В Україні стартували продажі Nokia 2.3

В Україні стартували продажі Nokia 2.3

Через місяць після глобальної презентації в Каїрі анонсовано вихід на український ринок Nokia 2.3 — смартфона з великим екраном із діагоналлю 6,2'' й роздільною здатністю HD+, і камерою з функціями на базі штучного інтелекту, що дає змогу робити якісніші світлини. Також слід відмітити акумулятор, повного заряду якого вистачає на дві доби роботи, і те, що смартфон готовий до оновлення Android 10 та гарантовано отримуватиме щомісячні апдейти безпеки впродовж трьох років і функціональні оновлення протягом двох років, тож з часом він не втратить своєї актуальності.

Nokia 2.3 оснащений подвійною камерою з функцію «Рекомендоване фото» (Recommended Shot) — ця новітня розробка дає змогу користувачам смартфонів Nokia вибирати найліпші світлини із серії, яку робить смартфон. Що б ви не фотографували: сальто в повітрі, сімейний портрет або переможний гол — з функцією «Рекомендоване фото» ви отримаєте найліпшу світлину із серії, що закарбується за мить до й одразу після натискання кнопки спускання затвору. Нова функція доповнить перелік інтелектуальних фоторежимів, серед яких «Портретний режим» (Portrait Mode) і режим для зйомки в умовах недостатньої освітленості.

А окрема кнопка для виклику Google Асистента дозволить заощадити час — варто лише спитати — і ви дізнаєтеся, які зустрічі у вас були заплановані в календарі, скільки часу забере дорога тощо. У Nokia 2.3 також реалізована функція біометричного розпізнавання облич, що дає змогу розблоковувати смартфон одним поглядом.

Відкрийте в собі митця

У Nokia 2.3 реалізовано спеціальний «Портретний режим», який м’яко підкреслить природні риси обличчя й додасть розмиття фону, роблячи портрет ефектнішим. До того ж силу розмиття можна змінити згодом у Google Фото.  У подвійну камеру встановлені датчики з роздільною здатністю 13 МП і 2 МП, тому до портретів можна застосувати й ексклюзивні ефекти боке — спеціальне розмиття фону, що надає джерелам світла певну форму: класичну круглу, метеликів, серцювату або зірчасту. Окрім вищезазначеного, користувачі можуть створювати світлини з професійним рівнем чіткості завдяки можливості налаштування фокусу під час редагування.

Апарат також підтримує провідні технології злиття зображень і накладення експозицій (коли робляться кілька знімків із різними налаштуваннями експозиції, які згодом поєднуються в один), тож будьте певні — ви не втратите жодної деталі навіть за умов недостатньої освітленості.

З розвагами в дорозі час пролетить непомітно

Nokia 2.3 може працювати до двох діб на одному заряді акумулятора завдяки використанню інтелектуальної функції «Адаптивна батарея» (Adaptive Battery), тому можете бути впевнені — він не підведе в найважливіший момент. Смартфон вивчає, якими застосунками ви користуєтеся й коли, та подовжує роботу пристрою, щоби ви могли сповна насолодитися улюбленим серіалом у дорозі. Отже, розслабтеся й дивуйтеся сюжетним поворотам у ваших улюблених історіях, що оживають на екрані з діагоналлю 6,2 дюйма й роздільною здатністю HD+ прямо у ваших руках.

Елегантний дизайн і щоденно необхідні функції

Створюючи Nokia 2.3, ми шукали натхнення в скандинавських традиціях дизайну, і саме тому нам вдалося створити пристрій, що вражає не лише своєю естетикою, але й довговічністю. Завдяки тривимірній нанотекстурі, нанесеній на кришку, смартфон надійно лежить у долоні та справляє приємне враження своїм виглядом. Використання провідних інженерних рішень під час проектування корпусу смартфона дозволило інтегрувати подвійну камеру і спалах на задній частині панелі так, щоб зберегти задню кришку плоскою. Внутрішній каркас, виконаний прецизійним литтям з алюмінію, забезпечує жорсткість конструкції й захищає компоненти пристрою.

Смартфон, що з часом стає тільки кращим

Nokia 2.3 готовий до оновлення Android 10 і гарантовано отримуватиме щомісячні оновлення безпеки впродовж трьох років і ОС — упродовж двох років, тож із плином часу він не втрачатиме свою актуальність, а лише ставатиме краще. Після встановлення Android 10 користувачі обов'язково оцінять темне оформлення, яке дає змогу додатково заощаджувати батарею та полегшить читання тексту в темряві.

Доступність

Nokia 2.3 вже доступний в Україні у модифікації 2/32 ГБ за офіційною роздрібною ціною 2 899 грн. Представлений на локальному ринку у таких кольорах: бірюзовому й чорному. Модель у золотистому кольорі очікується пізніше.

comments powered by Disqus
 
Top