На виставці CES 2020 Perenio IoT анонсувала вихід на глобальний ринок і старт Kickstarter-кампанії у березні

На виставці CES 2020 Perenio IoT анонсувала вихід на глобальний ринок і старт Kickstarter-кампанії у березні

Perenio IoT, чеський технологічний стартап із центром розробки в Україні, оголосив про всесвітній старт продажів на Consumer Electronics Show 2020 у Лас-Вегасі і анонсував старт попередніх замовлень в рамках Kickstarter-кампанії, що розпочнеться у березні. Компанія представила свій новий основний продукт IoT Router Elegance і повноцінну екосистему девайсів для розумного дому.

Smart рішення від Perenio IoT покликані зробити керування будівлею простим, зрозумілим, зручним і безпечним, а мінімалістичний дизайн пристроїв вдало доповнить будь-який інтер'єр.

IoT Router Elegance — центральна ланка в системі керування розумним будинком. Пристрій одночасно є точкою доступу в Інтернет і центром контролю смарт-девайсів через мобільний додаток Perenio Smart. Розпочавши користування IoT-роутером, надалі користувач може самостійно масштабувати свій розумний будинок. IoT Router замінює Wi-Fi маршрутизатор і центр управління та може обслуговувати до 150 підключених девайсів.

Зокрема, будівлю може бути укомплектовано датчиками руху, відкриття, диму, протікання, а також стаціонарними і поворотними відеокамерами від Perenio IoT. Екосистему доповнить інтелектуальна розетка Power Link, що призначена для моніторингу, керування і контролю споживання енергії електроприладами, а також сповіщення користувачів у разі перевантаження мережі. А інфрачервоний пульт Red Atom дозволяє управляти кондиціонерами і ТВ з ІЧ-портом незалежно від їхніх виробників через мобільний додаток або голосові помічники Google Асистент та Amazon Alexa.

Завдяки нестандартному інженерному рішенню виробнику вдалося помістити в компактний стильний корпус великий набір функцій, які зазвичай виконують кілька пристроїв. Мультипротокольний IoT Wi-Fi роутер підтримує Bluetooth/ZigBee/Z-Wave протоколи, що дозволяє дистанційно керувати розумним будинком, оснащений вбудованим модемом LTE і акумулятором на випадок перебоїв подачі електроенергії. IoT Router виконує завдання із забезпечення потужного і стабільного з'єднання навіть в зашумленому сигналами від інших пристроїв просторі. Він однаково функціональний як для квартири або будинку, так і для великих офісних приміщень.

Ексклюзивно на CES 2020 Perenio IoT представила IoT Router Elegance з набором з п'яти змінних верхніх панелей корпусу, які доповнять класичний чорно-білий дизайн. Зі змінними панелями IoT Router Elegance — це пристрій, котрий користувач не захоче ховати під столом або поза полицею. Девайс може стати акцентом в інтер'єрі і вдало поєднуватися з іншими предметами декору. Асортимент змінних панелей буде розширюватися в майбутньому, щоб власник роутера міг змінювати його зовнішній вигляд під новий інтер'єр або просто під настрій.

IoT Router Elegance може працювати з Apple HomeKit, Google Home та Amazon Alexa. У першому кварталі 2020 року в продукти Perenio IoT буде інтегровано комплект для розробки програмного забезпечення Local Home, що підтримує Google Assistant Connect.

Про вартість і дату старту продажів на українському ринку ми повідомимо додатково.

comments powered by Disqus
 
Top