioShock Remastered також присутній, зокрема Museum of Orphaned Concepts – віртуальна галерея з концепт-артами BioShock, Challenge Rooms – серія нових просторів, що існують за межами території основних подій, а також коментарі розробників – Кена Левіна і Шона Робертсона.
  • BioShock 2 Remastered: дія відбувається через 8 років після подій першого BioShock. У ролі Великого Татуся спробуйте розгадати таємниці, перемогти ворогів і врятувати зниклу дівчину, заховану десь у руїнах. BioShock 2 Remastered містить доповнення Minerva’s Den та The Protector Trials.
  • BioShock Infinite: The Complete Edition: у третьому виданні серії BioShock гравці вирушать у місто Колумбія, щоб врятувати загадкову дівчину Елізабет. Видання містить усі доповнення для BioShock Infinite: Burial at Sea, Clash in the Clouds, Columbia’s Finest Pack та Early Bird Special Pack з бонусами та додатковим озброєнням.

Фізичний носій містить 16 ГБ контенту з BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered та BioShock Infinite: The Complete Edition. Пізніше можна буде завантажити вміст гри та доповнення.

XCOM 2 Collection

Очоліть сили опору та здолайте прибульців. Колекція XCOM 2 на Nintendo Switch містить стратегію XCOM 2, чотири пакети додаткових матеріалів і повномасштабне доповнення War of the Chosen.

  • XCOM 2: «Найкраща стратегія 2016 року» за версією видань PC Gamer та IGN. У XCOM 2 Землею керують прибульці, обіцяючи людству світле майбутнє, але при цьому готуються втілити свої зловісні плани. Вам доведеться очолити глобальний партизанський опір, щоб усунути чужу загрозу і врятувати людський рід від вимирання.
  • Чотири пакети DLC: Усі чотири пакети доповнень DLC для XCOM 2 входять до колекції XCOM 2 на Nintendo Switch, зокрема Warrior Resistance, Аnarchy’s Children, Alien Hunters та Shen’s Last Gift.
  • XCOM 2: War of the Chosen: масштабне розширення з новими ексклюзивними матеріалами. Боріться поряд із новими фракціями опору та зустрічайте нових персонажів, намагаючись усунути чужорідну загрозу та зупинити нових ворогів, відомих як Вибрані.

Фізична гра має 8 ГБ вмісту із двома основними ігровими місіями. Решту вмісту можна завантажити додатково. Загальний розмір завантажуваного вмісту становить 24 ГБ.

Borderlands Legendary Collection

Видання Borderlands на Nintendo Switch містить втричі більше хаосу, здобичі і пригод. Колекція містить:

  • Borderlands: Game of the Year Edition: видання, з якого починалася історія легендарного шутера. Випробуйте численні види зброї у ролі одного з чотирьох шукачів Сховища. Підкорюйте планету Пандора і відшукайте Сховище – місце з неймовірними технологіями прибульців.
  • Borderlands 2: грайте за одного з шістьох шукачів Сховища та врятуйте Пандору від злого генія та директора великої корпорації, Красунчика Джека. У цій частині гри ви зможете зустріти нових друзів і разом із ними рятувати планету.
  • Borderlands: The Pre-Sequel: випробуйте шість нових ролей у грі. Події відбуваються в нових декораціях, у період між подіями Borderlands та Borderlands Випробуйте нову потужну зброю та транспортні засоби, які, можливо, стануть вам у нагоді під час порятунку Пандори.

Гра на фізичному носії містить видання Borderlands: Game of the Year Edition. Решту вмісту необхідно завантажити.

Для отримання додаткової інформації про видання BioShock, XCOM 2 та Borderlands на Nintendo Switch відвідайте 2K.com/nintendoswitch.

comments powered by Disqus
 
Top