Старт продажів браслета HONOR Band 5і в Україні

Старт продажів браслета HONOR Band 5і в Україні

Бренд HONOR починає продажі HONOR Band 5i в Україні. Розумний браслет буде представлений у рожевому, чорному та зеленому кольорах. HONOR Band 5i буде доступний з 13 березня за рекомендованою ціною 849 грн.

У порівнянні з попередником, HONOR Band 5i став ще зручнішим. Тепер браслет можна заряджати безпосередньо від ноутбука через USB-роз'єм. Модель отримала LCD дисплей діагоналлю 0,96" та роздільною здатністю 160х80. А в HONOR Clock Face Store користувачі можуть обрати дизайн екрану, що сподобається.

HONOR Band 5i оснащений технологією TruSleep, що автоматично реєструє фази сну. Технологія трекінгу якості сну сертифікована Бернським університетом (Швейцарія).

HONOR Band 5i допомагає користувачам відстежувати найбільш значущі фізичні показники. Пристрій підтримує функцію моніторингу пульсу завдяки технології HUAWEI TruSeen 3.0 та надає точні дані про ЧСС у режимі реального часу.

Фітнес-браслет HONOR Band 5i має захист від вологи при зануренні на глибину до 50 метрів – його можна використовувати для тренувань у басейні. Крім того, пристрій проводить трекінг навантажень користувача для 9 видів спорту: біг на вулиці, біг у спортзалі, велотренажер, їзда на велосипеді, ходьба, заняття на орбітреку, тренажері для веслування та тренажері для ходьби. Контролювати адаптацію тіла до фізичних навантажень дозволяє трекер SpO2, який відстежує рівень кисню у крові.

Для зручності користувачів розумний браслет підтримує функції нагадування про дзвінок та відхилення дзвінків, сповіщення про вхідні повідомлення, нагадування з календаря та прогноз погоди. Також є функція віддаленого управління музикою.

Браслет отримає функцію моніторингу рівню кисню у крові та можливість управління музикою в оновленні, яке заплановане на другу половину березня 2020 року.

HONOR Band 5 буде доступний із 13 березня. Рекомендована ціна складатиме 849 грн.

comments powered by Disqus
 
Top