Подалі від розеток: Karcher з’явиться на ринку бездротової техніки для дому та саду

Подалі від розеток: Karcher з’явиться на ринку бездротової техніки для дому та саду

З наступного року в українських магазинах з’явиться 40 видів бездротової техніки для догляду за домом та садом. Для нових моделей використали автономні засоби живлення.

Газонокосарки, тримери, акумуляторні пили, мийки для підлоги, пилососи, садові та будівельні інструменти з нової лінійки працюють за допомоги єдиної бездротової платформи Kärcher Battery Universe. Нова розробка компанії підійде для всіх інструментів побутового та професійного призначення.

Вбудовані у техніку батареї працюють з напругою від 18 до 36 вольтів. Взаємозамінні батареї можуть використовуватись у всіх представлених новинках. Вбудовані LC-акамулятори інформують користувача про залишок заряду та стан пристрою. Усі моделі захищені від контакту з водою та пилом.

За словами маркетинг-менеджера компанії Karcher в Україні Наталії Бударіної, розроблені батареї Kärcher Battery Universe допоможуть зекономити до 20% робочого часу під час прибирання приміщень у порівнянні з дротовими моделями.

"Українці найчастіше купують міні мийки, бюджеті пароочисники та пилососи", - розповідає представник сертифікованого інтернет-магазину Karcher Ігор Антонов. За його прогнозами, батареї Kärcher Battery Universe користуватимуться популярністю серед техніки для дому, оскільки універсальні акумулятори підійдуть для пилососу та інших побутових апаратів.

На українському ринку товари з нової серії з’являться в березні 2020 року.

comments powered by Disqus
 
Top