NBA 2K20: ексклюзивні фірмові кросівки Nike Basketball і новий режим MyPLAYER Nation

NBA 2K20: ексклюзивні фірмові кросівки Nike Basketball і новий режим MyPLAYER Nation

10 пар кросівок будуть доступні лише після отримання перемоги в ігрових змаганнях.

Компанії 2K і Nike оголосили про запуск програми NBA 2K20 x Nike Gamer Exclusive Program разом із новим режимом MyPLAYER Nation і старт нового сезону НБА, що відбудеться 22 жовтня. Завдяки цій програмі шанувальники NBA 2K20 зможуть отримати 10 пар фірмових кросівок Nike Basketball, запуск яких планується на найближчий час, для своїх гравців MyPLAYER, перемагаючи в ігрових змаганнях.

MyPLAYER Nation — це новий режим, доступний протягом сезону, у якому геймери представляють свою реальну команду MyPLAYER як частину спільноти з іншими гравцями, які також грають за ту саму команду. Вони гратимуть за розкладом НБА, при цьому індивідуальні перемоги та програші в матчах визначатимуться загальним відсотком перемог спільноти.

Разом із цим гравці зможуть отримати подвійну кількість очок у всіх іграх, а також інші бонуси, як-от можливість розблокувати ексклюзивні кросівки Nike Gamer Exclusive для своїх персонажів MyPLAYER.

Перше змагання відбудеться 29 жовтня, а інші моделі кросівок будуть доступні під час ключових ігор сезону НБА — NBA All-Star 2020, NBA Playoffs і NBA Finals.

Щоб дізнатися дати виходу кожної пари кросівок і розклад ігор, відвідайте сторінку www.nba2k.com/nike або стежте за новинами NBA2K у Facebook, Twitter та Instagram.

Відеогра NBA 2K20 розроблена студією Visual Concepts і має рейтинг «E» («Для всіх») відповідно до рейтингової системи ESRB. Докладну інформацію про NBA 2K20 див. на сторінці www.nba2k.com/nike.

 

*Ексклюзивні кросівки Nike Gamer Exclusive доступні лише для гравців, які виграють змагання Gamer Exclusive в NBA 2K20 на ігрових консолях Xbox One, PlayStation 4 або Nintendo Switch. Кросівки Nike Gamer Exclusive не доступні у версії гри для ПК. Умови: nba.2k.com/nike-terms.

Для доступу до онлайн-функцій потрібен обліковий запис (13+). Додаткові відомості див. на сторінках www.take2games.com/legal і www.take2games.com/privacy.

comments powered by Disqus
 
Top