Google Pay став доступний держателям карток Mastercard від KredoBank

Google Pay став доступний держателям карток Mastercard від KredoBank

Відсьогодні держателі карток Mastercard від KredoBank зможуть оплачувати товари та послуги безконтактно гаджетами за допомогою глобального сервісу Google Pay. Сервіс дає можливість додавати картки Mastercard у додаток Google Pay та розраховуватись платіжними пристроями з NFC на безконтактних POS-терміналах у торгово-сервісній мережі та міській інфраструктурі, а також онлайн.

Сервіс Google Pay працює з глобальною цифровою платформою токенізації MDES (Mastercard Digital Enablement Service). Платформа дозволяє перетворити будь-який NFC-пристрій, під’єднаний до інтернету, на безпечний платіжний інструмент: для оплати створюється унікальний шифр — токен — що забезпечує максимальний рівень захисту платіжної транзакції. Токен — це 16-значна комбінація цифр, прив’язана до номера банківської картки користувача, яка є унікальною для кожного підключеного пристрою. Реквізити банківської картки є прихованими при токенізованій оплаті, і тому надійно захищеними. Для верифікації платника зі сторони банку в процесі оплати Mastercard трансформує токен у номер картки.

В Україні зростає попит на безконтактну технологію: сьогодні в Україні вже 1,4 млн карток оцифровані у діджитал гаманцях, а 87% клієнтів банків вже розглядають мобільний телефон як альтернативу банківським карткам. Популярності розрахунків в один дотик сприяє розвиток платіжної інфраструктури в Україні: за даними НБУ, вже 86% торговельних платіжних терміналів оснащені безконтактною технологією.

Google Pay доступний власникам смартфонів з операційною системою Android Lollipop 5.0 або пізнішої версії та підтримкою технології NFC. Для того, щоб почати користуватися сервісом, клієнтам KredoBank достатньо завантажити додаток Google Pay із Google Play Store і додати в нього дані платіжних карток Mastercard.

comments powered by Disqus
 
Top