GEFCO і ArtiShock запускають додаток доповненої реальності для підвищення продуктивності логістичних ланцюгів

GEFCO і ArtiShock запускають додаток доповненої реальності для підвищення продуктивності логістичних ланцюгів

Компанія GEFCO, світовий лідер в області комплексних рішень для логістичних ланцюгів, починає співпрацю з ArtiShock - задля розробки інноваційного додатку з доповненою реальністю (AR).

Додаток «GEFCO Enterprise AR» призначений для підрозділу експедирування вантажів GEFCO і дозволить підвищити рівень контролю якості та продуктивність процесу упаковки в холодний  ланцюг поставок, де точність і ефективність мають першорядне значення.

GEFCO Enterprise AR буде використовуватися за допомогою окулярів змішаної реальності Microsoft HoloLens і дозволить співробітникам складу GEFCO взаємодіяти з просторово-цифровою інформацією - посібниками користувача й робочими протоколами. Додаток розроблений спеціально для підвищення контролю якості та економії життєво необхідного часу в процесі упаковки, в першу чергу - критично важливих ліків.

Додаток розроблений менш ніж за рік спільно з давнім партнером GEFCO - компанією ArtiShock (Нідерланди), яка надає повний цикл рішень у сфері доповненої реальності. До співпраці з GEFCO її залучив Омар ван Гіст, директор з розвитку логістики. Ідея виникла на Інноваційній Фабриці GEFCO - внутрішньому інкубаторі логістичного провайдера, який виявляє і впроваджує інноваційні ідеї, здатні трансформуватися в рішення для підтримки зростання бізнесу.

Наразі GEFCO Enterprise AR реалізувала успішний пілотний проект на складі GEFCO у Схіпхол, і низка сценаріїв призвела до зростання продуктивності на 50%, а також відкрила непрямі переваги, зокрема, скорочення часу на навчання співробітників.

По завершенні пілотної фази «Підтвердження концепції» GEFCO має намір застосувати інноваційне рішення у своїй глобальній мережі та бізнес-напрямках задля подальшого вивчення можливостей і потенціалу додаткового застосування технологій, щоб неухильно підвищувати рівень ефективності і якості для своїх клієнтів у всіх галузях, особливо - у секторі автоперевезень.

comments powered by Disqus
 
Top