TP-Link починає продавати в Україні новий 3-діапазонний гігабітний роутер Archer C4000

TP-Link починає продавати в Україні новий 3-діапазонний гігабітний роутер Archer C4000

TP-Link Archer C4000 працює в трьох частотних діапазонах, підтримує багатокористувальницьку технологію MU-MIMO, а його 4-ядерний процесор забезпечить високий рівень продуктивності під час виконання будь-якої задачі.

Швидкість з’єднання та продуктивність

Archer C4000 гарантує загальну швидкість Wi-Fi з’єднання до 4000 Мбіт/c: до 750 Мбіт/c на частоті 2,4 ГГц і до 1625 Мбіт/с на кожному з двох частотних диапазонів 5 ГГц.  Високий рівень продуктивності маршрутизатора забезпечує 4-ядерний 64-бітний процессор з тактовою частотою 1,8 ГГц. Також Archer C4000 підтримує технологію NitroQAM, яка на 25% збільшує швидкість на всіх діапазонах.

Гігабітний порт WAN та 4 гігабітних порти LAN збільшують швидкість кабельного підключення до максимуму, а за допомогою функції агрегування каналів вона може бути збільшена до 2 Гбіт/с.

MU-MIMO та AirTime Fairness

Завдяки підтримці технології MU-MIMO маршрутизатор одночасно роздає 4 потоки даних, забезпечуючи всім приймаючим пристроям в 4 рази більш високу швидкість у порівнянні із звичайним AC-роутером. Також відзначимо функцію Airtime Fairness: вона рівномірно ділить канал між новими та застарілими пристроями, збільшуює загальну продуктивність Wi-Fi і не дозволяє застарілим пристроям зменшувати швидкість мережі.

Захист від мережевих загроз

Підтримка TP-Link HomeCare гарантує, що кожен пристрій у вашій мережі буде надійно захищено, а база даних загроз від Trend Micro постійно оновлюватиметься. Система батьківського контролю дозволить обмежити час перебування ваших дітей у мережі та блокує небажаний контент, а вбудований антивірус надійно захистить підключені пристрої від онлайн-загроз.

Додаткові переваги

6 зовнішніх антен та технологія Beamforming допоможуть визначити місцезнаходження приймаючих пристроїв та підсилити сигнал Wi-Fi, який йде в цьому напрямку. Таке рішення зробить підключення більш швидким та надійним. Крім цього, технологія RangeBoost значно покращить визначення пристроїв, які знаходяться далеко від роутера або мають слабкий рівень сигналу.

Через порти USB 2.0 та 3.0 до маршрутизатора можна підключити зовнішній жорсткий диск. Таке рішення буде дуже корисним при передачі великих файлів, музики та відео всередині мережі.

Управління та налаштування

За допомогою web-интерфейсу або мобільного додатку Tether ви зможете налаштувати Archer C4000 за кілька хвилин та керувати роутером з мобільних пристроїв на базі Android або iOS з будь-якої точки планети.

Вартість

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer C4000 складає 6 000 грн.

comments powered by Disqus
 
Top