Приєднуйтесь до ROG #STAYHOME LEAGUE – вигравайте призи!

Приєднуйтесь до ROG #STAYHOME LEAGUE – вигравайте призи!

Поки Україна та Європа на карантині, і спортивні змагання немислимі, український кіберспорт живе активним життям. У понеділок на новій платформі esportal.com стартував рейтинговий онлайн-турнір нової однотижневої ліги ROG #STAYHOME LEAGUE у дисципліні CS:GO, брати участь у якому можуть тільки українські команди.

Змагання в рамках ліги складається з трьох кваліфікаційних турнірів (23, 25 і 27 березня) і фіналу – 29 березня. Початок усіх турнірів о 16.00. Учасники можуть потрапити в фінал, пройшовши відбір в будь-який день кваліфікації, при цьому брати участь можна як в одному, так і в усіх турнірах.

На кожному кваліфікаційному турнірі розігруються рейтингові бали та призовий фонд у розмірі, еквівалентному $150. Кваліфікаційні змагання проходять за системою Single Elimination BO1. У фінальному змаганні ліги, яке відбудеться в неділю, зустрінуться чотири команди з найбільшим сумарним рейтингом. Фіналісти будуть грати за системою Single Elimination BO3 і розіграють призовий фонд у $550.

Кваліфікаційні турніри та фінал транслюватимуться на каналі www.twitch.tv/asusrogua та будуть супроводжуватися професійним коментатором. За перебігом турніру можна слідкувати також у відповідному розділі сайту gameinside.ua – партнера у проведенні турніру.

Пройти реєстрацію, а також отримати детальну інформацію про турнір і призи, можна за посиланням.

comments powered by Disqus
 
Top