Huawei Ukraine разом с Офісом ефективного регулювання організувала форум «Цифрова трансформація 2019»

Huawei Ukraine разом с Офісом ефективного регулювання організувала форум «Цифрова трансформація 2019»

Компанія Huawei Ukraine за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) організувала в Києві форум «Цифрова трансформація 2019». Захід відбувся 26 листопада в готелі Hilton Kyiv та зібрав понад 200 представників провідних телеком-операторів, державних установ та органів місцевої влади, керівників бізнесів з різних секторів, а також експертів ІТ-сегмента. Мета форуму — познайомити галузь із глобальними трендами та найкращими практиками цифрової трансформації для прискорення розвитку ринку, національної економіки та забезпечення конкурентоспроможності в умовах сучасного взаємопідключеного та інтелектуального світу.

Згідно з «Глобальним індексом мережевої взаємодії Huawei 2019» (GCI), Україна піднялася на чотири сходинки порівняно з минулим роком. Показник GCI збільшився на 12 балів за минулі п’ять років. З 2015 до 2019 року коефіцієнт проникнення мобільного широкосмугового зв’язку збільшився від 8% до 95%. Це значною мірою позитивно вплинуло на життя людей. Три роки тому всі операції та платежі в Україні здійснювалися або готівкою, або за допомогою кредитних чи дебетових карток. Наразі мобільні платежі доступні будь-де. Згідно з даними MasterCard, Україна посідає четверте місце у світі за безготівковими операціями.

Усе це стало можливим завдяки підтримці українського уряду, пріоритетам у сфері ІКТ та зусиллям для побудови цифрової інфраструктури. Huawei бачить великі можливості для розвитку цифрової економіки України.

Національний широкосмуговий доступ до інтернету є наріжним каменем цифрової економіки

Згідно зі звітом Світового банку, збільшення проникнення мобільного широкосмугового зв’язку на 10% може призвести до зростання ВВП на 1,5%, а збільшення проникнення стаціонарного широкосмугового зв’язку на 10% — до зростання на 1,9%. Україна все ще має великий потенціал поліпшення проникнення широкосмугового зв’язку, зокрема в сільських районах. Якщо проникнення мобільного широкосмугового зв’язку в Україні збільшиться з 8% до 95%, її ВВП зросте на 3%. Ми готові ділитися нашими технологіями та досвідом у галузі будівництва мереж широкосмугового зв’язку на національному рівні та допомагати українському уряду створити нормативний документ з планування розвитку національного широкосмугового зв’язку. Наша мета — сприяти цифровому економічному зростанню країни.

Електронний уряд у хмарі є основою цифрового уряду

Сьогодні Huawei тісно співпрацює з сотнями партнерів у більш ніж 350 містах по всьому світу, щоб підвищити ефективність роботи міст та створити більш безпечне, сприятливе для бізнесу та придатне для життя середовище.

Створення хмари для електронного уряду допомагає українському уряду реалізувати своє бачення «держави у смартфоні»

Компанія Huawei готова співпрацювати з урядом України у створенні хмарних сервісів і центрів обробки даних «е-уряду» для усунення розрізнених інформаційних систем та підвищення ефективності державних послуг.

5G — це рушійна сила, що сприятиме цифровізації у майбутньому

В Швейцарії Huawei співпрацював з Sunrise для запуску рішення 5G Smart Farm. Воно значно покращує ефективність фермерських господарств. У Китаї компанія співпрацювала з China Mobile для запуску 5G-рішення для безпілотного автомобіля. Воно не тільки дозволяє заощаджувати кошти, а й попереджає нещасні випадки. Україна має власні сильні сторони та переваги у сфері сільського господарства, програмного забезпечення та виробництва. Huawei співпрацює з українськими підприємствами в цих галузях, щоб разом створювати екосистеми, сприяти впровадженню нововведень та розширити бізнес в Європі.

comments powered by Disqus
 
Top