Acer ConceptD – новий код твоєї творчості!

Acer ConceptD – новий код твоєї творчості!

У четвер, 28 листопада, компанія Acer під своїм новим суббрендом ConceptD провела вечірній захід. І нам пощастило бути присутніми на ньому та дізнатись більше про новинки та сам бренд ConceptD.

Перед тим як почати розповідати про все, що ми дізнались, хочеться «розкласти все по полицям». Отож, ви мабуть вже знаєте, що тайванська компанія з виробництва комп'ютерної техніки і електроніки представлена трьома брендами: Acer, Predator та ConceptD.

  • Acer – основний бренд, що вже і так відомий всім користувачам, в першу чергу, своїми ноутбуками. Особливо таким лінійками: Aspire (оптимальне поєднання продуктивності, автономності за доступною вартістю), Swift (дивовижно тонкі ноутбуки, що відрізняються стильним і дорогим дизайном та поєднанням високої мобільності з чудовою продуктивністю) та Nitro (лептопи цієї серії пропонуються як універсальні мультимедійні пристрої).
  • Predator – ігровий бренд, що складається із високоякісних ігрових ноутбуків для самих завзятих геймерів. До слова, це перший ігровий бренд, що отримав нагороду Red Dot Brand Award.
  • ConceptD - новий суббренд, що відрізняється технікою, яка призначена для професійної роботи з 2D- і 3D-графікою.

ConceptD

Отож, ConceptD –  це лінійка ноутбуків, моніторів та десктопів, що призначена для професійної роботи з 2D- і 3D-графікою: потужна «начинка» навіть у молодших моделях, якісні дисплеї з розширеним колірним охопленням, заводським калібруванням і сертифікацією Pantone, плюс низький рівень шуму під навантаженням.

Цікавий факт і передісторія виникнення технології ConceptD, побудована на основі незалежних досліджень, які дали змогу виявити, що 15% користувачів ігрових пристроїв ніколи не встановлюють ігри, 50% із них використовують як ігрове програмне забезпечення, так і програмне забезпечення для творчості. Саме тому компанія і створила бренд, який задовольняє потреби саме творчих людей.

Також виробник стверджує, що запуск цього бренду – це не пункт призначення, а лише початок його шляху, на якому компанія продовжує прислухатися до потреб митців.

Крім того, не буде зайвим вказати, що назва «ConceptD» походить з двох чітких понять: «Concept» (концепція) – це ідея, яка досі перебуває на етапі формування, це бачення того, що могло б існувати та «D» – це відкритість для тлумачень, що відображає бажання творчої особистості: динаміку, дизайн, дослідження, деталі, розвиток або ще щось у цілому.

Особливості ConceptD

Особливості даного концепта можна рохділити на 4 основні концептуальні напрямки:

  • Дизайн
  • Безшумність
  • Точність
  • Потужність

Дизайн

Щодо дизайну, то тут теж можна виділити декілька основних його акцентів та «незвичайних фішок»:

Характерне тепле жовте світло, яке використовується у всій лінійці ConceptD, забезпечує яскравий і теплий відтінок, що символізує енергію та впевненість і сприяє їх зростанню, надихаючи на творчість та прокладаючи шлях у душу кожної творчої людини.

Використання природних матеріалів, таких як дерево. Наприклад, верхня частина ConceptD 500 виконана з ефектом дерева, що дарує відчуття землі та природи на противагу футуристичному дизайну, а також має спокійний і затишний вигляд.

Для досягнення унікального романтичного ефекту білого кольору, кожен пристрій має пройти два процеси покриття розпиленням: ґрунтування, яке захищає оригінальний матеріал і забезпечує безперешкодне проходження наступних процесів та фінальне, стійке до плям покриття, що забезпечує м’яку на дотик поверхню, яку ще й легко чистити.

Так, дійсно, покриття забезпечує ефективну стійкість до типових джерел плям (наприклад, кави, чорнила, губної помади), дозволяючи вашому виробу залишатися бездоганно чистим.

Трохи цікавої інформації із тестів: після тестування тертям об гуму високої міцності (400 разів) та тертям об фетр (8000 разів) покриття білого кольору надалі виглядає новим.

Безшумність

Безшумне середовище є необхідною умовою для зосередження на важливому проекті та творчості без зайвих турбот й відволікання. Тому техніка має спеціально розроблені вентилятори Aeroblade™, які працюють в діапазоні до 40 дБА – як у бібліотеці. Унікальна біонічна конструкція натхненна безшумною механікою потужного польоту сови, в яких вентилятори з зубчатим краєм пропускають більше повітря. Також тут використовуються надтонкі лопаті, кожна з цих 59 біонічних лопатей має товщину всього 0,1 мм.

