Телевізори LG вражають своїм 8K ULTRA HD TV

Телевізори LG вражають своїм 8K ULTRA HD TV

Телевізори ‘Real 8K’ 2020 LG SIGNATURE OLED і LG NanoCell гарантують реалістичні враження від перегляду.

Компанія LG Electronics (LG) оголосила, що її телевізори першими у світі перевершили суворі вимоги Асоціації споживчих технологій (CTA) щодо нового покоління продуктів і послуг з технологією «8K Ultra HD», адже вони забезпечують деталізацію вищу у 8 разів ніж 4K TV і в 16 разів ніж HDTV.

Асоціація споживчих технологій, США, розробила офіційні галузеві специфікації та логотип 8K Ultra HD, маючи на меті дати чітке визначення й забезпечити продавцям і споживачам можливість краще ідентифікувати продукти, які відповідають ключовим вимогам стандарту 8K Ultra HD. Телевізори Real 8K від LG, які дебютують на CES 2020 року, першими у світі відповідають всім необхідним вимогам CTA, включаючи ті, що стосуються роздільної здатності, цифрових вхідних сигналів, розширеного динамічного діапазону, масштабування, глибини кольору та методики вимірювання.

Визначення 8K від CTA ґрунтується на пороговому значенні, встановленому Міжнародним комітетом метрології дисплеїв*. У керівництві по вимірюванню на основі контрастної модуляції (КМ) говориться, що в дисплеях 8K UHD роздільна здатність має становити не менше 50% порогового значення контрастної модуляції, а мінімальне число активних пікселів - 33 млн. Інші органи, що встановлюють стандарти в галузі, зокрема, Міжнародна організація по стандартизації, також використовують контрастну модуляцію як один зі стандартів галузі.

Вже з січня 2020 року на кожному 8К телевізорі LG з'явиться логотип CTA 8K UHD. Нові моделі 2020 продовжують зміцнювати провідні позиції LG як єдиного виробника, який пропонує Real 8K телевізори у двох категоріях: OLED (LG SIGNATURE OLED 8K) і LCD (LG 8K NanoCell TV). Адже показник контрастної модуляції в цих моделях знаходиться в межах 90%, тоді як деякі інші моделі в області застрягли на значенні нижче 50%.

Незалежне тестування Міжнародної організації з тестування та сертифікації Intertek підтвердило, що 75-дюймовий телевізор LG NanoCell 8K значно перевершує встановлені ICDM вимоги за показниками КМ, адже телевізор видає вражаючі 90% КМ по горизонталі і 91% КМ по вертикалі. Інша провідна міжнародна фірма з тестування, VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker), доповіла про практично ідентичні результати КМ.

«CTA - авторитет в області споживчих технологій, і використання компанією LG логотипу CTA 8K UHD чітко дає споживачам зрозуміти, що Real 8K TV від LG гарантує їм задоволення від перегляду, якого вони очікують, - сказав Nam Ho-jun, старший віцепрезидент відділу наукових досліджень і конструкторських розробок у компанії LG Home Entertainment. - Ми впевнені, що лінійка телевізорів LG 8K 2020 встановить новий стандарт у телевізійній індустрії».

*Щоб отримати право на розміщення логотипу CTA 8K Ultra HD, контрастна модуляція дисплея повинен бути не менше 50%. Його необхідно вимірювати з використанням решітки 1x1 відповідно до чинних рекомендацій з вимірювання видимої роздільної здатності, викладених у версії 1.03c розділу 7.8 Міжнародного стандарту вимірювання дисплеїв Міжнародного комітету метрології дисплеїв.

comments powered by Disqus
 
Top