Нова ера портативних комп’ютерів: перший ПК із гнучким екраном Lenovo ThinkPad X1 Fold

Нова ера портативних комп’ютерів: перший ПК із гнучким екраном Lenovo ThinkPad X1 Fold

Київ, 8 січня 2020 р. — У рамках виставки CES компанія Lenovo оприлюднила повну інформацію про революційний ноутбук із гнучким екраном ThinkPad X1 Fold, анонсований у травні 2019 року. Інноваційний форм-фактор пристрою змінює уявлення про сучасні портативні ноутбуки, забезпечуючи високу продуктивність. ThinkPad X1 Fold поєднує потужність ноутбука з портативністю смартфона. Новинку можна використовувати у різних режимах: від компактного мобільного девайса до ноутбука з тонким 13-дюймовим дисплеєм. Корпус пристрою виконаний із комбінації легких сплавів і вуглецевого волокна зі шкіряним покриттям. Новинка успадкувала традиційні для лінійки ThinkPad надійність та довговічність. Пристрій, створений, аби завжди бути на зв'язку, працює на базі процесорів Intel® Core™, отримав операційну систему Windows 10 та підтримку 5G (опційно).

“Створення першого у світі ПК із гнучким екраном було викликом, із яким розробники компанії успішно впоралися. ThinkPad X1 Fold став інженерним шедевром, який виходить раз на десятиліття", – коментує Крістіан Тейсман (Christian Teismann), президент підрозділу персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв Lenovo. 

Зручність використання

Згідно з дослідженнями клієнтського досвіду, користувачі, які протягом дня постійно перемикаються між телефонами, планшетами та ноутбуками, потребують інноваційних технологій із новими можливостями. ThinkPad X1 Fold – це ультрабук нового типу, який успішно поєднує переваги багатьох пристроїв. Ноутбук дуже компактний та поміститься навіть у найменшу сумку, адже важить менше 1 кг. Cпеціально для Windows 10 інженери компанії розробили “розумне” програмне забезпечення, яке пристосовує пристрій для роботи в будь-якому режимі.

У повноекранному режимі X1 Fold чудово підходить для роботи з візуальним контентом завдяки POLED-дисплею з діагоналлю 13 дюймів. Користувачі зможуть сповна насолодитися переглядом улюблених серіалів, адже пристрій обладнано аудіосистемою Dolby Audio. Потрібно підготувати презентацію? Вбудована підставка надійно утримуватиме ультрабук на робочому столі, що дозволить під’єднати додаткову клавіатуру – Bluetooth Mini Fold Keyboard. У портретному режимі користувачі можуть робити нотатки або ж підписувати онлайн-документи, використовуючи стилус Active Pen. Дисплей також можна скласти навпіл та використовувати як планшет, або зігнути та читати як “книгу”. 

У режимі ноутбука користувачі можуть працювати з двома незалежними екранами, встигаючи робити більше. Такий формат дає можливість проводити відеодзвінок на верхньому екрані, одночасно редагуючи презентацію на нижньому. Цікава та інформативна лекція? Із ThinkPad X1 Fold можна занотувати найважливіші деталі прямо під час перегляду. Користуватися перевагами двох незалежних дисплеїв можна як у повноекранному, так і в портретному режимах.

Потрібно попрацювати в офісі? До X1 Fold можна підключити повнорозмірну клавіатуру, мишу чи другий дисплей через рознім USB Type-C. Опціональна підставка ThinkPad X1 Fold Stand забезпечить ще комфортнішу роботу на пристрої в портретному чи повноекранному режимах. 

Надійність і довговічність

Команда розробників ThinkPad понад чотири роки співпрацювала з інженерами Intel та LG Display, долаючи виклики, які виникали при розробці ПК із гнучким екраном. Для створення унікального механізму шарніра випробували шість різних конструкцій і понад двадцять їхніх варіацій. Зрештою, розробники зупинилися на співвідношенні сторін 4х3 та 13-дюймовому екрані, щоб забезпечити найвищу продуктивність і створити приємний досвід користування. POLED-дисплей пройшов численні випробування на міцність. Це дало змогу переконатися, що він відповідає всім критеріям зручності користування та витривалості. Модель успадкувала надійність лінійки ThinkPad: стрес-тести та цикли багаторазового складання екрана підтверджують це.

“Наше багаторічне партнерство з Lenovo дає високі результати. Співпраця між командами була неймовірною, а спільна інженерна робота допомогла створити унікальний ПК із гнучким екраном", – коментує Ґреґорі Брайант (Gregory Bryant), виконавчий віце-президент Intel та старший менеджер Client Computing Group.

comments powered by Disqus
 
Top