Huawei представила флагманську лінійку смартфонів Huawei P40

Huawei представила флагманську лінійку смартфонів Huawei P40

Оснащені наразі найбільшим CMOS-датчиком від Huawei, флагманські смартфони серії P40 поєднують чудові можливості камер для зйомки у форматі Super Definition, високу продуктивність 5G та ультрасучасний дизайн.

26 березня 2020 року у Парижі компанія Huawei оголосила про випуск нових флагманських смартфонів серії Huawei P40 — P40 Pro+, P40 Pro та P40. Новинки вирізняються ультрасучасним дизайном та інноваційними камерами, які знову розширюють можливості мобільної фотографії та зйомки відео.

Так, смартфони серії Huawei P40 забезпечують неймовірну якість фотографій. Великий 1/1,28-дюймовий датчик із пікселями розміром 2,44 мкм дозволяє поглинати більше світла для кращої зйомки в умовах слабкого освітлення, а нова камера-перископ забезпечує 10-кратний оптичний зум. Усі флагманськісмартфони серії працюють на Kirin 990 5G та підтримують високошвидкісний 5G і Wi-Fi 6 Plus. Удосконалене апаратне забезпечення вбудовано в елегантний та компактний корпус із дисплеєм Huawei Quad-curve Overflow.

«Серія Huawei P завжди поєднувала інноваційну естетику та доступне апаратне забезпечення преміумкласу, ввібравши в себе найкращі характеристики у галузях промислового дизайну та технологій. Оснащені провідним датчиком, системою камер, яку ми розробили спільно із Leica, потужним чипсетом та технологією Huawei XD Fusion Engine, смартфони серії P40 пропонують надзвичайні можливості зйомки у форматі Super Definition. Ці новинки дозволять користувачам втілити в життя свої творчі задуми», — прокоментував Річард Ю (Richard Yu), генеральний директор Huawei Consumer BG.

Неймовірний дизайн

Смартфони Huawei P40 Pro та P40 Pro+ оснащені дисплеєм Huawei Quad-curve Overflow. Дисплей загнутий з усіх чотирьох боків, що надає йому обтічну форму. Завдяки ультравузьким рамкам та заокругленим кутам перегляд контенту дарує ще більше задоволення, а самі смартфони зручніше тримати в руці. Удосконалений сканер відбитків пальців, вбудований в екран, забезпечує на 30% швидшу біометричну автентифікацію.

Тож, Huawei P40 Pro та P40 доступні у трьох варіантах глянцевого скла — «Білий» (Ice White), «Синій» (Deep Sea Blue) і «Чорний» (Black), та двох варіантах матового — «Золотий» (Blush Gold) та «Сріблястий» (Silver Frost). Huawei P40 Pro+ оснащено елегантною керамічною задньою панеллю, розробленою із застосуванням нанотехнологій. Цей унікальний дизайн доступний у двох кольорах — «Білий» (White Ceramic) та «Чорний» (Black Ceramic).

Фотографія у форматі Super Definition

Флагманські смартфони серії Huawei P40 оснащено вдосконаленою системою камер Ultra Vision Leica, доступною в конфігураціях із трьома, чотирма та п'ятьма камерами. Huawei P40 дозволяє робити неймовірні знімки з ультраширококутною, ширококутною та телефотокамерою. Huawei P40 Pro оснащено революційною системою Quad-камер Leica з більш потужними камерами Ultra Wide Cine та ToF-камерою, які підтримують 50-кратний зум SuperSensing. Huawei P40 Pro+ дозволяє зафіксувати неймовірні деталі за допомогою технології SuperZoom з 10-кратним оптичним та 100-кратним максимальним цифровим зумом.

Усі флагманські смартфони серії Huawei P40 оснащено датчиком Ultra Vision. 1/1,28-дюймовий за діагоналлю, датчик підтримує бінінг пікселів для забезпечення розміру пікселя 2,44 мкм та технологію Octa PD AutoFocus для високошвидкісного фокусу у будь-який час. Технологія Huawei XD Fusion Engine інтегрує та обробляє дані з декількох камер, щоб забезпечити всебічне поліпшення якості зображення.

