Huawei запустив продукти AirEngine Wi-Fi 6, прискорюючи впровадження повністю бездротових кампусів для підприємств

Huawei запустив продукти AirEngine Wi-Fi 6, прискорюючи впровадження повністю бездротових кампусів для підприємств

Компанія Huawei представила нові продукти AirEngine Wi-Fi 6, зокрема 10 нових моделей бездротових точок доступу Wi-Fi 6, на заході із запуску продуктів і рішень 2020 року в Лондоні. Новинки мають допомогти підприємствам вступити в еру повністю бездротових кампусів. Ці рішення прискорять процес цифрової трансформації підприємств та дозволять створювати повністю підключені бездротові кампусні мережі для офісів та виробництва для безпрецедентного досвіду використання.

Серед новинок — флагманська точка доступу AirEngine 8760, з якою швидкість передачі даних у повітряному інтерфейсі сягає 10,75 Гбіт/с, що вдвічі перевищує середній показник у галузі. Зі швидкістю передачі даних понад 10 Гбіт/с AirEngine 8760 встановлює новий стандарт для продуктів Wi-Fi 6.

На заході Huawei представив три серії продуктів: AirEngine 8700, AirEngine 6700 та AirEngine 5700, які охоплюють різні сценарії використання у приміщеннях та на вулиці. Продукти з цих серій значно поліпшать роботу мережі в наступних сценаріях:

  • Сценарії доступу до терміналів високої щільності, зокрема в офісних приміщеннях, конференц-залах, стадіонах, будівлях терміналів і залізничних вокзалах.
  • Сценарії передачі відео в форматі HD, зокрема під час тренінгів із використанням віртуальної (VR) і доповненої (AR) реальності та відеоконференцій із роздільною здатністю 4K/8K.
  • Сценарії використання мобільних установок у виробництві, зокрема автоматично керованих транспортних засобів (AGV).
  • Сценарії конвергенції IoT і Wi-Fi, зокрема в торгових центрах, супермаркетах та інтелектуальних кампусах.
  • Сценарії обслуговування зовнішніх мереж загального користування, наприклад, на площах і вулицях.

Наразі все більше підприємств використовують або розглядають можливість використання Wi-Fi 6 як найкращої технології для доступу до мереж у кампусах.

Оскільки ми вступаємо в еру повністю бездротових кампусів, мережі Wi-Fi 6 повинні мати три відмінні характеристики: блискавичну швидкість, безперервну мобільність і швидкість 100 Мбіт/с скрізь.

Блискавична швидкість: Huawei AirEngine Wi-Fi 6 забезпечує швидкість повітряного інтерфейсу до 10,75 Гбіт/с, що перевищує показники дротових мереж на рівні мережевого доступу у кампусі.

У майбутньому число терміналів із доступом до корпоративних мереж Wi-Fi збільшиться в більш ніж 10 разів. Кожному терміналу потрібна смуга пропускання зі швидкістю не менше 50 Мбіт/с для передачі відео у форматі HD, зокрема відео з роздільною здатністю 4K. Саме тому Huawei AirEngine Wi-Fi 6 використовує найбільше в галузі число просторових потоків (всього 16) — завдяки цьому швидкість передачі даних у повітряному інтерфейсі сягає 10,75 Гбіт/с, що вдвічі перевищує середній показник у галузі.

Безперервна мобільність: Huawei AirEngine Wi-Fi 6 вирізняється широким покриттям, нульовими втратами пакетів та наднизькою затримкою, задовольняючи вимоги щодо якості мережі критично важливих послуг підприємств та забезпечуючи нульові перебої мережі.

Щоб допомогти підприємствам підключити ключові послуги до Wi-Fi-мереж, Huawei AirEngine Wi-Fi 6 використовує унікальні для галузі інтелектуальні антени для стабільнішого покриття. Порівняно із іншими продуктами Wi-Fi 6 у галузі, Huawei AirEngine Wi-Fi 6 удвічі покращує потужність сигналу, забезпечує на 20% більшу відстань покриття та гарантує відсутність спотворення на фронті сигналу.

Окрім того, унікальна технологія роумінгу без втрат від Huawei забезпечує нульову втрату пакетів для ключових послуг під час роумінгу, а також дозволяє досягти 100% успішності роумінгу, забезпечуючи стабільніші мобільні операції та роботу офісу. Huawei AirEngine Wi-Fi 6 застосовує Dynamic Turbo (інтелектуальна технологія прискорення застосування), щоб досягти наднизької затримки у 10 мс, що вдвічі менше за середній показник у галузі. Наднизька затримка робить VR, AR та HD-відео стабільнішими.

100 Мбіт/с скрізь: завдяки інноваційним 5G-технологіям Huawei рішення AirEngine Wi-Fi 6 досягає найкращого у своєму класі безперервного з’єднання зі швидкістю 100 Мбіт/с скрізь.

Для Wi-Fi-галузі забезпечення безперервної пропускної здатності та найкращого досвіду для кожного терміналу при безперервних з’єднаннях завжди було проблемою. Щоб вирішити це питання, Huawei AirEngine Wi-Fi 6 інтегрувало у Wi-Fi-мережу різні передові 5G-технології. Отже, у сценаріях доступу до терміналу високої щільності кожен термінал зможе досягти стабільної швидкості 100 Мбіт/с у будь-який момент і будь-де.

Huawei постійно поєднує інновації AirEngine Wi-Fi 6 із конкретними сценаріями використання, щоб надати користувачам більше переваг:

  • Для сценаріїв використання на підприємствах Huawei AirEngine прискорить роботу розумних офісів. Співробітники відійдуть від традиційних засобів комунікації за допомогою голосу та тексту на фіксованих робочих місцях, щоб підвищити ефективність співпраці із використанням HD-відео та багатоекранних взаємодій будь-де.
  • Для сценаріїв застосування у галузі освіти Huawei AirEngine прискорить швидкість популяризації імерсивного навчання з підтримкою AR/VR-інструментів. Студенти трансформують свій стиль навчання, перейдуть від використання традиційних підручників до імерсивного та інтерактивного навчання. Це зробить процес отримання знань більш привабливим та надасть рівний доступ до якісних освітніх ресурсів студентам, котрі живуть у віддалених регіонах.
  • Для сценаріїв виробництва та логістики Huawei AirEngine зробить автоматизовані заводи та дистрибуцію реальністю. Інтелектуальні роботи виконуватимуть часто повторювану, механічну та небезпечну роботу, щоб забезпечити автоматизоване виробництво на заводах.
  • Для сценаріїв публічного обслуговування Huawei AirEngine трансформує якість послуг, дозволить організаціям з надання громадських послуг пропонувати персоналізовані онлайн-послуги, що доступні будь-де та будь-коли, а також підвищити рівень задоволеності клієнтів.

Перший комерційний продукт Huawei у сегменті Wi-Fi 6 випущено в 2017 році. З моменту дебюту він отримав широке визнання та швидко впроваджувався в різні галузі в усьому світі. Huawei посідає перше місце на глобальному (окрім Північної Америки) та китайському ринках Wi-Fi 6 згідно із показниками частки глобального ринку бездротових точок доступу Wi-Fi 6 з третього кварталу 2018 року до третього кварталу 2019 року за версією Dell'Oro Group.

comments powered by Disqus
 
Top