Готовий вражати: HUAWEI представив флагманську лінійку смартфонів та розіграв подарунки

Готовий вражати: HUAWEI представив флагманську лінійку смартфонів та розіграв подарунки

Завітавши на виставку CEE та CEE Games 2019, одразу звертаєш увагу на бренд-зону Huawei, цього разу компанія дивує не лише флагманською лінійкою смартфонів P30-series та ознайомлює з актуальним модельним рядом гаджетів 2019, але й розігрує призи! Більш детально - у репортажі далі.

На виставці представлена новинка - Huawei P30 Pro Amber Sunrise, яку можна протестувати на стенді. Модель вражає яскравим та дуже привабливим дизайном, й точно не залишить нікого байдужим. А надзвичайна система чотирьох камер відкриє безпрецедентні можливості для зйомки незабутніх моментів.

 Також на стенді Huawei були представлені планшети, домашні та 4G роутери та нові фітнес-браслети.

Крім того, стенд Huawei підготував подарунки для відвідувачів виставки - розіграш смартфона Huawei P smart Z з висувною поп-ап селфі камерою! Умови надзвичайно прості: учаснику треба сфотографуватися з будь-яким девайсом Huawei та опублікувати світлину в соцмережі Instagram з хештегом: #cee2019huawei. Також необхідно підписатись на офіційну сторінку Huawei в Instagram  (@huaweimobileukraine) та чекати оголошення результатів 30 вересня у сторіз! Все надзвичайно просто, тому обов’язково скористайтесь шансом виграти омріяний гаджет!

Тож до зустрічі 29 вересня  на CEE та СЕЕ Games 2019, за адресою: м. Київ, вул. Межигірська 82 (500 метрів від м. Тараса Шевченка). Квитки можна придбати у касі виставки або за посиланням: https://ceeua.com/uk/guest.html

comments powered by Disqus
 
Top