Huawei P40 Pro дозволяє наблизити віддалені об'єкти за допомогою 5-кратного оптичного, 10-кратного гібридного та 50-кратного максимального цифрового зумів. Уперше 5-кратну оптичну телефотокамеру в Huawei P40 Pro оснащено кольоровим фільтром RYYB, що дозволяє поглинати більше світла та покращити якість наближених фотографій. Huawei P40 Pro+ підтримує технологію SuperZoom Array зі 100-кратним зумом та нову камеру-перископ, що відбиває світло п’ять разів. Розробка дозволяє захопити на 178% більше світла для підтримки 10-кратного оптичного зуму.

Новий датчик Multi-spectrum Colour Temperature та алгоритм на основі ШІ точно відтворюють тон і текстуру шкіри, підвищуючи точність передачі кольору на 45%. Алгоритми глибокого навчання забезпечують у режимі реального часу оптимізацію портретів, гарантуючи краще освітлення та деталізацію. Huawei P40 Pro і P40 Pro+ оснащені 32-мегапіксельною AF-камерою та камерою з IR-датчиком глибини, які підтримують автофокус і дозволяють створювати ефект боке для неймовірних портретів. Окрім того, смартфони підтримують функцію сканування обличчя IR Face Unlock для безпечного розблокування пристрою незалежно від умов зовнішнього освітлення. Серія Huawei P40 також представляє Huawei Golden Snap, до якої входить AI Best Moment, — нову функцію галереї, яка за допомогою ШІ дозволяє вихопити найкращий кадр з відео. Технології AI Remove Passerby та AI Remove Reflection дають змогу прибрати небажані об'єкти та відблиски зі знімка, завдяки чому користувачі можуть легко покращити фото у пост-обробці.

Потужна компактна відеокамера

40-мегапіксельна ультраширококутна камера у смартфонах Huawei P40 Pro та Huawei P40 Pro+ має фокусну відстань в 18 мм, а також 1/1,54-дюймовий датчик, що підтримує співвідношення сторін 3:2. Камера оснащена технологією Pixel Fusion для бінінгу пікселів 16-у-1, щоб створити 4,48 мкм суперпікселі та покращити світлочутливість до ISO 51200, а також забезпечити швидкість у 7680 кадрів на секунду у режимі надсповільненої відеозйомки (Ultra Slow-Motion).

Серія флагманських смартфонів Huawei P40 підтримує імітацію реалістичних ефектів боке для відео. Як і ширококутний об’єктив, функція виділяє основний об’єкт зйомки. Телефотокамера може знімати у високій якості, а також забезпечує сповільнену відеозйомку у 4K. Функція Audio Zoom, що доступна для моделей флагманських смартфонів Huawei P40 Pro та Huawei P40 Pro+, дозволяє наближати джерело звуку, одночасно посилюючи його.

Повністю підключена 5G-система

Серія флагманських смартфонів Huawei P40 працює на базі чипсета Kirin 990 5G, що забезпечує інтегроване 5G-підключення із повною підтримкою 5G-діапазону, ШІ-продуктивність та енергоефективність. Реагування дисплея на дії користувача та можливості геймінгу виведені на новий рівень завдяки оновленому механізму рендерингу графіки, що дозволяє використовувати екран із частотою оновлень 90 Ггц у смартфонах Huawei P40 Pro та Huawei P40 Pro+. Смартфони серії Huawei P40 підтримують технологію Wi-Fi 6 Plus з частотою 160 МГц, що забезпечує високоякісне з’єднання з максимальною теоретичною швидкістю передачі 2 400 Мбіт/с. Huawei P40 Pro+ підтримує найкращу у галузі зручну та надшвидку бездротову зарядку SuperCharge 40 Вт. Чипсет забезпечує високу продуктивність завдяки передовим системам охолодження, серед яких гібридне рішення Supercool 4-в-1 у смартфоні Huawei P40 Pro+ для ефективного охолодження.

Ціна та доступність

З 13 квітня серія Huawei P40 з’явиться в продажу в Україні за такою рекомендованою ціною:

  • Huawei P40 Pro у срібному кольорі (Silver Frost) та конфігурації (8 ГБ + 256 ГБ) - 28 999 грн.
  • Huawei P40 у білому/чорному кольорі та кофігурації (8 ГБ + 128 ГБ) - 22 999 грн

Також при попередньому замовленні Huawei P40 чи P40 Pro у період з 26 березня до 12 квітня буде можливість отримати в подарунок навушники Huawei Freebuds 3 та 50 ГБ у хмарному сховищі Huawei на 12 місяців.

comments powered by Disqus
 
Top