З турботою про дітей: Smart Koala, GoGPS.Me на CEE & CEE Games 2019

З турботою про дітей: Smart Koala, GoGPS.Me на CEE & CEE Games 2019

На виставці СЕЕ та CEE Games 2019 не оминули увагою і діток. Так, продукція для розвитку та безпеки дітлахів представлена такими українськими брендами як: Smart Koala та GoGPS.Me. На них ми й зосередимо увагу далі у репортажі.

Показати все

Нагадаємо, що Smart Koala – це українська компанія, що створює інтерактивні багатомовні книги для навчання дітей та «Розумну Ручку» — електронний пристрій для миттєвого звукового відтворення інформації зі сторінок книг.

Так, на виставці представлені такі книжки: набір розумних казок «Світові класичні казки сезон 2», інтерактивні розумні аудіо постери «Фрукти»/ «Овочі»/ «Тварини», інтерактивна «Книга Англійська Абетка», Великий інтерактивний пазл «Абетка» та багато інших цікавих новинок. Тому продукція має особливу місію – розвивати талант дитини, прививаючи любов до навчання та розвитку змалечку.

Для відповідальних батьків, які прагнуть максимальної безпеки для своїх чад, українська компанія GoGPS.Me представила декілька нових інноваційних пристроїв з системою моніторинга. Переваги годинника GoGps.Me: батьки завжди з дитиною на голосовому зв’язку, при небезпеці дитина тисне кнопку SOS і повідомлення попередять про небезпеку, крім того є важливі функції – будильник, крокомір, фотокамера тощо.

Наприклад, серед новинок на виставці представлено - GoGPS.Me телефон-годинник з GPS трекером К23. Одна з особливостей моделі – вологостікість. Також підтримує такі функції як: телефонний зв'язок, геозони, прихований моніторинг («прослушка»), будильник, чат.

Дані пристрої прекрасні помічники для батьків, адже в поєднані з особистим контролем, вони створюють прекрасний тандем, що стане гарантією безпеки дитини.

Тож у вас ще є прекрасна нагода встигнути відвідати CEE та CEE Games 2019 29 вересня за адресою: м. Київ, вул. Межигірська 82 (500 метрів від м. Тараса Шевченка). Квитки можна придбати у касі виставки або за посиланням: https://ceeua.com/uk/guest.html

comments powered by Disqus
 
Top