Топ 3 пристрої для “розумного” будинку від Lenovo

Топ 3 пристрої для “розумного” будинку від Lenovo

8 січня 2020 р. — Компанія Lenovo під час виставки CES у Лас-Вегасі представила нові смарт-пристрої для дому.

Переглядати мультфільми в родинному колі допоможе новий планшет Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2-го покоління. Пристрій підтримує функції голосового помічника Google Assistant, режим Ambient Mode та обладнаний “розумною” зарядною станцією. Знову і знову насолоджуватися улюбленими фотографіями дозволить фоторамка Lenovo Smart Frame з інтелектуальними функціями. Користувачі зможуть контролювати безпеку домашніх смарт-пристроїв із системою захисту Lenovo Connected Home Security, новим хмарним рішенням на платформі Lenovo Vantage.

Більше можливостей з Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2-го покоління

Новинка Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2-го покоління — універсальний повнофункціональний планшет, що працює на операційній системі Android. Завдяки режиму Ambient Mode пристрій можна використовувати як смарт-дисплей. Керувати голосом легко, адже планшет підтримує функції голосового помічника Google Assistant та “почує” вказівки власника із будь-якого кутка кімнати. Достатньо однієї команди аби переглянути записи з камер, увімкнути музику, перевірити прогноз погоди або керувати домашніми смарт-пристроями. 

Планшет комплектується “розумною” зарядною станцією. Вона утримує пристрій у вертикальному положенні, відновлює та зберігає заряд. Коли планшетом не користуються тривалий час, зарядна станція трансформує його на цифрову фоторамку, яка автоматично відтворює улюблені фото. Модель обладнано 10-дюймовим дисплеєм із роздільною здатністю Full HD (1920×1080 пікселів) з вузькими рамками (4,6 мм), тож переглядати шоу та грати в ігри стане ще захопливіше. Насичені звукові ефекти забезпечать 2 бічні динаміки з підтримкою технології Dolby Atmos®. 

Потрібен планшет для всієї родини? Користувачі можуть створювати кілька облікових записів та активовувати їх за допомогою функції розпізнавання обличчя. Обмежити доступ дітей до небажаного контенту батьки зможуть, налаштувавши режим Kid’s Mode. До того ж, планшет обладнано функцією захисту очей, що допоможе всім членам родини безпечно користуватися пристроєм навіть тривалий час. “Розумний” гаджет відстежує позу користувача та, за потреби, нагадує вирівняти спину. В автомобілі чи автобусі планшет попередить про вибоїсті ділянки дороги та підкаже, коли краще відкласти пристрій убік. 

Оживити найкращі спогади з Lenovo Smart Frame

З “розумною” фоторамкою Lenovo Smart Frame з 21-дюймовим дисплеєм користувачі зможуть частіше згадувати найцінніші миті життя. На рамці кожен знімок виглядатиме немов “живий” та пробуджуватиме приємні спогади. Завдяки матовому екрану з антибліковим покриттям користувачі зможуть насолоджуватися улюбленими фото та відео за будь-якого освітлення. “Розумний” датчик підлаштовується до кількості світла у приміщенні та регулює яскравість зображення для приємного перегляду фото в кабінеті, вітальні чи спальні. Достатньо налаштувати діапазон рухів рукою, щоб керувати відтворенням фото та відео.

Захоплюєтесь мистецтвом? Безкоштовний додаток дозволяє відтворювати на фоторамці сотні художніх творів. Технології штучного інтелекту вдосконалюють показ фото, автоматично створюючи колажі з найкращих зображень. Рамка обладнана спеціальним кріпленням, яке дозволяле обертати її на 90 градусів та переглядати фото у вертикальному чи горизонтальному положенні. Щоб фоторамка краще пасувала до інтер'єру, користувачі можуть обрати колір та матеріали пристрою на смак.

Кращий захистрозумногодому з Lenovo Connected Home Security

Турбуєтеся про кібербезпеку “розумного” дому? Система Lenovo Connected Home Security захищає домашні смарт-пристрої від хакерських атак, шпигування за родиною та викрадення особистої інформації. Новинка отримала програмне забезпечення Lenovo Vantage версії 3.1.1, працює на базі платформи Coronet та доступна всім користувачам пристроїв і ПЗ від Lenovo. Система захисту відстежує гаджети, підключені до домашньої мережі, та попереджає про несанкціонований доступ сторонніх осіб до них. Lenovo Connected Home Security сповіщає користувачів про можливі загрози, такі як хакерські та фішингові атаки, та допомагає залишатися захищеними за допомогою індивідуальних інструкцій. 

Користувачі можуть самостійно обрати, які гаджети моніторити: планшети, смарт-годинники та дисплеї, й інші домашні пристрої з інтелектуальними функціями. Звикли користуватись планшетом удома? Користувачі можуть змінити налаштування  та встановити планшет на ОС Android головним центром управління системи Lenovo Connected Home Security замість комп’ютера.

comments powered by Disqus
 
Top