Компанія TP-Link розширює лінійку пристроїв з підтримкою стандарту Wi-Fi 6

Компанія TP-Link розширює лінійку пристроїв з підтримкою стандарту Wi-Fi 6

Лас Вегас, 8 січня, 2020 – TP-Link, провідний світовий постачальник пристроїв для споживачів та бізнес-мереж, оголошує про розширення своєї лінійки мережевого обладнання з підтримкою новітнього стандарту Wi-Fi 6. Її поповнять трьохдіапазонні маршрутизатори Archer AX90 та Archer GX90, мережева карта Archer TX3000E та підсилювач сигналу RE505X.

TP-Link Archer AX90

Новий Wi-Fi роутер Archer забезпечує надшвидке трьохдіапазонне з’єднання зі швидкістю до 6600 Мбіт/c (1201 Мбіт/с на першому діапазоні 5 ГГц + 4804 Мбіт/c на другому діапазоні 5 ГГц + 574 Мбіт/c на діапазоні 2,4 ГГц). Потужний 4-ядерний процесор з тактовою частотою 1,5 ГГц гарантує безперебійну работу всіх підключених пристроїв та додатків. Особливо відзначимо вражаючий набір роз’ємі: 2,5-гігабітний порт WAN/LAN, гігабітный порт WAN/LAN, три гігабітних LAN-порти, інтерфейси USB 3.0 та USB 2.0, які забезпечать миттєве подключення маршрутизатора до зовнішніх пристроїв. Додатковою перевагою нової моделі стануть вісім зовнішніх антен з високим коефіцієнтом підсилення та підтримкою технології Beamforming – таке рішення допоможе розширити покриття Wi-Fi мережі, зробить підключення більш надійним та стабільним.

Технології Wi-Fi 6 OFDMA та MU-MIMO швидко доставлять дані до великої кількості підключених пристроїв з мінімальними затримками, а WPA3 надійно захистить ваше Wi-Fi підключення за допомогою шифрування. Крім цього, власник Archer AX90 зможе використати TP-Link HomeCare Pro - захисний пакет, який складається з антивіруса, функції батьківського контроля та інших опцій безпеки.

TP-Link Archer GX90 

Ігрова модель, створена спеціально для серйозних геймерів. Спеціально виділена для ігор частота забезпечить швидкість з’єднання до 4804 Мбіт/с, опція Game Accelerator створить максимальний пріоритет для ігрових потоків, а додаток Game Statistics покаже вам статистику підключень, дасть можливість відстежувати затримки, тривалість гри та продуктивність системи. Також користувач зможе активувати захисний пакет TP-Link HomeCare Pro.

TP-Link Archer TX3000E

Цей PCI-E адаптер створений для підключень до вашого комп’ютера, підтримує стандарт Wi-Fi 6, звільнить вашу гру от незручних шнурів і повністю оптимізує ігровий процес. 1024-QAM та пропускна спроможність 160 МГц забезпечать безпрервну роботу бездротової мережі та допоможуть повністю розкрити потенціал вашого маршрутизатора з підтримкою стандарту Wi-Fi 6. Archer TX3000E дозволяє втричі збільшити швидкість з’єднання у порівнянні з показниками стандарту Wi-Fi AC – таким чином, налаштування з’єднання не будуть відставати від ваших ігрових навичок. Крім цього, Archer TX3000E підтримує технологію Bluetooth 5.0, відтак кристувач зможе підключити стільки пристроїв, скільки необхідно, включно з ігровими контролерами, навушниками та клавіатурами.

TP-Link RE505X 

Двохдіапазонний розширювач сигналу Wi-Fi 6, який допоможе вам назавжди забути про «мертві зони» бездротового зв’яку в будинку або великій квартирі. Цей пристрій може працювати як точка доступу, яка дозволяє створити нову мережу Wi-Fi и додати її в існуючу дротову мережу. Не забута і підтримка технології TP-Link OneMesh: з таким рішенням ви зможете створити розгалужену бездротову мережу з використанням кількох Wi-Fi 6 роутерів TP-Link. Зазначимо, що підсилювач легко налаштовується за допомогою фірмового додатку TP-Link Tether.  

Ціни та доступність

Рекомендована роздрібна ціна Archer AX90 складає $299,99. Очікується, що пристрій з’явиться на ринку в квітні 2020 року.

Рекомендована роздрібна ціна Archer GX90 складає $329,99. Очікується, що пристрій з’явиться на ринку наприкінці другого кварталу 2020 року.

Рекомендована роздрібна ціна Archer TX300E складає $49,99. Очікується, що пристрій з’явиться на ринку в січні 2020 року.

Рекомендована роздрібна ціна RE505X складає $69,99. Очікується, що пристрій з’явиться на ринку в березні 2020 року.

 

comments powered by Disqus
 
Top