Huawei представляє розумний динамік Sound X для повного занурення у світ музики

Huawei представляє розумний динамік Sound X для повного занурення у світ музики

Спільний продукт Huawei та Devialet вирізняється приголомшливим компактним дизайном і повноцінним глибоким звучанням

26 березня 2020 року — Під час глобальної онлайн-презентації нових продуктів Huawei Consumer Business Group представила флагмани Huawei P40, а разом із ними — бездротовий динамік Huawei Sound X, створений у партнерстві з Devialet.

Ця бездротова колонка, що поєднує першокласну естетику й вишукану майстерність виконання, отримала нагороду iF Design Award 2020 за свій приголомшливий зовнішній вигляд. Динамік Sound X також створювався з ідеєю полегшення взаємодії з іншими інтелектуальними пристроями, якими користується слухач.

Простий дотик вашого телефону до Sound X запускає відтворення звукових файлів, забезпечуючи новий рівень емоційного занурення в музику, яку ви любите. Додаткові опції, доступні на фірмовій панелі керування декількома пристроями в інтерфейсі EMUI 10.1, зроблять прослуховування аудіофайлів досвідом, від якого ви більше не зможете відмовитися. Ця панель еквівалентна опції AirPlay від Apple, якщо для передачі аудіофайлів використовується смартфон Huawei P40.

Безперебійне звучання від спільного продукту Huawei та Devialet

Sound X, плід спільної роботи Huawei та Devialet, став відповіддю на запит споживачів на продукти, які б гарантували першокласне відтворення аудіо у ширшому частотному діапазоні, що точно передає звучання і дух оригінального студійного чи концертного запису. В Sound X використовуються сильні сторони обох технологічних важкоатлетів. Компанія Devialet належить до трійки найбільших світових виробників аудіотехніки.

Huawei Sound X оснащено запатентованою технологією обробки сигналу Devialet SAM (Speaker Active Matching). Пристрій також має культову симетричну структуру Devialet Push-Push, а це означає високоякісне відтворення музики до найменших деталей, на що і звертають увагу меломани. SAM передбачає роботу ефективного алгоритму компенсації, який адаптує вихідний сигнал відповідно до конкретних характеристик динаміка та мінімізує спотворення звуку. Структура Push-Push передбачає симетричне розміщення двох потужних динаміків, тому їхні вібрації зворотної хвилі компенсують один одного. А це означає, що навіть коли стіни тремтять від басових тонів, корпус Sound X залишається непорушним.

Дизайн, відзначений нагородою: втіха для вух та очей

Huawei Sound X, який нещодавно отримав нагороду iF Design, стане прикрасою будь-якого приміщення. Основна глянцева частина корпусу виготовлена за допомогою сучасного непровідного вакуумного гальванічного процесу, щоб забезпечити якісне передавання та приймання сигналу. В нижній частині використовується безшовне покриття, яке додатково полегшує вільну передачу без втрат.

В колонку встановлено два сабвуфери потужністю 60 Вт, при цьому вона є компактною, портативною і зручною для повсякденного використання.

Панель керування декількома пристроями: бездротова передача звуку без втрат

Huawei Sound X відтворює аудіо через Wi-Fi. Цей процес передбачає не таке сильне стиснення даних і знижує можливість виникнення затримок порівняно з передачею аудіофайлів за технологією Bluetooth. Wi-Fi-технологія заснована на власній розробці Huawei ― EMUI 10.1.

За допомогою панелі керування декількома пристроями, аналогічної AirPlay від Apple, можна передавати високоякісний звук у режимі онлайн чи локально з Sound X на смартфон Huawei. Зайдіть до головного меню смартфона, оберіть Sound X для відтворення будь-якого аудіофайлу з пристрою і насолоджуйтеся якісним звучанням.

Продукт має вбудовану функцію Huawei Share, що позбавляє користувачів необхідності встановлювати бездротове або Bluetooth-з'єднання. Для підключення просто торкніться значка NFC на динаміку смартфона, що підтримує цю технологію, і об'ємний звук почне відтворюватися без жодної затримки. Ви також можете відповідати на дзвінки за допомогою Sound X. Для цього просто ввімкніть режим виклику одним дотиком.

Sound X з'явиться в країнах Європи на початку літа 2020 року.

comments powered by Disqus
 
Top