Nokia 2.3: штучний інтелект, доступний кожному

Nokia 2.3: штучний інтелект, доступний кожному

Компанія HMD Global, дім для телефонів Nokia, сьогодні анонсувала новий смартфон — Nokia 2.3. На додачу до камери з функціями на базі штучного інтелекту, що дає змогу робити якісніші світлини, Nokia 2.3 має великий екран із діагоналлю 6,2'' й роздільною здатністю HD+, а також акумулятор, повного заряду якого вистачає на дві доби роботи, щоб забезпечити максимум розваг у дорозі. До того ж, смартфон готовий до оновлення Android 10 і гарантовано отримуватиме щомісячні апдейти безпеки впродовж трьох років і функціональні оновлення протягом двох років, тож з часом він ставатиме лише кращим.

Nokia 2.3 оснащений подвійною камерою з функцію «Рекомендоване фото» (Recommended Shot) — ця новітня розробка дає змогу користувачам смартфонів Nokia вибирати найліпші світлини із серії, яку робить смартфон. Що б ви не фотографували: сальто в повітрі, сімейний портрет або переможний гол — з функцією «Рекомендоване фото» ви отримаєте найліпшу світлину із серії, що закарбовується за мить до й одразу після натискання кнопки спускання затвору.  Нова функція доповнить перелік інтелектуальних фоторежимів, серед яких «Портретний режим» (Portrait Mode) і режим для зйомки в умовах недостатньої освітленості, тож користувачі матимуть додатковий засіб творчого самовираження.

А окрема кнопка для виклику Google Асистента дозволить заощадити їхній час — варто лише спитати — і ви дізнаєтеся, які маєте наступні зустрічі в календарі, скільки часу забере подорож тощо. У Nokia 2.3 також реалізована функція біометричного розпізнавання облич, що дає змогу розблоковувати смартфон одним поглядом.

Відкрийте в собі митця

У Nokia 2.3 реалізований спеціальний «Портретний режим», який м’яко прикрасить природні риси обличчя й додасть розмиття фону, роблячи портрет ефектнішим. До того ж, силу розмиття можна змінити згодом у Google Фото.  У подвійну камеру встановлені датчики з роздільною здатністю 13 Мп і 2 Мп, тож до портретів можна застосувати й ексклюзивні ефекти боке — спеціальне розмиття фону, що надає джерелам світла певну форму: класичну круглу, метеликів, серцювату або зірчасту. До того ж, користувачі можуть створювати світлини з професійним рівнем чіткості завдяки можливості налаштування фокусу під час редагування.

Апарат також підтримує провідні методи злиття зображень і накладення експозицій (коли робиться кілька знімків із різними налаштуваннями експозиції, які згодом поєднуються в один), тож будьте певні — ви не втратите жодної деталі навіть за умов недостатньої освітленості.

З розвагами в дорозі час летить непомітно

Nokia 2.3 може працювати до двох діб від одного заряду акумулятора завдяки використанню інтелектуальної функції «Адаптивна батарея» (Adaptive Battery), тому можете бути певні — він не підведе в найважливіший момент. Смартфон вивчає, якими застосунками ви користуєтеся й коли, та подовжує роботу пристрою, щоби ви могли сповна насолодитися улюбленим серіалом у дорозі. Тож розслабтеся й дивуйтеся сюжетним поворотам у ваших улюблених історіях, що оживають на екрані з діагоналлю 6,2 дюйма й роздільною здатністю HD+ прямо у ваших руках.

Елегантний дизайн і щоденно необхідні функції

Створюючи Nokia 2.3, ми шукали натхнення в скандинавських традиціях дизайну, і саме тому нам вдалося створити пристрій, що вражає не лише своєю естетикою, але й довговічністю. Завдяки тривимірній нанотекстурі, нанесеній на кришку, смартфон надійно лежить у долоні та справляє приємне враження своїм виглядом. Використання провідних інженерних рішень під час проектування корпусу смартфона дозволило інтегрувати подвійну камеру і спалах на задній частині панелі так, щоб зберегти задню кришку пласкою. Внутрішній каркас, виконаний прецизійним литтям з алюмінію, забезпечує жорсткість конструкції й захищає компоненти пристрою.

Смартфон, що з часом стає тільки кращим

Nokia 2.3 готовий до оновлення Android 10 і гарантовано отримуватиме щомісячні оновлення безпеки впродовж трьох років і ОС — упродовж двох років, тож із плином часу він не втрачатиме актуальність, а лише ставатиме краще. Серед найновішої функціональності Android 10, користувачі обов'язково вподобають темне оформлення, яке дає змогу додатково заощаджувати батарею та полегшить читання тексту в темряві.

Доступність

Nokia 2.3 очікується в Україні в середині січня за орієнтовною офіційною ціною — 2 999 грн та буде доступним у модифікації 2/32 ГБ. Представлений на локальному ринку у всіх кольорах: бірюзовому, пісочному, чорному.

comments powered by Disqus
 
Top