Точність

Всі дисплеї мають низьке значення Delta E, що забезпечує точніші кольори з вхідних/вихідних сигналів без спотворення, одночасно забезпечуючи відсутність різниці кольорів між декількома дисплеями.

Також дисплей перевірено і відкалібровано професіоналами, що дозволяє забезпечити спеціалістів бездоганною точністю без жодного додаткового калібрування.

Не буде зайвим нагадати про наявність сертифікації Pantone.

Потужність

Завдяки найновішій карті NVIDIA GeForce та технології Quadro RTX графічний процес легко пришвидшує роботу з неймовірним прискоренням.

Прискорене за допомогою графічного процесора променеве трасування у таких засобах візуалізації, як 3ds Max або Blender, дає змогу ще ефективніше переглядати фотореалістичну графіку у режимі реального часу у процесі її створення.

Асортимент пристроїв ConceptD

Як я вже вказував вище, асортимент пристроїв ConceptD складається з:

  1. Ноутбуків: ConceptD 9, ConceptD 7, ConceptD 7 Pro,  ConceptD 5, ConceptD 5 Pro та ConceptD 3 Pro.

Серед представлених ноутбуків, хочеться виділити тонкий ультрасучасний ноутбук ConceptD 7 з удосконаленою швидкістю та ефективністю. Ноутбук має потужні технології та дисплей 4K UHD, що забезпечує професійну точність із гамою кольорів 100% Adobe RGB, точністю кольорів, сертифікованою PANTONE, і  Delta E <2. Отож, проектування і редагування в 2D або 3D на ньому реалізується без проблем.

Якщо для роботи у 2D і 3D потрібно більше, вам це дасть ConceptD 9 Pro. Його потужний процесор потурбується про роботу, а 4K UHD дисплей забезпечить професійну точність завдяки кольоровій гамі 100% Adobe RGB, точності відтворення кольорів із сертифікатом PANTONE та Delta E <1. А новаторська завіса Ezel Aero надає цьому пристрою небаченої гнучкості для творчості й співпраці саме так, як ви бажаєте.

  1. Компютерів та моноблоків: ConceptD 500 та ConceptD 900.

Привабливий і стильний ConceptD 500 обладнано найновішим процесором Intel Core i9 та графічним процесором NVIDIA Quadro RTX 4000 для надійного виконання складних творчих проектів – допомагає створювати неймовірні витвори в реальному часі. Завдяки цій технології складні архітектурні, інженерні, виробничі, медійні, робочі процеси виконуватимуться більш плавно та швидко.

  1. Моніторів: ConceptD CP3, ConceptD CP7 та ConceptD CM2.

Монітор серії ConceptD CP7 дозволяє відображати детальні дизайн-проекти та відео. Цей дисплей із сертифікацією PANTONE забезпечує професійну точність кольорів завдяки гамі 99% Adobe RGB1, значенню Delta E <11 та колірному покриттю 93% DCI-P31. Насолоджуйтеся бездоганною якістю HDR, яку гарантує VESA Certified DisplayHDR™ 1000, та зображенням без розмивання завдяки частоті оновлення, яку можна розігнати до 144 Гц.

Відгуки

Родзинкою заходу стали відгуки творчих спеціалістів, яким надали можливість протестувати пристрої цієї лінійки. Серед творчих представників були: дизайнери одягу, архітектор та 3D дизайнери. До слова, всі вони в один голос оцінили потужність, безшумність, дизайн та точність передачі кольорів.

Так, дизайнерка та співзасновиця українського бренду ексклюзивного одягу і аксесуарів Маргарита KOMASHNYA зауважила, що творчі ідеї часто приходять до неї уночі, коли вона з чоловіком вже відпочиває. І якщо раніше у неї були труднощі в роботі з ноутбуком через його зайвий шум, то тепер за рахунок безшумності ноутбука ConceptD вона без жодних проблем може працювати навіть у нічний час, не турбуючи шумом близьких.

Висновок

Отож, ноутбуки, комп’ютери та десктопи під брендом ConceptD – ваш вибір, якщо вам потрібно працювати з 2D чи 3D графікою і ви цінуєте оптимізовану продуктивність. Ці продукти відомі точним калібруванням передачі кольору екрану, відсутністю шуму при максимальному навантаженні та оригінальним сучасним дизайном.

comments powered by Disqus
 
Top