8 і 10 дюймів: PocketBook анонсує відразу два рідери з великими екранами

8 і 10 дюймів: PocketBook анонсує відразу два рідери з великими екранами

PocketBook представляє відразу два довгоочікувані рідери з великими екранами: PocketBook InkPad X з діагоналлю екрана 10.3 дюйми і підтримкою аудіо, а також захищений від води PocketBook InkPad 3 Pro з діагоналлю екрану 7.8 дюймів. Обидві моделі отримали функцію розумного підсвічування SMARTlight.

З 13 листопада стартував продаж рідеру PocketBook InkPad 3 Pro, а PocketBook InkPad X стане доступний на початку грудня 2019 року. 10,3-дюймовий рідер уже доступний для передзамовлення в офіційному магазині pocketbook.ua

Преміальний 10.3-дюймовий рідер з аудіо і Bluetooth

PocketBook InkPad X з аудіо функціями і Bluetooth, покликаний розширювати межі для досконалого комфорту читання.

Модель оснащена величезним 10.3-дюймовим екраном E Ink Carta  Mobius – для комфортного читання книг, газет, журналів, фахової літератури та коміксів. Технологія Mobius означає, що основою екрану є пластикова підкладка, що робить його більш стійким до випадкових сколів та тріщин, у порівнянні з класичними екранами на скляній основі. У той час як технологія E Ink Carta забезпечує традиційну якість оптичних характеристик – дисплей максимально близький до сторінки паперової книги.

Рідер підтримує аудіофайли – для тих, хто надає перевагу аудіокнигам або просто любить слухати музику під час читання. Навушники можна підключити за допомогою USB адаптера або Bluetooth.

Bluetooth дарує користувачу повну свободу роботи з рідером: від бездротових навушників до передачі файлів без зайвих кабелів чи адаптерів. Функція Text-to-Speech гарантує озвучування текстових файлів голосом на 16 мовах. Функція Text-to-Speech гарантує озвучування текстових файлів голосом на 16 мовах.

Розумне підсвічування екрану SMARTlight самостійно змінює яскравість і колірну температуру залежно від зовнішнього освітлення. Для тих, хто віддає перевагу налаштуванню підсвічування самостійно передбачений мануальний режим.

З двоядерним процесором і 32 ГБ внутрішньої пам'яті  рідер не лише потужний і швидкий, він здатен вмістити до 15 000 книг без ілюстрацій у форматі EPUB (фактична кількість контенту залежить від розміру і якості кожного завантаженого файлу).

І традиційно для рідерів PocketBook – підтримка 19 книжкових, 4 графічних і 3 аудіо форматів - найширший арсенал форматів на ринку електронних рідерів дарує користувачам безпрецедентну свободу вибору.

Потужний 7.8-дюймовий рідер, що не боїться води

PocketBook InkPad 3 Pro – новий захищений від води та легкий пристрій ідеально підходить для комфортного читання в будь-яких умовах.

Великий HD екран E Ink Carta з діагоналлю 7.8 дюйма практично стирає межу між друкованою та електронною сторінкою, адже розмір рідера максимально близький до розміру звичайної паперової книги.

Захист від впливу води за стандартом IPX8 дарує користувачам небувалий рівень свободи: насолоджуватися читанням можна лежачи у ванній або біля басейну, на пляжі або навіть під дощем. Пристрій можна занурювати в прісну воду на глибину до 2 метрів на строк до 60 хвилин без будь-яких небажаних наслідків.

Технологія SMARTlight – це дещо більше, ніж звичайне підсвічування. Ця функція автоматично підлаштовує яскравість і колірну температуру монітора під освітлення і час доби.

PocketBook InkPad 3 Pro оснащений високопродуктивним двоядерним процесором і 1 ГБ оперативної пам'яті, що значно збільшує швидкість роботи електронного рідера.

Внутрішня пам'ять пристрою розширена до 16 ГБ, що дозволить зберігати електронну бібліотеку з більш ніж 7000 книг без ілюстрацій у форматі EPUB (фактична кількість контенту залежить від розміру і якості кожного завантаженого файлу).

PocketBook InkPad 3 Pro так само підтримує максимальну кількість форматів на ринку - 19 книжкових і 4 графічних (JPEG, BMP, PNG і TIFF).

PocketBook InkPad 3 Pro та PocketBook InkPad X – два рідера преміум-класу, які змінять ваш погляд на електронне читання.

comments powered by Disqus
 
Top