Huawei: нова екосистема - нові можливості!

Huawei: нова екосистема - нові можливості!

19 грудня 2019 року компанія Huawei провела сніданок із журналістами та поділилась своїми досягненнями за рік і планами на майбутнє. І ми там були, та воду із фрешем на івенті пили. І ось, якими цікавими фактами та даними ми готові з вами поділитись.

Пару слів про продажі Huawei

Так, спікерка цього заходу, керівник напрямку мобільних сервісів Huawei Україна - Анастасія Литвин, повідомила про стабільне зростання обсягів продажу, які підтвердила цікавими даними.

Отож, Huawei займає друге місце серед лідерів з постачання смартфонів на глобальному ринку.

До слова, 200 мільйонів одиниць було продано станом на 22 жовтня 2019 року, що на 2 місяці раніше ніж в 2018 році. Факти говорять самі за себе, адже у компанії продажі на високому рівні.

Також варто зауважити, що продажі по іншим пристроям, теж не «пасуть задніх» і показують впевнені збільшення продажів:

 • Ноутбуки +214%
 • Планшети +10%
 • Навушники +233%
 • Смарт-годинники та трекери +272%

Безпека даних понад усе

Дійсно, безпека даних є надзвичайно важливим питанням, враховуючи нинішню ситуацію в компанії та всім претензіям, що до неї висувають. Отож, оператором даних і учасником договору між користувачем, тобто між нами і Huawei,  виступає компанія із світовим іменем - Aspiegel, що зареєстрована в Дубліні, Ірландія (офіційно з 2015 року). Яка також виступає постачальником цифрових послуг у 60-ти країнах Європи, Америки та Океанії.

Стратегія розвитку екосистеми

Стратегію, можна описати короткою формулою: «1+8+N». До вашого відома, стратегія складається з трьох простих рівнів взаємодії:

 • 1-й – це рівень смартфону, який є основним і уніфікованим входом.
 • 2-й рівень – складається із 8 основних пристроїв для подальшого нарощування і побудови сервісів.
 • 3-й рівень – це реалізація будь-яких життєвих сценаріїв використання техніки чи гаджетів на основі взаємодії двох попередніх рівнів – смартфону і 8 основних пристроїв.

Мобільні сервіси від Huawei

А тепер можна поговорити і про самі сервіси. Отож, завдяки спокусливим умовам співпраці, особливими технічними характеристиками гаджетів та правильному маркетингу, сервіси від Huawei можна із впевненістю назвати стрімко розвиваючими. Адже по наданим даним можна побачити суттєвий приріст користувачів та поціновувачів цієї екосистеми.

До слова, наразі, вже запущено 6 сервісів:

 • Appgallery, що є найпершим і залишається основним застосунком мобільних сервісів
 • теми, які є як безкоштовними так і платними
 • браузер, щоправда він поки так і працює на пошуковій системі Google
 • фонові малюнки, що з'являються при заблокованому/закритому екрані
 • музика – стрімінговий сервіс, що поки є зовсім безкоштовним, тому поки не має у своєму асортименті відомих брендів, але з наступного року планується його монетизація
 • та хмара (Huawei Cloud), що була випущена буквально на днях.

Huawei Appgallery

Основний додаток від Huawei порадував не тільки своїми високими даними по закачуванню та використанню, а й певними «плюшками». Так, компанія поділились своїми вигідними умовами для виробників та користувачів.

Якщо ви виробник, то вам гарантована підтримка на всіх рівнях та цікава мотиваційна програма. До слова, це підтвердив запрошений гість – Сергій Власко (CEO RADAR Ukraine). Отож, всі питання вирішуються у один телефонний дзвінок, а не через довжелезний процес електронного листування, як у інших компаніях. А все завдяки регіональній підтримці. Адже в Україні в компанії є власна технічна підтримка, що розмовляє українською та російською мовами.

А що до користувачів, то і нам буде «щастя». Адже компанія підготувала: знижки, акції та безліч подарунків від партнерів. Також в планах протягом найближчого часу запустити віртуальні бали – Huawei Points – бали, які можна буде отримати за різні виконані активності в цьому додатку. І ці бали можна буде використовувати як основні кошти, тобто оплачувати ними платний контент.

Huawei браузер, помічник та Cloud

Якщо щодо Huawei браузера, то тут все зрозуміло. Адже застосунок встановлюється за замовчуванням на всіх смартфонах Huawei та Honor і має своїх користувачів. То застосунки Huawei помічник та Cloud приємно здивували.

Так, Huawei помічник хоча поки і не має голосового керування (але компанія над цим активно працює), він має свої покращення. Головна ідея помічника, це всі необхідні сервіси в одному місці для максимально комфортного і швидкого способу комунікації з його користувачем. Тому екран можна розділити на декілька полів:

 • Пошук
 • Швидкий доступ до застосунків
 • Smart Card (на екран виноситься інформація про таксі, доставку, квитки та інша необхідна інформацію для нагадування і відслідковування її статусу)
 • Новини (у Huawei є свій сервіс, що підбирає та створює стрічку новин за вашими налаштуваннями та вподобаннями)

І «вишенькою на торті» є свіженький застосунок Huawei Cloud. Адже буквально на днях, він був офіційно запущений в маси.

До відома, 5 Гб хмари є основними і безкоштовними. А приємним бонусом є 50 безкоштовних Гб за перший місяць використання при придбанні цього сервісу. Сервіс доступний у трьох тарифах: 50 Гб, 200 Гб та 2048 Гб.

RADAR.Screen - «живий кейс» від партнера Huawei

Отож, Сергій Власко поділився своїм позитивним досвідом співпраці. Обговоривши, два «гарячих запитання»:

 • Проблему пошкоджень екранів на смартфонах.
 • Забруднення навколишнього середовища.

Якщо з першим питанням все більше-менш зрозуміло, то як ці дві компанії пов'язані із питанням екології, не все так ясно. Але все по порядку.

Отож, статистика говорить сама за себе і майже п'ята частина користувачів має певні пошкодження екрану смартфону. При цьому, перші пошкодження з'являються вже за перші 2,5 місяці після придбання смартфону. І компанія RADAR пропонує достатньо унікальний у своєму виконанні застосунок - RADAR.Screen. Який пропонує відсканувати стан вашого екрану смартфону і самостійно зареєструвати його, обравши тарифний план до смаку. Одразу про переваги цього сервісу:

 • Зареєструвати свій екран можна на будь-якому етапі використання вашого смартфону. Головна умова, щоб екран був без пошкоджень.
 • Використання/реєстрація у зручних і комфортних для вас умовах, а не за прилавком магазину із нав’язливим продавцем цього сервісу.
 • Є декілька тарифних планів і з можливістю оплати як щомісячною, так і з річною оплатою.

А тепер декілька слів про екологію, адже без неї наразі нікуди! Отож, обидві компанії, RADAR та Huawei, в процесі запуску цікавого проекту по збору відпрацьованих/використаних захисних плівок. Все просто, у торгових точках/магазинах будуть розташовані спеціальні баки (які будуть виконані із паперу, дизайн ще на стадії погодження), що прийматимуть їх на переробку та утилізацію. А це не може не радувати нас!

Підсумовуючи, можна сказати, що компанія Huawei за цей рік зробила дуже багато, витративши на це величезні гроші і людські ресурси. А все задля реалізації своїх масштабних і цікавих проектів. І поки у компанії це добре виходить, адже кількість застосунків активно збільшується, а їх активність використання не змушує чекати. Отож, зичимо компанії не збавляти темпи!

comments powered by Disqus
 
Top