NOKIA — офіційні телефони фільму «007: Не час помирати»

NOKIA — офіційні телефони фільму «007: Не час помирати»

Компанія HMD Global, дім для телефонів Nokia, оголосила про офіційне партнерство в 25-му фільмі бондіани «007: Не час помирати». Початком найбільшої маркетингової кампанії в історії HMD Global стане вихід 8 березня 90-секундного рекламного ролику, знятого за мотивами нового фільму з Лашаною Лінч у ролі агентки Номі. Режисеркою відео стала Амма Асанте – лауреатка премії академії BAFTA.

Смартфони Nokia також з'являться і в самому фільмі. Комплексна рекламна кампанія охопить такі канали комунікації, як кіно, діджитал, соціальні мережі, зовнішню рекламу та рітейл. Варто зазначити, що 90-секундне відео передає загальну концепцію кампанії і вперше покаже ще не анонсований смартфон Nokia зі слоганом «Єдиний ґаджет, що вам потрібен».

Презентація самого пристрою відбудеться до виходу на великий екран фільму «007: Не час помирати», 19 березня. Серед інших актуальних телефонів, які з'являться у фільмі, будуть Nokia 7.2, оснащений матрицею з роздільною здатністю 48 Мп, технологією Quad Pixel і оптикою ZEISS, а також легендарний Nokia 3310. У результаті цього партнерства HMD Global хоче підкреслити свій статус глобального виробника смартфонів на Android, а також зробити акцент на безпеці, швидкості доставки апдейтів і інноваціях, що дозволяють створювати пристрої навіть для найвимогливіших користувачів у світі – агентів MI6.

У рекламному ролику, знятому на тлі лондонських пейзажів (таких як собор св. Павла і знаменитого хмарочоса The Shard), агентка Номі виконуватиме спецзавдання і користується новим смартфоном Nokia.

comments powered by Disqus
 
Top