Серія ProArt від ASUS для найсміливіших та творчих!

Серія ProArt від ASUS для найсміливіших та творчих!

У четвер, 5 грудня, компанія ASUS запросила нас на передноворічну презентацію по підведенню підсумків за рік та презентації новітніх ноутбуків серії ProArt StudioBook.

До слова, виробники активно почали виділяти і розвивати продукти в окремі серії для певних категорій та задач. І компанія ASUS, тут не виняток. Тому вони вирішила вивести нову серію, призначену для професійної роботи з відео, моделювання, роботи з мультимедійним контентом і не тільки, в окрему категорію - ProArt. Про яку вперше вона заявила ще на виставці IFA 2019 ASUS.

Якщо говорити коротко і просто, то ProArt – це техніка для тих, хто створює контент. До цієї серії увійшли ноутбуки StudioBook, один десктоп та один монітор. Об'єднує ці пристрої висока обчислювальна потужність, якщо говорити про комп'ютери, найвища якість зображення і точна передача кольору в екранах моніторів і ноутбуків. При цьому чимало уваги приділяється компактності, дизайну і якості використовуваних матеріалів і забезпечення тихої роботи, незважаючи на високу продуктивність і потужні компоненти.

Серія ProArt StudioBook

Розробники мультимедійного контенту – це багатогранне співтовариство професіоналів, тому серія ProArt StudioBook містить у своєму складі широкий спектр моделей, створених з урахуванням їх різноманітних вимог. Широкий спектр конфігурацій і варіантів корпусу робить серію ProArt StudioBook ідеальним вибором для розробників мультимедійного контенту.

На презентації акцент був зроблений на перший ноутбук із графікою Quadro і додатковим дисплеєм - ProArt StudioBook Pro X та ультратонкий і ультралегкий ноутбук - ProArt StudioBook Pro 17.

ProArt StudioBook Pro X

Ноутбук ProArt StudioBook Pro X забезпечує найвищу продуктивність завдяки потужній конфігурації, в яку входить: шестиядерний процесор Intel Xeon або Core i7 дев’ятого покоління та відеокарта NVIDIA Quadro RTX 5000. Він відмінно підходить для вирішення вимогливих до графічних ресурсів системи завдань, як-от редагування та рендеринг багатошарових зображень. Модель ProArt StudioBook Pro X створена для роботи за максимального навантаження, не допускаючи перегріву й падіння продуктивності через температурний тротлінг.

Високоякісний дисплей – обов’язковий компонент робочої станції, призначеної для роботи з графікою. Дисплей ProArt StudioBook Pro X зі співвідношенням сторін 16:10 має відзначається точною передачею кольору та може відображати широку колірну гаму – 97% DCI-P3, тому кольори на ньому виглядають максимально реалістично. Цей дисплей з усіх чотирьох сторін обрамляє ультратонка рамка (технологія NanoEdge), таким чином, співвідношення між площею екрана та всієї панеллю становить цілих 92%.

Ноутбук має високошвидкісні інтерфейси, зокрема Thunderbolt 3 і Wi-Fi 6 (802.11ax). Він підтримує високошвидкісний масив RAID 0 на базі твердотільних накопичувачів із підключенням до процесора (швидкість доступу до даних – до 6 ГБ/с).

ProArt StudioBook Pro X – це перший ноутбук у серії, оснащений панеллю ScreenPad 2.0. Цей інтерактивний допоміжний сенсорний дисплей розширює можливості традиційного ноутбука. Він дозволяє запускати різні програми та працювати з ними в багатозадачному режимі.

Цей 17-дюймовий ноутбук відзначається компактним корпусом, як у типових 15-дюймових ноутбуків. Професійну стриманість цієї моделі відображає елегантний «зоряний» сірий колір покриття з акцентами «рожеве золото».

ProArt StudioBook Pro 17

ASUS StudioBook Pro 17 - один з найбільш тонких ноутбуків з відеокартою NVIDIA Quadro RTX, що робить його потужною портативної робочою станцією для втілення в життя творчих ідей.

Завдяки ультратонкій екранній рамці дисплей NanoEdge діагоналлю 17 дюймів помістився в корпусі, який більше відповідає за розмірами типовим 15-дюймовим ноутбукам, причому співвідношення сторін 16:10 дозволяє з більшим комфортом працювати у професійних програмах.

У ноутбуці використовується ексклюзивний тачпад NumberPad, який може грати роль цифрового клавіатурного блоку для швидкого введення чисел. При цьому навіть у цифровому режимі він продовжує виконувати свою основну функцію керування курсором. Також наявна спеціальна група гарячих клавіш для швидкого виконання таких дій, як блокування системи або запис скріншота.

Наділений найсучаснішими компонентами, ноутбук StudioBook Pro 17 без будь-яких проблем впорається з будь-якими завданнями. Завдяки його високопродуктивному процесору, швидкісній пам'яті та ігровій графіці, що дозволяють виконувати найскладніші завдання на максимальній швидкості. Ноутбук оснащується шестиядерним процесором Intel серії Xeon або CoreTM i7, здатним з легкістю впорається зі складною багатозадачною роботою.

До того ж, цей ноутбук не перегрівається навіть при виконанні самих ресурсоємних завдань. Оптимізована конструкція системи охолодження сприяє посиленню повітряного потоку, а її ефективність і надійність підтверджені рядом строгих тестів. При цьому вона працює дуже тихо (на рівні 35 дБ), навіть коли центральний і графічний процесори максимально завантажені.

Ноутбук ProArt StudioBook Pro 17 наділений повноцінним комплектом сучасних інтерфейсів, включаючи новітній Thunderbolt 3, тому до нього легко можна підключити будь-які пристрої як в офісі, так і в дорозі. Провідні інтерфейси доповнені вбудованим бездротовим модулем новітнього стандарту Wi-Fi 6, швидкість якого порівнянна зі швидкістю передачі даних по дротяних мережах!

До слова, StudioBook Pro 17 відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ним випробування на відповідність військовому стандарту надійності MIL-STD 810G. Тестування містило перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації: на висоті, за екстремальних температур і вологості. Крім того, ця модель пройшла суворі внутрішні випробування ASUS, вимоги яких значно вищі, ніж стандартні вимоги в індустрії.

Висновок

Отож, підбиваючи підсумок, можна із впевненість сказати, що ринок техніки для творчих спеціальностей активно розвивається і має чим здивувати. А компанія ASUS переконала нас, що не дарма займає 2-ге місце з продажу ноутбуків, адже презентувала серію ноутбуків, десктопів та моніторів із топовими характеристиками, цікавим дизайном, відкаліброваними чіткими моніторами із безшумною роботою та відмінним охолодженням.

comments powered by Disqus
 
Top