Бездротові навушники Philips: звук, який продумано до дрібниць

Бездротові навушники Philips: звук, який продумано до дрібниць

Бездротові навушники – це свобода та зручність. А цікаві конструктивні рішення, які застосовують їхні розробники, аби покращити якість звучання та комфортність використання, роблять їх невід’ємним атрибутом для всіх любителів музики.

Показати все

НАВІТЬ ДОЩ –  НЕ ПЕРЕШКОДА

Ці спортивні навушники розроблені для забезпечення чіткого та природного звуку з відтворенням усіх деталей, незалежно від стилю музики. Вони мають конструкцію закритого типу, що забезпечує якісну пасивну звукоізоляцію й запобігає виникненню незручностей, дає змогу не завдавати клопоту оточуючим через високу гучність. М’які амбушури наповнені освіжаючим гелем, і, незалежно від активності, вони приємно охолоджуватимуть шкіру. До того ж їх легко зняти та очистити. Навушники захищено від бризок за стандартом IPX4. Вони витримують не лише потіння, але й навіть дощ. Функція швидкого заряджання надає додаткові 2 години відтворення після 10 хвилин під’єднання до електромережі.

Модель ActionFit TASH402BK

 • Код товару: TASH402BK/00
 • Час відтворення музики: до 20 год
 • Bluetooth 5.0
 • Вологозахист IPX4
 • Діапазон частот 20 – 20 000 Гц

Багатофункціональні кнопки, якими оснащено навушники, дають змогу зручно і просто керувати музикою та викликами. Натисканням кнопки можна відхилити виклик та продовжити прослуховування. А перейти до наступного треку можна, натиснувши її трохи довше.

 

ЗБЕРЕЖЕНО КОЖНУ НОТУ

Модель Philips SHB2515BK/00 вирізняється якісним звучанням та насиченими басами. Максимальну пасивну шумоізоляцію забезпечує спеціальна акустична трубка. А якщо перевести виріб у монофонічний режим, звук подаватиметься лише через один навушник, залишаючи відкритим друге вухо, аби контролювати все, що відбувається навколо. Під час телефонної розмови система пригнічення акустичної луни залишає з’єднання невикривленим та чистим.

Навушники добре тримаються завдяки прогумованим кріпленням у формі крила, що надійно фіксуються під складкою зовнішнього вуха. Гумові насадки (змінні) забезпечують щільне притискання, аби не пропустити жодної музичної ноти під час прослуховування.

Футляр для заряджання із вбудованим акумулятором 3 350 мА год за 1,5 години повністю відновить заряд навушників та дасть змогу слухати музику чи спілкуватися телефоном майже 5 годин. Загалом, повністю заряджений футляр може продовжити програвання до 100 годин. Крім того, він не лише заряджає навушники, але й може забезпечити живлення інших пристроїв через USB-порт.

Модель UpBeat SHB2515BK

 • Код товару: SHB2515BK/10
 • Ємність акумулятора: 3 350 мА год
 • Час відтворення музики: до 100 год

 

30 ГОДИН БЕЗ ПЕРЕРВ

Навушники TAPH802BK/00 Philips після 1,5-годинного заряджання можуть працювати 30 годин. Крім того, ці навушники мають два рівні швидкого заряджання (Rapid Charge та Quick Charge), що дає змогу швидко додати 2 або 6 годин до роботи відповідно.

Перевірена часом класика чи потужна рок-музика —  незалежно від уподобань якість звучання буде однаково високою завдяки технології Hi-Res Audio. А чітке налаштування динаміків забезпечує якісне відтворення глибоких басів та середніх частот. Крім того, технологія акустичного усунення відлуння під час телефонних розмов дає змогу насолоджуватися комфортним спілкуванням.

Навушники не заплутаються у волоссі завдяки гладкому оголів’ю, а м’які чаші амбушурів щільно притискаються до вух й ізолюють від зовнішніх шумів. До того ж цю модель можна складати в різні способи, що робить їх компактними і зручними для перенесення.

Модель Performance TAPH802BK

 • Код товару: TAPH802BK/00
 • Діаметр динаміків: 40 мм
 • Час відтворення музики до 30 год
 • Діапазон частот  7 – 40 000 Гц
 • Опір 16 Ом

 

ДІТИ СТИЛЬНІ Й ЗАХИЩЕНІ

Одне заряджання цих навушників забезпечує 20 годин відтворення. Модель розроблено спеціально для дітей, і завдяки обмеженню гучності динаміків до 85 дБ (шкідливими вважають звуки гучністю від 90 дБ), батьки можуть бути впевнені, що чада насолоджуються музикою чи улюбленими програмами та іграми безпечно. Мала вага, м’які амбушури та оголів’я роблять прослуховування комфортним упродовж тривалого часу.

Завдяки розумній конструкції навушників їх можна складати у різний спосіб, наприклад, для зберігання в шухляді, транспортування в наплічнику або сумці. Конструкція міцна й може витримати сильне згинання чи падіння.

Амбушури оснащено світлодіодними панелями, що світяться чотирма різними кольорами та підкреслюють стиль дитини. У комплекті є набір наліпок, тому кожен матиме змогу прикрасити навушники на власний смак.

Модель TAKH402PK

 • Код товару: TAKH402PK/00
 • Обмеження гучності динаміків до 85 Дб
 • Час відтворення музики до 20 год
 • Вага 114 г

 

ЗАВЖДИ НА МІСЦІ

Ця модель розроблена для тих, хто тренується та веде активний спосіб життя, є сумісною з доступними додатками для фітнесу, як-от Strava та Runkeeper. Також можна стежити за частотою пульсу за допомогою вбудованого монітора.

Навіть за умови моніторингу частоти пульсу заряду навушників вистачить на 6 годин. А в разі потреби 15-хвилинне швидке заряджання подовжить час роботи ще на годину.

Завдяки захисту від вологи класу IPX5 у навушниках можна насолоджуватися музикою під дощем. Три взаємозамінні гумові ковпачки вушних вкладишів дають змогу налаштувати їх під себе й забезпечити надійну герметичну фіксацію.

Модель ActionFit TASN503BK

 • Код товару: TASN503BK/00
 • Час відтворення музики до 6 год
 • Bluetooth 5.0
 • Вологозахист IPX5
 • Діапазон частот  20 – 20 000 Гц
comments powered by Disqus
 
Top