ROBLOX IMAGINATION відкриває приховане!

ROBLOX IMAGINATION відкриває приховане!

Всім відомо, що Roblox — це вже далеко не звичайна гра, а ще й платформа для реалізації цікавих ідей. І дійсно, тут можна створити майже все, що заманеться. Особливість гри Roblox полягає у свободі творчості: можна обрати стиль, вигляд (скін) героя та його ролі в грі, а також функціональні здібності. Вагомою перевагою платформи є те, що міні-ігри можна оновлювати, розробляти сезони, а самі ігри можуть бути різних жанрів, наприклад: шутери, аркади, перегони або мікс різних жанрів.

Колекція іграшок Roblox Imagination

Отож, вже так відома нам американська компанія Jazwares приготувала нову колекцію цікавих іграшок із нашими улюбленими героями з всесвіту Roblox. Усі нові герої не вимагають батарейок і мають добру артикуляцію. Також кожен набір приховує секретний код, яким можна активувати в онлайн-грі додатковий аксесуар чи зброю. До слова, на картці коду вже зображено скін що приховано під кодом.

Ігрова колекційна фігурка Imagination Figure Pack Lucky Gatito W7

Код товару: ROB0269

Lucky Gatito - один з найбільш люблячих, прекрасних, доброзичливих і пухнастих з сімейства котячих! Цей легендарний кіт, створений roxy123412 натхненний японським фольклором, подорожує по всесвіту Roblox, даруючи удачу тим, кого вважає гідним. Якщо вам пощастить перетнутися з цією невловимою істотою в вашій наступній пригоді, вважайте, що це ваш щасливий день.

Ігрова колекційна фігурка Imagination Figure Pack Digital Artist W7

Код товару: ROB0270

Вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ви створюєте безлад малюючи пікселями. Розроблений Bunpunk, цей творчий Robloxian втілює дух і межі футуристичного вуличного художника. Ніхто не знає її справжню особистість, але її майстерна робота говорить сама за себе. Йдіть по її стопам і зробіть цифровий світ своїм персональним полотном!

Ігрова колекційна фігурка Imagination Figure Pack Noob Attack - Mech Mobility W7

Код товару: ROB0271

Де цей нуб знайшов механічний костюм? Як він взагалі навчився керувати ним?! Це не має значення зараз. Він бажає помсти і тепер у нього є зброя, щоб виконати свою місію. Прогеймери, готуйтеся зустріти своє покарання! Розроблений whimy, цей нуб в механічному костюмі і в важкій броні готовий до битви! Остерігайтеся його лазерного бластера!

Ігрова колекційна фігурка Imagination Figure Pack Crystello the Crystal God W7

Код товару: ROB0272

Crystello народився тисячоліття тому, задовго до появи всесвіту Roblox. Його тіло повністю складається з кристалів, походження яких оповите таємницею. Розроблений Maiahz, цей древній бог не зупиниться ні перед чим, щоб захистити свої священні кристали від злодіїв. Його божественні сили вселяють страх в серця найсильніших ворогів.

 

Отож, гайда хутчіш насолоджуватись новинками з ігрової колекції Roblox Imagination! Будь першим, хто випробує нових героїв!

P.S. До слова, у асортименті ERC від Jazwares є не тільки фігурки Roblox, а ще Minecraft, Fortnite, Angry Birds та Domez.

 

comments powered by Disqus
 
Top