Uber запускає Uber Movement в Україні

Uber запускає Uber Movement в Україні

Uber запускає безкоштовний інструмент Uber Movement в Україні. Від сьогодні Київ стає частиною відкритого веб-сайту, на якому зібрана інформація про ситуацію на дорогах в режимі реально часу, щоб допомагати урбаністам, керівникам міст і громадськості краще розуміти транспортні потреби своїх міст і як краще інвестувати в нову інфраструктуру.

Uber Movement показує середній час пересування з однієї зони міста в іншу, на основі даних мільярдів поїздок з Uber. Це дозволить більш ефективно оцінювати необхідні інвестиції в транспортну інфраструктуру міста.

Uber приділяє багато уваги захисту конфіденційності водіїв та пасажирів, тому Uber Movement використовує лише агреговані, анонімізовані дані, які не можуть бути використані для доступу до особистої інформації. З часом Uber додасть в інструмент більше функціональних можливостей, наборів даних та міст. А також буде  продовжувати обговорювати з чиновниками, урбаністами та громадянами як вдосконалити Movement та надавати актуальні дані для покращення міст.

comments powered by Disqus
 
Top