Huawei запускає смарт-годинник Watch GT 2e зі 100 режимами тренувань

Huawei запускає смарт-годинник Watch GT 2e зі 100 режимами тренувань

26 березня 2020 року у Парижі - Підрозділ Huawei Consumer Business Group (CBG) представив нове доповнення до популярної серії розумних годинників Huawei Watch GT 2 — Huawei Watch GT 2e. Створений надихати на активний спосіб життя, смарт-годинник підтримує 100 режимів тренувань — від традиційних видів спорту до більш сучасних вправ.

Для смарт-годинника Watch GT 2e Huawei уперше представила функцію моніторингу насичення крові киснем (SpO2). Забезпечуючи до 2 тижнів автономної роботи, пристрій робить спорт частиною повсякденного життя користувачів. Новий годинник також підтримує функції моніторингу частоти серцевих скорочень, нагадування про аномальний серцевий ритм, а також контролю тиску та якості сну, що дозволяє користувачам стежити за станом здоров’я в режимі реального часу.

Окрім того, Huawei Watch GT 2e вирізняється поліпшеним дизайном порівняно зі смарт-годинником попереднього покоління. Також були представлені нові кольори — «М’ятно-зелений» (Mint Green) та «Червоний» (Lava Red). Huawei Watch GT 2e оснащено 1,39-дюймовим високоточним сенсорним дисплеєм AMOLED з роздільною здатністю Retina. Завдяки якісному дисплею користувачі завжди можуть отримати доступ до інформації, навіть знаходячись на вулиці сонячного літнього дня.

Huawei Watch GT 2e

У популярній серії Huawei також представила Huawei Watch GT 42 мм у кольорі корпусу «Золотисто-бежевий» (Champagne Gold) з ремінцями в двох нових кольорах ― «Білий» (Frosty White) і «Коричнево-червоний» (Chestnut Red). Новий смарт-годинник Huawei Watch GT 42 мм також підтримує функцію відстеження циклу, призначену для жінок.

Huawei Watch GT 2 42 мм — «Коричнево-червоний» (Chestnut Red) і «Білий» (Frosty White)

Стильний дизайн

Смарт-годинник Huawei Watch GT 2e вирізняється спортивним дизайном, тоді як Watch GT 2 — більш класичний. На відміну від традиційної форми годинника, в якій циферблат відділений від ремінця, Watch GT 2e оснащено круглим циферблатом з інтегрованим ремінцем, завдяки чому пристрій має сучасний та стильний вигляд. У корпус з нержавіючої сталі вбудована заводна головка, яка гармонує з вигнутим силуетом годинника. Huawei Watch GT 2e випускається в чотирьох нових кольорах: «Графітово-чорний» (Graphite Black), «Червоний» (Lava Red), «М’ятно-зелений» (Mint Green) та «Білий» (Icy White), а його ремінець виготовлено з м’якого та зручного фтореластоміру. Оснащений 1,39-дюймовим високоточним сенсорним AMOLED-дисплеєм, смарт-годинник чудово передає візуальне зображення, завдяки чому всі деталі можна роздивитися навіть під яскравим сонцем.

Huawei Watch GT 2e також має оновлені циферблати зі ще кращими можливостями. Багатофункціональний циферблат можна налаштувати відповідно до власних вподобань, наприклад, обрати для заставки зображення із власної фотогалереї для персоналізації розумного годинника.

Провідний досвід занять спортом зі 100 режимами тренувань

Завдяки різним режимам відстеження спортивних результатів у Huawei Watch GT 2e користувачі отримують нові можливості для занять будь-яким видом спорту.

Huawei Watch GT 2e підтримує 15 професійних спортивних режимів, зокрема вісім активностей на свіжому повітрі (біг, ходіння, альпінізм, піший туризм, біг пересіченою місцевістю, велосипед, плавання у відкритих водоймах, триатлон) та сім активностей у приміщенні (ходіння, біг, велосипед, плавання у басейні, фрістайл, еліптичний тренажер, гребля). Також він може автоматично визначати 6 професійних спортивних режимів для інтелектуального відстеження результатів.

Huawei Watch GT 2e підтримує 85 кастомізованих режимів тренувань за 6 категоріями: екстремальний спорт, активний відпочинок та дозвілля, фітнес, водні види спорту, спортивні ігри з м’ячем (бейсбол) та зимові види спорту. Серед активностей — вуличні танці та паркур, скелелазіння та йога, балет та бокс.

Поки користувачі насолоджуватимуться улюбленими видами спорту, Huawei Watch GT 2e записуватиме ключові дані про тривалість занять, спалені калорії, пульс, прогрес у фізичних навантаженнях, час на відновлення тощо. Смарт-годинник надаватиме точний план тренувань та створюватиме інфографіку з даними, котрою можна поділитися в соцмережах в один клік.

Huawei Watch GT 2e має внутрішню пам’ять для зберігання до 500 mp3-аудіо, Завдяки додатку Huawei Music та Bluetooth-навушникам користувачі можуть насолоджуватися тренуваннями під улюблений список треків.

Перший глобальний запуск функції моніторингу рівня насиченості крові киснем (SpO2)

Завдяки датчику частоти серцевих скорочень, технології моніторингу серцевих скорочень Huawei Truseen 3.5, технології відстеження рівня стресу TruRelex та технології Trusleep 2.0 розумний годинник Huawei Watch GT 2e дозволяє користувачам слідкувати за пульсом, рівнем стресу та якістю сну в режимі реального часу. Вони можуть контролювати загальний стан їхнього здоров’я. Смарт-годинник сповістить користувача в разі зависокої або занизької частоти серцевих скорочень. Huawei Watch GT 2e працює на базі фірмового чипсета Huawei Kirin A1, що забезпечує до двох тижнів автономної роботи.

Huawei Watch GT 2e підтримує функцію моніторингу рівня насиченості крові киснем (SpO2). Вона вперше запущена для глобального ринку. Протягом хвилини користувачі можуть легко визначити рівень SpO2 та оцінити свій стан за цим показником у будь-який час.

Також Huawei анонсує випуск Huawei Watch GT 2 42 мм з функцією відстеження менструального циклу та у нових кольорах — «Білому» (Frosty White) і «Коричнево-червоному» (Chestnut Red). За допомогою смарт-годинника користувачі можуть отримувати нагадування щодо періоду фертильності та менструального циклу, додаючи відповідну інформацію про його тривалість. Окрім того, прогнозування щодо циклу можна отримувати через додаток Huawei Health.

З кінця квітня розумний годинник Huawei Watch GT 2e з’явиться в Україні. Орієнтовна ціна ― 4 999 грн.

 

comments powered by Disqus
 
Top