Україна VS Швеція: хто переміг у кібербитві з Counter-Strike: Global Offensive для дорослих

Україна VS Швеція: хто переміг у кібербитві з Counter-Strike: Global Offensive для дорослих

Найдоросліші кіберспортсмени України та Швеції поборолися в Counter-Strike: Global Offensive на фестивалі Comic Con Ukraine в унікальному шоу-матчі, організованому компанією Lenovo в партнерстві з благодійним фондом «Життєлюб». П’ятірка кращих вітчизняних геймерів у категорії 55+ «Ageless Shooters» зіграла проти зірок шведського кіберспорту «Silver Snipers». Із рахунком 16:1 у шоу-матчі здобула перемогу українська команда «Ageless Shooters».

За Україну в кібербитві боролася команда «Ageless Shooters» на чолі з капітаном Олександром «Iron Hammer» Лавріненком. Середній вік українських гравців склав 56 років. Десять претендентів до команди «Стрільців поза віком» зібрали менше 2 місяців тому. До битви зі шведами вони інтенсивно тренувалися 6 тижнів 5 днів на тиждень під наглядом професійних тренерів Gameinside. Сформувати остаточну п’ятірку кращих напередодні турніру і підготувати «Ageless Shooters» до змагань компанії Lenovo допоміг благодійний фонд «Життєлюб».

Кіберспортивну честь Швеції захищала команда «Silver Snipers» під головуванням Ейвінна «Windy» Товеруда. «Срібні снайпери» — трохи старші за українців, їхній середній вік складає 70. Команда сивочолих шведів у кіберспорті не новачок, останні кілька років вона активно виступає на міжнародних CS:GO турнірах за підтримки компанії Lenovo.

Під час шоу-матчу дорослі геймери змагалися на потужних ПК Legion C530 Cube з процесорами Intel Core i5 дев’ятого покоління та відеокартою nVidia GeForce RTX 2060, що допомогли командам на повну поринути в кіберпростір та блискавично відбити атаки супротивників. Ігрове місце мрії доповнили монітори Lenovo D24f-10 з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080 пікселів) з частотою оновлення кадру 144 Гц та навушники Legion H300 Stereo Gaming Headset. Чітка й реалістична картинка та якісний звук під час битви дозволили зосередитися на командній грі та перетворили кібергру на реальність для кіберспортсменів. Миттєво реагувати на удари противників допомогли мишка Legion M500 RGB Gaming Mouse, а також клавіатура Legion K500 RGB Mechanical Keyboard, що підтримує технологію Anti-Ghosting. 

Запалював публіку та супроводжував шоу-матч коментатор Олег Перетяка, який увійшов у попередній склад команди «Ageless Shooters». Подивитися на запеклу битву і підтримати спортсменів прийшло чимало фанатів Counter-Strike: Global Offensive. Після церемонії нагородження команди роздавали автографи та ділилися враженнями із глядачами. А наостанок за традицією популярних міжнародних кібертурнірів всі охочі доєдналися до геймерів і зіграли з ними в Counter-Strike: Global Offensive.

comments powered by Disqus
 
Top