Києвом — на електросамокатах: Bolt першою в Україні запускає нову послугу

Києвом — на електросамокатах: Bolt першою в Україні запускає нову послугу

Провідна європейська транспортна платформа Bolt першою в Україні запускає нову послугу — прокат електросамокатів. До весни 2020 року сервіс буде працювати в тестовому режимі в інноваційному парку UNIT.City.

Електросамокати — екологічно альтернативний вид транспорту, який дозволяє уникнути заторів під час переміщення. Кожна четверта поїздка Bolt у світі становить менше 3 км, тому немає необхідності викликати для цього автомобіль, адже на самокаті ви зможете подолати цю відстань швидко і не забруднюючи навколишнє середовище.

Скористатися новою послугою дуже легко. Необхідно знайти самокат, розблокувати його за допомогою QR-коду в додатку, доїхати до місця призначення та залишити транспортний засіб у будь-якому зручному й безпечному місці. Послугою можуть скористатися лише особи, які досягли 18 років (при реєстрації користувач вказує дату народження).

У парку електросамокатів Bolt — самокати Segway NineBot ES4 з максимальною швидкістю 25 км/год і запасом ходу до 45 км.

У вартість оренди електричного самоката входить ціна за розблокування й ціна за хвилину використання. У разі, коли їздити планується багато і щохвилинна оплата є невигідною для клієнта, Bolt встановив ціну за оренду самоката на весь день. Незалежно від того, скільки часу ви пересуваєтесь містом, з вашої картки не буде списано більше встановленої ціни.

Вартість користування самокатами в Києві буде опублікована після повноцінного офіційного запуску проекту.

Місця, де можна буде взяти самокат напрокат, розташовуватимуться в центрі міста, як правило поблизу транспортних вузлів і найбільш відвідуваних місць. Подивитися, де знаходиться найближча локація самокатів, можна в тому ж додатку, що і для замовлення автомобіля. Ввечері працівники Bolt будуть збирати самокати по місту і ставити на зарядку, щоб вже зранку їх можна було знайти на звичних локаціях.

Для безпечної поїздки на самокаті рекомендується надягати шолом та використовувати велосипедні доріжки.

comments powered by Disqus
 
Top