Смарт-годинник Huawei Watch GT 2 42 мм уже в Україні

Смарт-годинник Huawei Watch GT 2 42 мм уже в Україні

Компанія Huawei представляє в Україні смарт-годинник Huawei Watch GT 2 у розмірі 42 мм. Новинка оснащена чипом Kirin A1 та підтримує інтелектуальний алгоритм енергозбереження від Huawei, що забезпечує до тижня автономної роботи батареї без підзарядки. Серед інших характеристик моделі — стильний дизайн зі скляним безрамковим 3D-екраном, підтримка різних спортивних режимів, а також функції моніторингу здоров’я та відтворення музики безпосередньо з годинника. Крім того, гаджет має функції зберігання музики на пристрої, сповіщення про повідомлення, відстеження сну TruSleep 2.0 та моніторингу стресу TruRelax. На українському ринку Huawei Watch GT 2 42 мм з’явиться вже 5 лютого.

Тривалий термін роботи батареї

Huawei Watch GT 2 42 мм оснащено чипом Huawei Kirin A1 з інтегрованими блоком обробки звуку, прикладним процесором із ультранизьким енергоспоживанням до 10 мкА/МГц (середній показник для галузі — 30 мкА/МГц) та окремим блоком керування живленням. Ці інновації забезпечують кращий досвід користування Huawei Watch GT 2 та тривалий термін роботи батареї. У звичайному режимі смарт-годинник працює до одного тижня навіть при увімкнених функціях сповіщень та інтелектуального моніторингу пульсу, у спортивному — до 15 год.

Новий дизайн

Huawei Watch GT 2 42 мм має стильний та універсальний дизайн. Удосконалений безрамковий дисплей відтворює якісні зображення навіть при яскравому освітленні. Ультратонкий корпус новинки завтовшки лише 9,4 мм та прикрашений стильною надтонкою металевою рамкою. Huawei Watch GT 2 42 мм доступний у трьох версіях із різними ремінцями: Sport, Classic, Elegant.

Піклування про стан здоров’я

Huawei Watch GT 2 42 мм підтримує передові інтелектуальні алгоритми для відстеження стану здоров’я користувачів. Приміром, він відправлятиме сповіщення при наднормовій або замалій частоті серцевих скорочень протягом понад 10 хвилин для контролю брадикардії та серцевої недостатності користувача. Усі дані про стан здоров’я можна відслідковувати в додатку Huawei Health у режимі реального часу.

Також Huawei Watch GT 2 42 мм підтримує функцію Huawei TruSleep 2.0, що допомагає визначити причини проблем зі сном. Вона застосовує ШІ-технології для оцінки параметрів сну, контролює його якість та частоту дихання. Ще одна розробка Huawei для покращення стану здоров’я користувачів — технологія Huawei TruRelax. Вона реєструє значення варіабельності ритму серця (ВРС) і допомагає зменшити рівень стресу користувачів. Окрім того, Huawei Watch GT 2 42 мм надає користувачам інформацію про їхній фізичний стан (кількість пройдених за день кроків, спалених калорій тощо) для формування здорових звичок.

Спортивний режим

Huawei Watch GT 2 42 мм працює до 15 годин у режимі тренувань із увімкненим GPS-трекінгом. Він підтримує до 15 різних спортивних режимів для занять як у залі, так і на відкритому повітрі — біг, спортивна хода, велоспорт, плавання тощо. Крім того, Huawei Watch GT 2 42 мм аналізує до 190 типів даних і надає професійні рекомендації для покращення спортивних результатів та фізичної форми користувачів.

Розширені можливості

Huawei Watch GT 2 42 мм має вбудований динамік та великий обсяг пам’яті для зберігання до 500 MP3-треків. Відтворенням музики легко керувати безпосередньо зі смарт-годинника за будь-яких умов — під час тренувань чи прогулянок. Також бездротові навушники можна підключити до смарт-годинника Huawei.

Продажі Huawei Watch GT 2 42 мм починаються 5 лютого в усіх роздрібних мережах України. Рекомендована ціна нового смарт-годинника Huawei Watch GT 2 42 мм (Sport, Classic) — 4 999 грн, версія Elegant — 5 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top